Haremeyn Card

Happy Zero

Happy Zero

Türkiye Finans'tan en etkili sıfır, Happy Zero Kart.

Kart ücreti yok, hem taksit hem puan avantajı var! Happy Zero başvurunuzu hemen yapın, en etkili sıfır Happy Zero'nun keyfini çıkarın.

Happy Zero Kart'a hemen başvurmak için Zero Yaz, T.C. Kimlik Numaranı 2442'ye gönder.

  • Happy Zero, platform üyesi olan tüm üye işyerlerinde, taksit seçenekleri ve Bonus Puan gibi Bonus karta ait avantajları* size sunar.
  • Happy Zero’nun sunduğu ücretsiz, komisyonsuz, vade farksız Avans ile acil ihtiyaçlarınıza çözüm bulun, geri ödemelerinizi vade farkı ödemeden rahatça yapın.
  • Happy Zero ile yurt içi ve yurt dışında 50 TL ve üzeri tek çekim olarak yaptığınız alışverişlerinizi** sonradan taksitlendirilebilirsiniz.
  • Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) için Happy Zero kartınıza vereceğiniz otomatik ödeme talimatı ile otoyol ve köprülerden kolay, hızlı ve avantajlı geçiş yapmanın keyfini sürün.
  • Happy Zero ile internette kolay hızlı ve güvenli alışveriş yapmak için Express ödeme imkanını kullanın.
  • Happy Zero ile yapacağınız harcamalardan kazanacağınız puanlarınızı, dilerseniz Bankamızın anlaşmalı olduğu Dernek ve/veya Vakıflara; İnternet Şubemiz, Şubelerimiz veya 0850 222 22 44 Müşteri İletişim Merkezimiz üzerinden bağışlayabilirsiniz.
  • Acil ve zor durumlarda Happy Asist***; Teknik Asistans, Konut Asistans, Medikal Asistans, Yurt İçi Concierge, Seyahat Servisi, Kişisel Hizmet imkanları ile yanı başınızda.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

*Türkiye Finans, Happy Zero kart hamillerine yönelik taksit, artı taksit, taksit öteleme, vade farklı taksitlendirme, indirim, puan kazanımı ve benzeri kampanyalara dahil edip etmeme ve ücret alma hakkını saklı tutar. Ücretli kampanyalarda müşteri bilgilendirilmesi yapılarak ilerlenmesi esastır.
**Gıda, fatura, vergi, sigorta, prim ödemeleri vb. ödemeler dışında kalan peşin harcamalarınız için TAKSİTLE yapabilirsiniz. Kuyumcu harcamalarınızı maksimum 4 taksitle gerçekleştirebilirsiniz.
***Asistans hizmetleri kapsamı, Happy Classic Card ile aynıdır.

Happy Card ile Bonus ve Mutluluklar Sizin Olsun! Hemen Başvur