Ufukta Emeklilik Var

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) Hakkında

Türkiye Finans ve BES

Bankamız, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. ile yaptığı acentelik sözleşmesi neticesinde müşterilerine Bireysel Emeklilik Sözleşmesi satışına aracılık etmektedir. Bankamız 6 Nisan 2010 tarihinde yaptığı bu özel anlaşma ile Katılım Bankacılığı'na yeni bir soluk getirmeyi hedeflemektedir.

Yatırım Fonları İçeriği

12/01/2008 tarihli Resmi Gazete ile Bireysel Emeklilik fonlarında en az %30 oranında Devlet Tahvili Hazine Bonosu bulunma şartı kaldırılmıştır. Bu tarihten itibaren Bankamız müşteri kitlesine uygun olan fonları içeren Bireysel Emeklilik ürünlerini müşterilerine sunmak için çalışmalarına başlamıştır. Bu çalışmalar kapsamında Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından faizsiz yatırım enstrümanlarından oluşturulan fon kurulmuştur. Bankamız bu fonlardan oluşturulan bireysel emeklilik sözleşmelerinin satışına aracılık edecektir.

Artık Türkiye Finans müşterileri de birikimlerini emeklilik günleri için kendilerini rahat hissedecekleri bir şekilde değerlendirebileceklerdir.

BES (Bireysel Emeklilik Sistemi) nedir?

Bireysel Emeklilik Sistemi, bireylerin emeklilik dönemlerinde daha rahat yaşayabilmeleri, gelir elde ettikleri dönemdeki hayat standartlarını emeklilik dönemlerinde de koruyabilmeleri ve ihtiyaç duyacakları ek harcamalarını rahatça karşılayabilmeleri için mevcut kamu sosyal güvenlik sistemlerine tamamlayıcı olarak oluşturulan bir emeklilik sistemidir.

BES Başvurusu

BES başvurusu yapmak artık çok kolay. Aşağıdaki butonu tıklayın, bilgilerinizi girin ve randevunuzu alın.

Hemen Başvur

Siz de BES'in sunduğu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız sizi en yakın Türkiye Finans şubesine bekliyoruz. Unutmayın; Bireysel Emeklilik Sistemi'nde ödeyeceğiniz her katkı payının %25'i kadar devlet katkısı emeklilik hesabınıza yatırılır. Ayrıca Bireysel Emeklilik katkı payı ödemelerini Happy Card ile yapmanız halinde katkı payı tutarının %0.2'si kadar bonus kazanırsınız. BES kampanyaları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

En Yakın Şube

BES'te Devlet Katkısı

1 Ocak 2013'te başlayan yeni BES dönemiyle birlikte, artık BES daha avantajlı. Çünkü devlet tüm bireysel emeklilik katılımcılarına, ödedikleri katkı payının %25'i oranında ek katkı sağlıyor. Örneğin, hesabınıza 200 TL katkı payı yatırarak 50 TL devlet katkısından yararlanabilecek ve 250 TL'lik birikim yapabileceksiniz.

Çiftçi, ev hanımı, esnaf, memur, doktor, avukat, 18 yaşını doldurmuş herkes Bireysel Emeklilik Sistemi'ne katılıp devlet katkısından yararlanabilecek. Eşiniz, 18 yaşını doldurmuş çocuğunuz ve yakınlarınız için sözleşme yaparak ailenizdeki herkesin ayrı ayrı devlet katkısından faydalanmasını sağlayabileceksiniz.

BES hakkında ayrıntılı bilgi için...

Organik BES hakkında daha fazla bilgiye sahip ve güncel kampanyalardan haberdar olmak için www.organikbes.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Happy Card ile Bonus ve Mutluluklar Sizin Olsun!