Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle
Bedelli Askerlik Finansmanı
​​​​​​​​​​​​​​​​​​3 Ay Ötelemeli Bedelli Askerlik Finansmanı Türkiye Finans’ta!

Bedelli askerlik kapsamında ihtiyacınız olan finansman desteği Dert Çözen Finansman ile Türkiye Finans’ta! Üstelik 3 ay öteleme, uygun kâr oranları ve 36 aya varan vade avantajıyla.

Bedelli Askerlik Finansmanı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bedelli Askerlik Finansmanı başvurusu için formu doldurabilir, size en yakın Türkiye Finans şubesine uğrayabilir ya da “BEDELLİ” bir boşluk “T.C. Kimlik Numaranızı” yazarak 2​310’a SMS gönderebilirsiniz.

HESAPLAMA ARAÇLARI İhtiyaç Finansmanı hesaplama aracına gitmek için tıklayın.​​ ​ HEMEN BAŞVUR Bu bağlantı yeni sekmede açılacak.

Bedelli Askerlik Finansmanı için Gerekli Koşullar Nelerdir?

Bedelli askerlik kapsamında yapılacak finansman başvurularında askerlik şubesinden alınacak olan bedelli askerliğe hak kazanıldığını gösteren belgenin şubelerimize ibrazı zorunludur.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 13 Ağustos - 02 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, kampanyayı durdurma, değiştirme hakkını saklı tutar.

Bedelli Askerlik Finansmanı Örnek Ödeme Tablosu

​VadeKar OranıTahsis ÜcretiYıllık Toplam Maliyet
12 Ay2.48% %0,50
43.58%
24 Ay 2.52% %0,5043.75%
​36 Ay 2.54% %0,5043.54%
​​10.000 TL. baz alınarak oluşturulan Bedelli Askerlik Finansmanı örnek ödeme tablosunda yasal vergiler toplam komisyon tutarına dahildir. Maliyet tablosu hesaplamasında yer alan kar oranları; Yedek Hesap, Kredi Kartı, Ferdi Güvence Sigortası, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı ürünlerinin tamamının finansman başvurusu ile birlikte alınması şartıyla uygulanmaktadır. İlgili ürünlere halihazırda sahip olma veya ilgili ürünlerin finansman başvurusu ile birlikte alınmaması durumlarında kar oranları değişmektedir. Finansmanın maksimum vadesi 36 ay olup, tahsis ücreti vergiler hariç finansman tutarının binde 5’i oranındadır. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına komisyon ve yasal vergiler dahil edilmiş olup, sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bankagerekli gördüğü durumda bilgi vermeksizin Bedelli Askerlik Finansmanı ürününü sunmayı durdurabilir. Yukarıda yazılı ürünlere sahip olmaksızın kullanılacak finansmana uygulanan genel ücret ve masraflara ilişkin bilgiyi Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için Şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.
​ ​
İşlem Yapabileceğiniz Kanallar