Daralmayın ferahlayın, kart şeklinde ihtiyaç finansmanı.

MultiPay

Türkiye Finans MultiPay, uluslararası ödemelerinizi birden fazla araç, aracı ve yöntem kullanarak yapmak yerine, güvenli ve tek bir kaynak üzerinden yapma fırsatı sunuyor. Hem de 200’den fazla ülkeye, 135’ten fazla para biriminde...

Kolay, Kayıpsız ve Hızlı Ödeme

Türkiye Finans MultiPay’i kullanarak uluslararası ödemelerinizi sadece Dolar ya da Euro ile yapmak zorunda kalmıyorsunuz. Uluslararası ödemelerinizi dilediğiniz ülkeye, dilediğiniz para biriminde, daha hızlı şekilde ve daha güvenilir bir ortamda, daha düşük kur kayıplarıyla yapıyor, hem nakitten hem vakitten kazanıyorsunuz.

Türkiye Finans MultiPay’le döviz arbitrajından yararlanıp eş zamanlı kurlarla ödeme yapacağınız ve daha az muhabir banka kullanacağınız için değişken kurlardan kaynaklanan para kaybını ve paranın alıcıya ulaşma süresini minimuma indiriyorsunuz.

Hızlı ve Kolay Kayıt İşlemi

Türkiye Finans MultiPay’i kullanmak için ödeme yapacağınız yabancı para birimi için hesap açtırmanız gerekmiyor. Türkiye Finans Şubelerine uğramanız ya da Türkiye Finans MultiPay müşteri temsilcinizi arayıp, yabancı para ödeme talimatı vermeniz yetiyor.

Hızlı ve Kolay Kullanım

Yabancı para ödeme talimatınızı verdikten sonra ödeme yapacağınız yeri ve para birimini belirleyip, şubelerimiz kanalıyla çok kolay ve hızlı bir şekilde işleminizi yapabiliyorsunuz.

Kolay Ödeme Takibi

Türkiye Finans MultiPay ile yaptığınız ya da yapacağınız tüm ödemeleriniz ile ilgili soru, istek ve sorgulamalarınızı mevcut müşteri hizmetleri yetkililerimize iletiyor, farklı zaman dilimlerinde farklı bankaları aramak zorunda kalmıyorsunuz.

Türkiye Finans MultiPay, hızlı ödeme imkanı veren aşağıdaki 135’den fazla para biriminde ödeme yapmanızı sağlar.

Para birimlerini görüntülemek için tıklayınız.

 
Happy Card ile Bonus ve Mutluluklar Sizin Olsun!