Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Presto Digital Baskı’nın sunduğu tüm hizmetlerde %25 indirim ayrıcalığı!

Presto Digital Baskı'dan %25 indirim ayrıcalığı

MasterCard ticari kart sahipleri, Presto Digital Baskı’nın sunduğu tüm hizmetlerde %25 indirim ayrıcalığından faydalanıyor.

Türkiye genelinde 50 mağaza, 500’ün üzerinde dış cephe ve tabela çalışmaları yapan Presto Dijital Baskı, sektörün öncü kuruluşlarındandır.

Presto’yu diğer firmalardan ayıran başlıca özelliği kolay ve hızlı çözümler sunması, teknik yapılanması ve butik üretimleri hızla gerçekleştirebilmesidir. Bir gün içinde 40’ın üzerinde vitrin görsel dönüşümünü organize eden Presto müşterilerine sunduğu kusursuz hizmetle reklam sektörünün en doğru bağlantı noktasıdır.

Etkinliklerde akılcı çözümler geliştirmek Presto'nun uzmanlık alanı. Presto'nun on yıl önce çıkış noktası olan dijital baskı ve konstrüksiyonel sahne çalışmaları da sürüyor. Presto'yu farklı kılan temel faktör, tasarımlarını kolay ve hızlı bir şekilde hayata geçirmesini sağlayan teknik yapılanması ve butik üretimleri hızla gerçekleştirebilme yeteneğidir. 2012 yılındaki yeniden yapılanması kapsamında vizyonu tamamen değiştiren Presto; zincir market, mağaza ve bayilere sahip olan, geniş bir alanda tanıtım hedefleyen markalarla işbirliği yapmayı hedefliyor.