SGK Emekli Maaş Müşterilerine Verilecek Promosyon Kampanyası

​​​Emekli Maaşınızı Türkiye Finans’tan Alın 450 TL’ye Kadar Promosyon ile Maaşınıza Değer Katın

Emeklilik döneminizde de bankacılık işlemlerini kolay, hızlı ve güvenle gerçekleştirmeniz ve maaş promosyonunuzu almanız için sizi Türkiye Finans’a bekliyoruz.

İster emekli maaşı taşıma/banka değişikliği yolu ile maaşınızı Türkiye Finans’a taşıyın, ister hali hazırda emekli maaşınızı Türkiye Finans ayrıcalıkları ve güvencesi ile alıyor olun, 450 TL'ye varan emekliye banka promosyonu Türkiye Finans’ta sizi bekliyor.

Emekli maaşınızı Türkiye Finans'tan alın, maaşınıza değer katın. Üstelik 2 adet referans getirene bir defaya mahsus +50 TL promosyon bizden.

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma doğrultusunda, emekli maaşını Türkiye Finans’tan almak isteyen SGK emeklisi (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) müşterilerimiz, 3 yıl süre ile emekli maaşını bankamız aracılığıyla almayı taahhüt etmeleri durumunda promosyon ödemesi almaya hak kazanıyor.

Bu avantajdan siz de yararlanın, 450 TL’ye varan promosyon ödemenizi huzurla harcayın.

Emekli Maaşı Promosyonundan Kimler Yararlanabilir?

Maaş promosyondan tüm Emekli Sandığı, Bağ-Kur ve SSK emeklileri yararlanabilir.

Ne Kadar Promosyon Alacaksınız?

3 yıllık taahhüdünüz sonucunda alacağınız emekli maaşı promosyon ödemesi, maaşınıza göre hesaplanır. Tutarlar aşağıdaki gibidir:

 • 1.000 TL’ye kadar ( 1.000 TL hariç ) 300 TL
 • 1.000 TL - 2.000 TL (2.000 TL hariç) 375 TL
 • 2.000 TL üzerinde 450 TL

Promosyonu Almak için Yapmanız Gerekenler Nelerdir?

  • Emekli aylıklarını Türkiye Finans aracılığı ile alan müşterilerimizin promosyon ödemesinden faydalanabilmesi için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca bankamız aracılığı ile alacaklarına dair şubelerimiz aracılığı ile başvuruda bulunmaları yeterli olacaktır.
  • Emekli aylığını başka bir bankadan alan emeklilerimizin promosyona hak kazanabilmek için emekli aylık ödemelerini Türkiye Finans’a taşımaları gereklidir.
  • Emekli maaşınızı Türkiye Finans’a taşımak için size en yakın Türkiye Finans şubesine uğrayarak hesap aktarım dilekçenizi vermeniz, hesap açılış işlemlerinizi yapmanız ve taahhütnamenizi imzalamanız yeterlidir.

  Emekli Promosyon Ödemesi ile İlgili Önemli Bilgiler ve Koşullar

 • Bankamızdan birden fazla emekli maaş ödemesi alan müşterilerimiz için, ödenecek promosyon tutarı; maaş tutarları toplamına göre hesaplanır.
 • 18 yaşını doldurmuş ve emekli maaş ödemesi alan her emeklimiz uygulamadan yararlanabilir.
 • 18 yaş altında emekli maaşı alanlar için ödeme bankamızdan maaş almakta olan velilerine yapılır. Veliye ödenecek promosyon tutarı çocuklarının ve kendisinin maaş tutarları toplamına göre hesaplanır.
 • Promosyon ödemesi, müşterinin ‘Emekli Bankacılığı Promosyon Taahhütnamesi’ni imzalaması sonrasında, bankamıza ilk maaşın yatmasına istinaden 3 iş günü içinde gerçekleştirilir.
 • Taahhüt süresi boyunca promosyona konu olan maaş için banka değişikliği gerçekleştirilemez.
 • Taahhüt süresi içinde vefat haricinde herhangi bir nedenle SGK tarafından gelir/aylık ödememin kesilmesi veya herhangi bir sebeple gelir/aylığımın farklı kuruma taşınması durumunda; veya müşterinin taahhüt süresi dolmadan promosyon taahhüdünü sonlandırmak istemesi durumunda, promosyon ilişkisi iptal edilecek olup, Bankanın yazılı bildirim yapmasına gerek kalmaksızın kalan taahhüt süresi dikkate alınarak kıstelyevm usulü ile ödenen promosyon tutarı iade edilecektir.