Haremeyn Card

Happy Card

Happy Card

Happy Card Nedir?

Happycard, Türkiye Finans ve Garanti Bankası işbirliğiyle yapılan anlaşma çerçevesinde Bonus özellikli olarak Türkiye Finans tarafından çıkarılan yeni bir kredi kartıdır.

Happy Card Bonus Platform üyesi olan tüm üye işyerlerinde, taksit seçenekleri ve Bonus Puan gibi Bonus karta ait tüm avantajları size sunan bir kredi kartıdır.

Happy Card ile dünyanın her yerinde harcama yapabilir ve bonus imkanlarından dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Happy Card'ınızla alışveriş yaptıkça bonus kazanır, kazandığınız bonusları program üyesi iş yerlerinde harcayabilir, isterseniz biriktirip daha sonraki alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz.


Happy Card;

olmak üzere 3 tiptir. Hemen başvurmak için tıklayınız.

"HAPPY" boşluk "TC kimlik numaranı" yazıp 2442'ye gönder, kartın sana gelsin.

Happy Asist Her Zaman Yanınızda!

Arabanız yolda kaldığı için çekiciye mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Yoksa anahtarınızı evde unuttuğunuz için sokak sokak çilingir mi arıyorsunuz? Acilen tam donanımlı bir ambulans mı gerekli?

Sorunlarla siz uğraşmayın. Happy Card'ın ücretsiz olarak sunuduğu Happy Asist'i hemen arayın sorunlarınızı biz çözelim, siz yaşamın tadını çıkarın.

Daha fazla bilgi için

Happy Card hakkında daha fazla bilgiye sahip ve güncel kampanyalardan haberdar olmak için www.happycard.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Happy Card ile Bonus ve Mutluluklar Sizin Olsun! Hemen Başvur