Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

"TEKNOLOJİNİN FİNANSÖRÜ" ile teknolojiden uzak kalmayın!

F
inansör başvurusu için hemen "DESTEK" yaz, boşluk bırak "TC Kimlik Numaranı" 2310'a gönder!

Finansör, kâr oranı ve taksit sayısı banka ve müşteri arasında başvuru esnasında belirlenen ve müşteri için Finansör'e tanımlı (Finansör vasıtasıyla kullanılabilecek olan) finansman limitinin son geçerlilik tarihine kadar; müşterinin ihtiyaç duyduğu mal ve/veya hizmetlerin belirli sektörlerdeki işyerlerinden alımını sağlayan özel bir banka (debit) kartı ürünüdür.

Finansör'e tanımlı finansman limiti ile yurt içinde bulunan işyerlerinden alışveriş yapılabilir. Finansör ile limit geçerlilik süresince büyük miktarlı alışverişlerinizi (örneğin mobilyalarınızı yenileyebilir, eğitim harcamalarınızı yapabilirsiniz) işyerlerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fina
nsör ile işyerlerinden peşin fiyatına alışveriş yapılır, harcamalarınız belirlediğiniz ödeme gününde Banka tarafından taksitlendirilir. Bu sayede Finansör sahibi olarak, alışverişlerinizde, peşin fiyatına sunulan indirim avantajından yararlanırsınız. Teknolojinin Finansörü ile ev elektroniği, beyaz eşya, bilgisayar, telefon, kamera vb. elektronik eşya alımlarını, elektronik tamir ihtiyaçlarınızı peşin fiyatına yapabilir, 36 aya varan taksit imkânları ile ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  • ​Paket özelinde 6, 9, 12, 18, 24, 36 ay vadeler sunulmaktadır.
  • Minimum taksitlendirme tutarı 50 TL'dir. Hesap özeti toplamının 50 TL altında kalması durumunda, tutar hesap özetine peşin işlem olarak yansıtılacaktır.
  • Teknolojinin Finansörü, Elektrik - elektronik eşya, bilgisayar, elektronik tamir servisleri, fotoğraf stüdyoları, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama hizmetleri, kırtasiye, ofis malzemeleri, mobilya ve dekorasyon, yapı malzemeleri harcamalarında geçerlidir.
  • Türkiye Finans, Finansör ürününe ait paket/kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar.