Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle
Esnek Destek Finansmanı

​​​​​​​​​Seçenekleri ile Esnek, Her Adımda Destek!

Esnek Destek Finansmanı Nedir?

Firmaların kısa vadeli işletme sermayesi ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri, nakit yönetimini sağlıklı ve verimli şekilde gerçekleştirebilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Esnek ödeme ve tekrar kullanma imkânı sağlayan ve vade sonuna kadar kar oranı sabit olan bir finansman desteğidir.

Esnek Destek Finansmanı Kısa Vadeli Nakit İhtiyacını Nasıl Karşılar?

Esnek Destek Finansmanı kullanan müşterilerimize belirli bir limit tahsis edilir. Mevcut ana para ​​risk bakiyesi üzerinden günlük kâr payı hesaplanır. Hesaplanan kâr payları her çeyrek dönem sonunda tahakkuk ve tahsil edilir. Müşterilerimiz, finansman tutarının anaparasını ise bir yıl içerisinde dilediği zaman kapatabilir.

Esnek Destek Finansmanı, murabaha ve teverruk alt yapısı ile katılım bankacılığı prensiplerine uygun, esnek kullanım avantajları sağlar.

Esnek Destek Finansmanından Kimler Yararlanabilir?

Bütün tüzel müşterilerimiz Esnek Destek Finansmanından yararlanabilirler.

Esnek Destek Finansmanı ile kısa vadeli işletme sermayesi ihtiyaçlarını Türkiye Finans’tan karşılayan firmalar, Türkiye Finans’ın sunduğu diğer Nakit Yönetim ürünleri ile hem ticari faaliyetlerinin hem de nakit akışlarının sağlıklı devam etmesini sağlayabilirler.

Esnek Destek Finansmanının Avantajları Nelerdir?

  • Esnek Destek Finansmanı müşterilerimizin 3 ayda bir kâr ödemesi yaparak anapara ödemesini bir yıl içerisinde yapabilecekleri işletme sermaye desteğidir ve nakit yönetimlerini rahatça planlamaları için destek sağlar.
  • Erken kapama cezası olmadan diledikleri zaman kapama ve tekrar kullanma esnekliği sunar.
  • Her bir kullandırımın kar oranı sabit olup, proje tamamen kapanana kadar oran değişmediğinden, Bankaya olan ödemelerini basit olarak hesaplayabilirler.
  • Murabaha veya teverruk altyapısı ile kullanım esnekliği sunar.
  • Takibi kolaylaştırmak için firma mail adresine aylık otomatik ekstre gönderimi yapılır.​
EN YAKIN ŞUBE ​​​ ​ ​​