Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle
Bol Kepçe Hesap

​​​​​​​​​​​Bolluk Bereket Bu Hesapta, Bol Kepçe Hesap​

Birikimlerinizi iki farklı yatırım aracında değerlendirebileceğiniz Bol Kepçe Hesap Türkiye Finans'ta!

Katılım bankacılığında bir ilk olan Bol Kepçe Hesap, birikimlerinizi hem Türkiye Finans Kira Sertifikası hem de Katılma Hesabı olmak üzere iki farklı yatırım aracında değerlendirerek avantajlı kâr payı getirisinden faydalanma olanağı sağlayan bir hesap türüdür.

Bol Kepçe Hesap Nedir?

Bol Kepçe Hesap ile birikimlerinizin %30'u yatırım hesabınızda; Türkiye Finans kira sertifikalarında; %70'i ise tercihinize göre 31 - 181 gün vade aralığında olacak şekilde katılma hesabında değerlendirilir. Doğru ve güvenilir alternatif yatırım araçlarıyla çalışarak avantajlı kâr payı getirisi elde etmenizi sağlar.

Bol Kepçe Hesap Özellikleri

  • Bol Kepçe Hesabı sadece TL  para biriminde açabilirsiniz.
  • Hesabınızı 31-181 gün aralığında olmak üzere aylık, 3 aylık ve 6 aylık vadeli ya da kırık vadeli olarak açtırabilirsiniz.
  • Hesap açılış alt limiti (Katılma Hesabı + Kira Sertifikası) toplam 25.000, üst limit 500.000 TL'dir.
  • Birikimlerinizin %30'u Türkiye Finans kira sertifikalarında, %70​'i ise %80-%20 kâr paylaşım oranı ile katılma hesaplarımızda değerlendirilir.

​Türkiye Finans Kira Sertifikası hakkında detaylı bilgi almak için ​tıklayın.

Bol Kepçe Nasıl Açılır?

Bol Kepçe Hesabınızı açtırmak için hem yatırım hesabı hem de katılma hesabı açılması gerekmektedir. Bol Kepçe Hesabınızı size en yakın Türkiye Finans şubemizi ziyaret ederek ya da İnternet Şube veya Mobil Şubemiz​ aracılığıyla açabilirsiniz.​

EN YAKIN ŞUBE  ​​

Başvuru Yapabileceğiniz Kanallar