Haremeyn Card

Türkiye Finans Kredi Kartı

Asgari Ödeme Seçeneği ve Düşük Kâr Payı Avantajı

Kredi Kartı üzerinden taksitlendirme uygulaması kaldırılarak "Asgari Ödeme" seçeneğine geçilmiştir. 10.3.2007 tarihli ve 26458 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkındaki Yönetmeliğin 17.maddesi, 17 Aralık 2010 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan asgari ücret ödemeleri ile ilgili yönetmelik aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

17 Aralık 2010’dan sonra yeni tahsis edilen kredi kartlarında, kullanım başlangıcı tarihinden itibaren ilk bir yıllık dönemde asgari ödeme oranı %40 olacaktır.Bir sene dolduktan sonra limitine göre asgari ödeme oranı belirlenecektir. 17 Aralık 2010 tarihinden önce verilen kartlar için asgari ödeme seçenekleri tablosunu görüntülemek için tıklayınız.

Asgari ödeme seçeneğinde uygulanacak kâr payı oranı, hesap kesim tarihinden itibaren vergi ve fon hariç
%2.02'dir. Bu oran piyasadaki kredi kartlarına uygulanan oranlara göre oldukça avantaj sağlamaktadır.

"Kat Puan" Uygulaması

Kredi kartlarımıza "Kat Puan" uygulaması getirilmiştir. Kat Puan= TL’dir. (Harcama, ödeme vb. işlemlerin iptali yapıldığında Kat Puan iptali de yapılmaktadır.)

Bankamız üye işyerlerinden anlaşmalı mağazalarda yapacağınız alışverişlerde Türkiye Finans Klasik Kart ile %0,02 oranında, Türkiye Finans Gold Kartınız ile %0,05 oranında bonus kazanacaksınız.

Puan Kullan "Ekstra Kat Puan" Kazan

Anlaşmalı mağazalarda puan kullanımına da puan verilerek "ekstra kat puan" kazanacaksınız.

Puan Kullanımı ve İnternet Şubesinden Puan Kullanabilme Avantajı

Toplanan kat puanlarınızı Bankamız anlaşmalı işyerlerinde kullanabileceğiniz gibi İnternet Şubemizden yapacağınız işlem sonucunda ekstre borcunuzdan düşülmek üzere nakit olarak kullanabileceksiniz.

Güvenlik ve Çipli Kart

Türkiye Finans Kartları maksimum güvenliği sağlamak amacıyla Chip'li olarak üretilmektedir.

  • Çipli Kart nedir?
    Kredi Kartının güvenliğini artırmak için kart bilgilerinin manyetik bant yerine kartta yer alan çipin üzerinde tutulduğu kart tipidir.
  • Neden Çipli Kartlara geçiyoruz?
    Çip teknolojisi, manyetik kartlarda yaşanan kopyalanma, sahtecilik gibi güvenlik konularında oluşan olumsuzlukları en aza indirir.

Başvuru için Gerekli Belgeler

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
  • Gelir Belgesi,
  • TC Kimlik Numarası
Happy Card ile Bonus ve Mutluluklar Sizin Olsun! Hemen Başvur