Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle
Ağaoğlu - My Home Maslak

Sarıyer - İstanbul

"Ana arterlere yakınlığı ile ön plana çıkan My Home Maslak, TEM otoyoluna ve 2. köprüye bağlantısı ile bulunmaz bir ulaşım kolaylığı sağlıyor. Üniversitelere, okullara, alışveriş merkezlerine ve hastanelere çok yakın konumda olan My Home Maslak sağladığı zaman tasarrufu ile yaşamı kolaylaştırıyor. My Home Maslak, özel olarak tasarlanmış 3 kulede toplam 786 daireden oluşuyor. Projede yer alan tüm daireler, özenle düşünülmüş mimari detaylarıyla, Ağaoğlu kalitesini sunuyor. Projede studio dairelerden, 3+1’e ve 4+1’den teras evlere kadar farklı ihtiyaçlara göre seçenekler bulunuyor. Optimum metrekare kullanım alanı düşünülerek planlanan dairelerde, ferahlık ve fonksiyonellik ön planda tutuluyor. My Home Maslak, doğayla iç içe, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, kapalı otoparkı ve güvenli site yaşamı ile yeni bir dünya yaratarak aynı zamanda eşsiz bir yatırım değeri de sunuyor."

Ağaoğlu - My Towerland Ataşehir

Ataşehir - İstanbul

My Towerland Ataşehir’in yapımına 2009 yılının Aralık ayında başlandı. İnşaatı tamamlanan projede büyüklükleri 80 metrekare ile 322 metrekare arasında değişen toplam 2.535 konut yer alıyor.Ataşehir’de inşaatı devam eden İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin yarattığı yüksek ilginin yanı sıra bölgede son yıllarda alışveriş merkezlerinin, sosyal ve spor alanlarının artması My Towerland Ataşehir’i yatırım ve oturum açısından cazip hale getiriyor.

Akyiğit İnşaat -Mavigöl Projesi

Her koşulda mükemmelliği hedefleyen Akyiğit İnşaat, en alt kademeden tepe yönetime kadar tüm çalışanlarını ve iş ortaklarını sürekli gelişime, dürüstlüğe, verimli çalışmaya ve yaptığı işe değer katmaya teşvik eder.Tüm faaliyetlerinde çevreye ve içinde bulunduğu topluma karşı sorumluluklarını dikkate alarak hareket eden Akyiğit İnşaat, bu duyarlılığını çevreye minimum seviyede etki eden ürün ve teknolojileri kullanarak gösterir. Standardın üzerinde işler çıkarmak ve sürdürülebilir yaşam ilkeleri doğrultusunda hareket eder.

Çukurova Balkon Projesi

Kartal/İstanbul

Kartal’da 19 ve 20 katlı 2 bloktan oluşan bir rezidans projesi olan Çukurova Balkon, 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 261 konuttan ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. Ön tarafı Marmara Denizi ve Adalar, arka tarafı ise orman manzaralı olan Çukurova Balkon’da tüm daireler balkonlu. Bazı dairelerde konumuna ve büyüklüğüne göre 2 ya da 3 balkon, bazı 2+1 ve 3+1 dairelerde ise 30 metreye kadar teras bulunuyor. Bahçe katlarında 20 metrekare bahçe kullanım alanı ve bahçe çıkışları da mevcut

EYG - Evvel İstanbul

Başakşehir -İstanbul

Başakşehir’de hayata geçen Evvel Istanbul projesi, evvel zamanın değerlerine özlem duyan herkese mahalle yaşamının sıcaklığı sunuyor.Geçmişin değerlerini günümüzün konforuyla buluşturan EVvel Istanbul, sokaklarından sosyal alanlarına mahalle kültürünü yeniden yeşertiyor.Evvel İstanbul, mahalle kültürünü canlandıracak biçimde sokakları, meydanları, yeşil alanları, ticari üniteleri ve sosyal alanları da içinde barındıran 678 konut ve ticari üniteden oluşan bir projedir.

EYG (http://www.evdekifirsat.com)- Bahçeşehir Vadi

Başakşehir - İstanbul

Bahçeşehir Vadi bütün ihtiyacınıza karşılamak için özel olarak konumlandırıldı. Çevresinde okul, hastane, AVM ve metro hattıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan Bahçeşehir Vadi yapılmakta olan 3.Havaalanı ve TEM bağlantılarına yakınlığı ile İstanbul’da ulaşımı sorunsuz bir hale getiriyor. Proje daire satışları Eyg Konut Gayrimenkul Firması aracılığı ile (http://www.evdekifirsat.com) gerçekleşmektedir.

EYG (http://www.evdekifirsat.com)- İdilia

Sultanbeyli - İstanbul

Hem şehrin merkezinden, hem de doğanın sunduğu güzelliklerden kopmadan yaşadığınız bir hayat sizleri bekliyor… İdilia az katlı mimarisiyle ve göz kamaştıran bahçeleriyle şehir hayatına doğayı taşıyor. Proje daire satışları Eyg Konut Gayrimenkul Firması aracılığı ile (http://www.evdekifirsat.com) gerçekleşmektedir.

EYG (http://www.evdekifirsat.com)- İlkbahar

Sultanbeyli - İstanbul

Sultanbeyli İlkbahar projesi ile her mevsim özel ve her anı güzel yaşayın. İstanbul’un gözde yatırım bölgesinde kârlı ve akılcı bir yatırım yapın. Yeşilin her tonunu içinde barından, mis kokulu çiçeklerin dört bir yanı sardığı, doğayı merkez alan İlkbahar projesinde bahar sıcaklığında bir hayat. 2 ana arterin arasında, 3. Çevre Yolu gişelerinin ve Yeni Sultanbeyli Hastanesi’nin yanında yer alan İlkbahar, İstanbul’un her yerinden kolay bir ulaşım sunuyor. Proje daire satışları Eyg Konut Gayrimenkul Firması aracılığı ile (http://www.evdekifirsat.com) gerçekleşmektedir.

EYG (http://www.evdekifirsat.com)- Lokum Evler

Tuzla - İstanbul

Sabiha Gökçen Havaalanına komşu, 23 dönümlük dev bir yeşil alan içerisinde konumlanmış 2+1 ve 3+1 evlerden oluşan Lokum Evler, rahat, ferah ve konforlu bir yaşamı sizin için cazip hale getirerek sunuyor.Pendik ve Tuzla Marina gibi Türkiye’nin önemli iki marinasının yanında yer alan Lokum Evler, toplu taşıma ile ana arterlere ulaşım kolaylığı sağlarken, yürüme mesafesinde AVM’ler, bankalar ve eczaneler sunarak da hayatı kolaylaştırıyor. Proje daire satışları Eyg Konut Gayrimenkul Firması aracılığı ile (http://www.evdekifirsat.com) gerçekleşmektedir.

EYG (http://www.evdekifirsat.com)- Mashattan

Şişli - İstanbul

Maslak’ın sembol projesi olan Mashattan, Maslak metro durağının hemen yanında, TEM girişlerine ve Fatih Sultan Köprüsü’ne 5 dakika mesafede. İş merkezleri ve sosyal hayata yakınlığıyla da dikkat çeken Mashattan, herkesin yaşamak istediği bir hayatı sizlere getiriyor. Proje daire satışları Eyg Konut Gayrimenkul Firması aracılığı ile (http://www.evdekifirsat.com) gerçekleşmektedir.

EYG (http://www.evdekifirsat.com)- Mirage

Bağcılar - İstanbul

Yatırımın odağında, Avrupa Yakası’nın merkezinde prestije yatırımınızı yapın. Mirage Rezidans gelecek planlarınız için en uygun bölge olan Basın Ekspres’te sizleri bekliyor. Şehir yaşamıyla bütünleşen konumu, ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceğiniz ticari üniteleri ve farklı daire tipi seçenekleriyle 342 lüks rezidans daire ve 60 mağazasıyla ayrıcalıklı bir yapıya sahip Mirage Rezidans, prestiji ve konforuyla yatırımınızın çok daha fazlasını size veriyor. Proje daire satışları Eyg Konut Gayrimenkul Firması aracılığı ile (http://www.evdekifirsat.com) gerçekleşmektedir.

EYG (http://www.evdekifirsat.com)- Vitrin

Sultangazi -İstanbul

Az katlı mimarinin en şık örneklerinden biri olan Vitrin; şık tasarımıyla asaleti ve ayrıcalığı beraberinde getiriyor ve sizi yatırımın merkezine taşıyor. Maslak -Levent’e 10 dakika yakınlıktaki Vitrin, TEM otoyolu ile komşu konumuyla tam olarak İstanbul’un kalbinde size yeni hayatınıza başlamayı vaat ediyor. roje daire satışları Eyg Konut Gayrimenkul Firması aracılığı ile (http://www.evdekifirsat.com) gerçekleşmektedir.

EYG- Adım İstanbul

Başakşehir - İstanbul

Ulaşım seçenekleri, eğitim, sağlık ve sosyal olanaklarıyla yaşam kalitesini birkaç adım ileri taşımak isteyenlerin tercihi Adım Istanbul. Hem doğayla iç içe bir yaşamın hayalini kuranları hem de şehir hayatından kopmak istemeyenleri iki adımda istekleriyle buluşturan Adım Istanbul 735 konut ve ticari üniteleri ile 3. Köprü'den 3. Havalimanı'na, Kanal Istanbul'dan Kuzey Marmara Otoyol Projesi'ne kadar, devasa projelerin bulunacağı Başakşehir'de yer alıyor.

Fortis İstanbul

Küçükçekmece /İstanbul

Basın Ekspres Yolu, İstanbul’un değeri hızla yükselen bölgelerinden biri. Bu nedenle son zamanlarda adı “Prestij Caddesi” olarak anılıyor. 50 kadar 5 yıldızlı otelin bu bölgede konumlanması da bunun en güzel göstergesi. Konut ve ofis projeleriyle yatırım alanına dönüşen Basın Ekspres Yolu, son zamanların en çok kazandıran bölgelerinden biri.

Ikon Bodrum Projesi

Bodrum/Muğla

MİA İnşaat'ın sektör tecrübesiyle şekillenen hizmet ve kalite anlayışı ile hayata geçirdiği İkon Bodrum, yörenin eşsiz mimari yapısını modern bir tarzla birleştirip teknolojik alt yapıyla güçlendirerek sizi özel hissettirecek bir ayrıcalığa dönüştürüyor. Bodrum Ortakent’te özgür mimari formlar ile şekillenen İkon Bodrum, estetik ve modern görünümünün yanı sıra konut sakinlerine geniş ve ferah çözümler sunarak; kendilerini özgür ve ayrıcalıklı hissedecekleri yeni bir dünya yaratıyor. Bu dünyadan sizde bir pay sahibi olmak isterseniz hemen incelemeye başlayın.

Sinpaş - Aydos Country

Sancaktepe- İstanbul

Sinpaş Country, Aydos Ormanı'nın yanı başında, özel iç dekorasyonu, renkli mimarisi, geniş balkonları ve taş dokulu ev seçenekleriyle, yemyeşil bir hayata adım atabileceğiniz yeni yaşam alanınız.

Sinpaş - Bosphorus City

Türkiye’nin ilk, dünyanın sayılı konsept konut projelerinden biri olan Bosphorus City, İstanbul Boğazı’nı ve Boğaz yaşamını Küçükçekmece’ye taşıyor. Bu büyülü projede, Ortaköy Meydanı’ndan sandala binebilir, Emirgan’da çay molası verebilir, Kanlıca’da yoğurt yiyip Kandilli’de balık keyfi yapabilirsiniz.

Sinpaş - Ege Boyu

Sancaktepe /İstanbul

İstanbul’un hızla gelişen merkezlerinden Sancaktepe’de konumlanan Ege Boyu, konut sahiplerine şehrin ortasında lavantalardan oluşan yeşil bir Ege karması sunuyor. Sinpaş Gyo’nun prestijli projelerinden Lagün’ün yanı başında konumlanan EgeBoyu, Sinpaş’ın özgün konsept anlayışının etkileyici bir ürünü olarak hayat buldu. Ege’nin adım atmaz sarıp sarmalayan ruhunu hissettiren bu özel proje, peyzajıyla da dikkat çekiyor.

Sinpaş - Ege yakası

Halkalı / İstanbul

Sinpaş EgeYakası’nda, İstanbul’da Ege’yi yaşamanın keyfine paha biçemeyeceksiniz.  İstanbul’un parlayan değeri Halkalı Atakent’teki konut projeleri arasında cumbalı, panjurlu, taş dokulu evleri ve geniş balkonlarıyla dikkat çeken Sinpaş EgeYakası, size 365 gün tatil keyfiyle yaşama mutluluğu sunuyor.

Sinpaş - Finans Şehir

Sancaktepe / İstanbul

Uluslararası İstanbul Finans Merkezi’nin yanı başında; metro durağı, tuğla cepheli balkonlu evleri ve dev Şehir Parkı’yla Sinpaş Finans Şehir’den ev alanlar kazanıyor.

Sinpaş - İncek Green

Yenimahalle /Ankara

Mavinin ve yeşilin etkileyici bir peyzaj anlayışıyla buluştuğu, çocuklarınızın özgürce oynayarak büyüyecekleri Sinpaş İncek Green , Ankara evlerinin modern mimariyle yorumlanmasıyla karakteristik ve özgün bir atmosfere sahip bir konut projesidir. 

Sinpaş - İstanbul Sarayları

Küçükçekmece / İstanbul

İstanbul’un değerini yücelten saraylarımızın modern bir mimariyle ve özel bir peyzaj anlayışıyla yorumlanması fikrinden yola çıkarak ortaya koyduğumuz İstanbul Sarayları, 125.000 metrekarelik bir alan içinde konumlanıyor.

Sinpaş - Köyceğiz

Sancaktepe / İstanbul

Taş dokulu köy meydanı, çınar ağaçlarının gölgelediği Orta Kahve, masmavi göletleri, çocuk oyun alanları, yeşilin içinde saklı piknik alanları, hamaklar, köprüler, su kenarı locaları gibi birçok ayrıcalık Sinpaş Köyceğiz’de sizi bekliyor.

Sinpaş - Liva Turkuaz

Sancaktepe / İstanbul

İstanbul Anadolu yakasının yatırım değeri en yüksek bölgelerinden biri olan Sultanbeyli’de göl ve bahçeyle iç içe yaşam sunan Sinpaş Liva’da yaşam başladı. Doğal göleti, farklı konseptlerde adaları, yaz kış yeşeren bahçeleriyle Liva, doğayla iç içe bir hayat .

Sinpaş - Queen Bomonti

Bomonti - İstanbul

10.000 m² şehir parkı, 48.katta bulunan lounge alanı, otel konforunda lobby alanı ve keyifli balkon - teraslarıyla siz de Queen Bomonti'nin etkisine kapılacaksınız.

Sinpaş- Altınoran

Çankaya /Ankara

Şehrin yeni buluşma yeri Altınoran Meydanı, dört mevsim kayak yapabileceğiniz kayak merkezi, her ihtiyacınızı yanı başınızda bulabileceğiniz Altınoran Çarşı ve rezidans yaşamı sunan Altın Kuleler, Sinpaş Altınoran'da sizi bekliyor.

Sinpaş -Bursa Modern Projesi

Osmangazi/Bursa

Bursa Modern dev göl etrafında prestijli bir hayat sunarken; İskele Meydanları, Kıyı Bahçeleri ve Tematik Bahçeleriyle göz kamaştırıyor. Uludağ ve göl manzarasıyla sizi yaşamın içine çekiyor.

Sinpaş -İncek Blue

Yenimahalle / Ankara

Mavinin ve yeşilin etkileyici bir peyzaj anlayışıyla buluştuğu, çocuklarınızın özgürce oynayarak büyüyecekleri Sinpaş İncek Green , Ankara evlerinin modern mimariyle yorumlanmasıyla karakteristik ve özgün bir atmosfere sahip bir konut projesidir. 

Sinpaş -İncek Life

Yenimahalle / Ankara

Doğadan ilham alan tasarımı ve benzersiz mimarisiyle Sinpaş İncek Life, zengin bir yaşam yelpazesi sunuyor. Ankara’yı yeni bir hayata taşıyan Sinpaş İncek Life projesi, şehrin stresinden tamamen uzak, doğa ile iç içe bir konut projesi.

Sinpaş -Marina Ankara

Çankaya'nın yeni merkezi Oran'da yepyeni bir yaşam başladı. Kıyı şehirlerinin havasını estirecek Marina Ankara, marinadan kanyona ve tropik adaya kadar Ankara'nın ilkleriyle sizi bekliyor.

Çankaya'nın yeni merkezi Oran'da yepyeni bir yaşam başladı. Kıyı şehirlerinin havasını estirecek Marina Ankara, marinadan kanyona ve tropik adaya kadar Ankara'nın ilkleriyle sizi bekliyor.

Sinpaş -Metrolife

Sancaktepe / İstanbul

Sinpaş'tan Sancektepe'de özel bir proje, Geniş teraslı ve bahçeli evleri, bisiklet parkuru, yürüyüş yolları, yemyeşil parkı, çarşısı ve meydanıyla metronun yanı başında Metrolife'da yaşamanın tadını çıkarın.

Sky- Bahçeşehir

Başakşehir / İstanbul

13.053,26 m2’lik arsa üzerinde yükselen bu yaşam alanına ince tasarlanmış bir mimari ile 4 ayrı bloktan oluşan bir yapı tasarlandı. Size uçsuz bucaksız, panoramik bir manzara sunabilmek için projeyi tepe bir konuma yerleştirildi. Blokların kat sayısını zemin+11 olarak belirlendi. Doğanın yeşili ile gökyüzünün mavisini harmanlandı.