Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle
Müşteri Anayasamız

​Türkiye Finans olarak temel amacımız, bu ülkenin gerçek ekonomisinin içinde yer alan, çalışan, üreten ve paylaşan insanları olan müşterilerimize hayatlarının her anında ilkeli finansman ve yatırım çözümlerini sunan kaynak olmaktır.

Bu vizyon doğrultusunda, tüm müşterilerimize, kendilerini rahat ve güvende hissedecekleri, ihtiyaç ve beklentilerine hızlı çözüm alabilecekleri, farklı kanallardan kolay bir bankacılık deneyimi yaşayabilecekleri bir hizmet sunarız.

Tüm müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına oluşturduğumuz temel değerlerimizi aşağıda sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Yanınızdayız

Türkiye Finans olarak kendimizi müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak bir iş paydaşı olarak görür, onlarla karşılıklı faydaya dayanan uzun süreli ilişkiler kurarız.

Dinleriz

Müşterilerimizin sorunlarını ve isteklerini bize her yerden ve her zaman iletmelerini sağlayacak kanallar oluşturarak onlara düzenli olarak ulaşır, onları dinler ve memnuniyetlerinin en üst seviyede olması için çalışırız.

Çözeriz

Müşterilerimizden gelen şikayet ve önerileri önemser; sorunların hızlı çözümü için gayret ederiz. Müşterilerimizden gelen şikayetlere en kısa zamanda cevap veririz.

​Kolaylaştırırız

Bankacılık hizmetlerini müşterilerimiz için kolaylaştırmak amacıyla altyapımızı, ürün ve hizmetlerimizi sürekli yenileriz. Müşterilerimizin, şubelerimiz ve diğer tüm kanallarımızdan hızlı ve hatasız olarak hizmet almalarını sağlamak için çalışırız.

Şeffafız

Adil fiyat politikamız ile müşterilerimize alacağımız tüm ücretleri açık bir şekilde anlatır ve eksiksiz bilgi sağlarız. Müşterilerimizin bilgisi dahilinde olmayan hiçbir ücreti talep etmeyiz.

Bilgilendiririz

Müşterilerimize finansal durumları, işlemleri, hesapları ve ödemeleri ile ilgili düzenli olarak bilgilendirme yapar; ürün ve hizmetlerimizle ilgili ihtiyaç duydukları tüm bilgileri zamanında ve anlaşılır şekilde sunarız. Bize güvenerek Türkiye Finans’la çalışan, ürün ve hizmetlerimizi kullanan müşterilerimize duyduğumuz minnettarlığımızı güler yüzümüz ve daha iyisini yapmaya çalışarak ifade ederiz.