Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Finansör Hesap Makinesi

TL

Finansör ödemeleriniz kolayca hesaplamanız için Finansör Hesaplama Aracını kullanabilirsiniz.

Finansör Nedir?

Finansör size özel tanımlanmış bir ihtiyaç finansmanı kartıdır. Kullanabileceğiniz finansman limiti, kâr oranı ve taksit sayısı başvurunuz sırasında belirlenir. Finansör kartınızı kullanarak son geçerlilik tarihine kadar belirli sektörlerdeki iş yerlerinden mal ve hizmet alımlarınızı yapabilirsiniz.

Finansör ile Peşin Fiyatına İndirimli Alışveriş Yapabilirsiniz!

Finansör limitinizi tüketim malları, beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya, tekstil, eğitim ve sağlık harcamaları gibi birçok alanda kullanabilirsiniz. Finansör evlilik gibi bir anda farklı noktalardan, yüksek harcama yapmanızı gerektiren durumlarda büyük avantaj sağlar. Tanımlı finansman limitiniz elinizin altında olduğu için pazarlık gücünüz artar.

Finansör hakkında detaylı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Hesaplanan ödeme planı örnektir. Örnek ödeme planında ödeme tarihinde düzenli olarak ödemelerin yapıldığı varsayılmıştır. Taksit tutarı hesaplamalarınızda aşağıdaki hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir:

 • Ödeme tarihini geçirmeniz durumunda toplam anapara borcu üzerinden günlük kâr işletildiğinden taksit tutarlarınızda artma söz konusu olabilir.
 • Minimum taksitlendirme tutarı altında kalan işlemler hesap özetinize peşin işlem olarak yansır. Minimum taksitlendirme kuralı için ekstre dönemi içerisinde yapılması gereken minimum alışveriş tutarı 100 TL olup, yapılan harcamaların toplamının bu tutarın altında kalması durumunda yapılan işlemler ekstreye peşin harcama olarak yansıtılır.
 • Limit geçerlilik süresi 90 gün olup, harcama tarihleri sadece bu süre içerisinde seçilebilmektedir.
 • Finansör borcunuz hesap kesim tarihinde tarafınıza SMS, posta ve/veya e-posta kanalları ile bildirilecek olup, bu tarihte borcunuzu Şubelerimizden, İnternet Şubemizden, Türkiye Finans ATM’lerinden ve 0 850 222 22 44 numaralı İletişim Merkezimiz aracılığı ile ödeyebilirsiniz.
 • Öteleme sadece Banka tarafından belirli dönemlerde ve belirli paketlerde sunulmaktadır. Paketlerin ödeme seçeneklerine dair detaylı bilgi Finansör sayfa içeriğinde yer almaktadır.

​Paket Tipi:

Vade:​​

Ekstre Dönemi:

Aylık Kâr ​Oranı:

Tahsis Ücreti:​​

Toplam Geri Ödeme Tutarı:

Toplam Anapara Tutarı:

F​inansör Ödeme Planı Tablosu

Taksit TarihiAnapara ​TutarıKâr  TutarıKKDF*BSMV*Tahsis ÜcretiBSMV
(Tahsis
Ücretinden
​​Kaynaklı​)​​
Kalan
Anapara Tutarı
Peşin
Harcama Tutarı
Taksit Tutarı

* Kârdan Kaynaklı         

 • "Aylık Kâr Oranı" bölümünde görünen kâr oranı seçilen pakette tanımlı kâr oranıdır.
 • Hesaplamalarda 30 günlük periodlar halinde ödeme yapılacağı ve erken ödeme yapılmadığı varsayılmıştır.
 • Taksit tutarlarına vergiler “Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu” (KKDF) %15, “Banka Sigorta Muamele Vergisi” (BSMV) %5 dahil edilmiştir.
 • Farklı dönemlerde yapılan harcama tutarları ve seçilen ekstre tarihlerine göre ödeme planında farklılık olacaktır.
 • Minimum taksitlendirme kuralı için ekstre dönemi içerisin​de yapılması gereken minimum alışveriş tutarı 100 TL olup, yapılan harcamaların toplamının bu tutarın altında kalması durumunda yapılan işlemler ekstreye peşin harcama olarak yansıtılır.
 • Finansör; e –ticaret işlemlerine açıktır. Mail/telefon order işlemlerine açık değildir. Finansör ile EFT/havale, döviz alış/satış işlemleri yapılamaz. Finansör; alkollü içecek ve tekel ürünleri satışı yapılan yerler, finansal olmayan kuruluşlar, borsa komisyoncuları/aracıları, kumarhaneler ve şans oyunları, kuyumcular, benzin akaryakıt istasyonları,​ mahkeme ve para cezaları, kontör, vergi, fatura, sigorta ödemeleri ile araç galerilerinde geçerli değildir.
 • Türkiye Finans piyasa koşullarına göre kâr ​oranlarında ve kampanya şartlarında değişiklik yapma, Finansör başvurusunu serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları reddetme hak ve yetkisine sahiptir.​
​​​