Haremeyn Banka Kartı

​​​Haremeyn Banka Kartı, Hac ve Umre ziyaretlerinizin yanı sıra dünyanın her yerinde nakit taşıma riski olmadan kullanabileceğiniz bir banka kartıdır.

Kartınızı kullanarak Maestro/Cirrus yada Electron/Plus amblemi gördüğünüz ATM'lerden, bulunduğunuz ülkenin para birimi üzerinden nakit çekebilir, alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Haremeyn Banka Kartının Avantajları

  • Haremeyn Banka Kartınızı yurtiçi ve yurtdışında Maestro ve Electron amblemi taşıyan işyerlerinde yapacağınız alışverişlerde nakit yerine kullanabilirsiniz. 1
  • Hem yurtiçi hem de yurtdışında ATM'lerden 7/24 para çekebilirsiniz. 2&3
  • 2442 SMS Hesap Hizmeti ile katılım ​hesabınızda ne kadar para kaldığını öğrenebilirsiniz.
    Sorgulama için "HESAP" boşluk "Müşteri No.-Ek No." yazarak 2442'ye SMS göndermeniz yeterli olacaktır (Örnek: HESAP 1234567-1).
  • Tüm Paratik Plus ATM’lerden istediğiniz an para yatırabilirsiniz. Yatırdığınız para anında sayılır ve hesabınıza aktarılır: Hesabınıza aktarılan para ile tüm bankacılık işlemlerinizi anında yapabilirsiniz.
  • Paratik Banka Kartınız ile Paratik ve Paratik Plus ATM’lerinin size sunduğu bütün hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
  • İşlem ve alışveriş güvenliğiniz için gerekli olan kart şifrenizi Müşteri İletişim Merkezi ve İnternet Şubesinden alabilirsiniz.
  • Kartınız kayıp/çalıntı dışında farklı bir nedenle yenilendiyse, kullanmakta olduğunuz kart şifreniz yeni kartınız içinde geçerlidir.
  • Kartınız kayıp/çalıntı nedeniyle yenilendiyse kart şifreniz değişir. Yeni kart şifrenizi Müşteri İletişim Merkezi ve İnternet Şubesinden alabilirsiniz.

1. Türkiye Finans Banka Kartları ile yurtdışı POS’lardan yapılan POS Satış, Satış İade işlemlerinde, işlemler Bankamız işlem tarihindeki döviz satış kuru üzerinden TL'ye çevrilecektir. Yurtdışı POS satış, Satış iade işlemlerinin TL karşılıkları üzerinden %1,5 (BSMV dahil) komisyon alınacaktır.
2. Yurt içindeki diğer banka ATM'lerinden gerçekleştireceğiniz para çekme işlemlerinde işlem başına 1%+2,5 TL (BSMV dahil), bakiye sorgulama işlemlerinde ise işlem başına 0,50 TL (BSMV dahil) işlem komisyonu hesabınızdan tahsil edilecektir.
3. Türkiye Finans Banka Kartları ile yurtdışı ATM Para Çekme işlemlerinde, işlemlerin Bankamıza ulaştığı tarihteki döviz satış kuru üzerinden TL'ye çevrilecektir. Yurtdışı ATM Para Çekme işlemlerinin TL karşılıkları üzerinden %1,65 (BSMV dahil) komisyon alınacaktır.

İşlem Yapabileceğiniz Kanallar
ATM