Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Mobil Şube

Mobil Şube

​​​​​​​​​​​​​​​Mobil Şube ile tüm bankacılık işlemleriniz her an her yerde elinizin altında!

Mobil Şube uygulamamız ile şubelerimize gelmeden, tablet ve akıllı telefonlarınız ile internete bağlanabildiğiniz her yerden rahat ve güvenli şekilde para transferinden yatırım hesabı açılışına, sözleşme onayından döviz kuru işlemlerine kadar tüm bankacılık işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Masraflara Değil, Hayata Katılın!

Birlikte kazanan, kazandığını paylaşan bir bankada temel bireysel bankacılık işlemlerinde masraf olmaz! 

Masraflara değil, Hayata katılın kampanyası ile bireysel müşterilerimizin internet ve mobil şubemizden yapacakları EFT ve havale işlemlerindeki masrafları kaldırdık.

Masraflara Değil, Hayata Katılın kampanyası ile detaylı bilgi almak için tıklayın.

Uzaktan Müşteri Edinimi Digital Onboarding ile Müşteri Olmak Sana Kolay!​

Türkiye Finanslı olmanın en konforlu ve kolay yolu Görüntülü Görüşme hizmeti ile müşteri olma ve online hesap açma işlemlerinizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde gerçekleştirebilirsiniz.​

MOBİL ŞUBE İNDİR

QR Kod ile Para Çekin, Para Yatırın!

Artık kartlarınız yanınız da olmasa bile QR Kod ile tüm Türkiye Finans ATM’lerinden para çekebilir ve ister kendi hesabınıza isterseniz bir başka hesaba anında para yatırabilirsiniz. Üstelik müşterimiz olmayan Mobil Şube kullanıcıları da uygulamamızı indirerek tüm ATM’lerimizden bankamız hesaplarına istediği açıklamayı ekleyerek para yatırma işlemlerini gerçekleştirebilir.

QR Kod ile İnternet Şubesi’ne Giriş Yapmak Sana Kolay!

Mobil Şube “QR ile İnternet Şubesine Giriş” adımından sadece parola girişi yaparak İnternet Şubesine hızlı ve güvenli bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken Mobil Şube uygulamanızdan İnternet Şubesi giriş ekranında yer alan QR Kodu cep telefonunuza okutmak. İşte bu kadar kolay!

e-Katılma Hesabı ile Avantajlı Kâr Paylaşım Oranlarından Yararlanın

e-Katılma Hesabınızı İnternet veya Mobil Şubemizden hemen açın, Türk Lirası, USD ve Euro e-Katılma hesaplarında avantajlı kâr paylaşım oranlarından siz de yararlanın.

Avantajlı kâr paylaşım oranlarını görüntülemek için tıklayın.

Favori İşlemleriniz ile Mobil Şube’de Daha Hızlı İşlem Yapın

Kullanıcı dostu ara yüzü ile favori işlemlerinizi kaydedip dilediğiniz zaman hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. EFT ve havale işlemlerinizi Mobil Şube rahatlığı ile yapabilir, hesaplarınızı ve ekstrelerinizi inceleyip dilerseniz mail olarak alabilirsiniz. Tüm kartlarınızın internet alışverişlerine özel limit tanımlamalarını kolayca yapabilirsiniz.

Bankanızı Cebinizde Taşıyın!

Size özel kampanyalardan faydalanabilir, Finansör başvurusundan Bol Kepçe Hesap açılışına kadar tüm başvurularınızı Mobil Şube’den hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Faturalarınızı otomatik ödeme talimatı ile ödeyerek zamanınızı sevdiklerinize ayırabilirsiniz. Size en yakın ATM ve şubeleri bulabilir, yol tarifi ile hepsine kolayca ulaşabilirsiniz.

Türkçe, İngilizce, Arapça Dil Desteği Avantajı

Mobil bankacılık uygulamamız IOS ve Android işletim sistemine sahip tüm cihazlarda Türkçe, İngilizce ve Arapça dil destekleri ile hizmet vermektedir.

Mobil Şube Uygulamasına Nasıl Giriş Yapabilirim?

Mobil Şube uygulamamızı App Store / Google Play uygulama marketlerinden veya yukle.turkiyefinans.com.tr adresine giriş yaparak hemen yükleyebilirsiniz.

İnternet Şubesini kullanan tüm müşterilerimiz Müşteri numarası/ TC. Kimlik numarası ve İnternet Şubesine girişte kullandıkları mevcut parola bilgileriyle Mobil Şubemize giriş yapabilirler.

Mobil Şube kullanıcısı olmak çok kolay. Eğer parolanız yoksa kredi kartı veya banka kartı bilgileriniz ile Mobil Şube uygulaması giriş ekranında yer alan Anında Şifre adımından parolanızı oluşturabilirsiniz.

Cep Onay ile SMS’siz Dijital Bankacılık Mümkün!

Mobil Şubemize ilk girişinizde SMS Şifre ile aktifleşecek olan “Cep Onay” özelliği ile SMS Şifre’nin gelmesini beklemeden, sadece parola kullanarak giriş yapabilirsiniz.

İnternet Şubesi girişlerinizde ise parolanızı girdikten sonra cep telefonunuza gelen bildirimi onaylamanız yeterli olacaktır.​

Sıkça Sorulan Sorular​

Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasını nasıl yükleyebilirim?

​​​​​App Store / Google Play marketlerinden veya yukle.turkiyefinans.com.tr​ adresinden yükleyerek uygulamayı hemen kullanabilirsiniz.

Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasını indirirken problem yaşıyorum, ne yapmalıyım?

​​0850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz.​

Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasında hangi işlemleri yapabilirim?

​​Mobil Şube uygulamasıyla yapabileceğiniz işlemlerin listesine buradan ulaşabilirsiniz.​​​

Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasına girebilmek için parolayı nereden alabilirim?
  • ​​​​Hali hazırda Türkiye Finans İnternet Şubesi kullanıcısıysanız sahip olduğunuz parola ve şifreyi Mobil Şube uygulaması için de kullanabilirsiniz. 
  • Eğer parolanız yoksa kredi kartı veya banka kartı bilgileriniz ile parolanızı ​"Anın​​da Şifre" adımından alabilirsiniz.*​​​

*Bu hizmetten sadece Bireysel müşterilerimiz yararlanabilmektedir.​

Cep Onay Nedir? Cep Onay nasıl aktif hale getirilir?

​Cep Onay; Türkiye Finans İnternet Şubesi, Mobil Şube ve TFXTARGET platformlarına SMS ile şifre beklemeden sadece parolanızı kullanarak hızlı ve güvenli giriş yapmanızı sağlayan kullanıcı onaylama sistemidir.

Cep Onay kullanmak için mobil cihazınızla Türkiye Finans Mobil Şube’ye giriş yapmanız yeterlidir. Giriş yaptığınız cihaz sistemimize tanımlanarak Cep Onay için aktive edilmiş olur.

Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasını yurt dışında da kullanabilir miyim?

​​Uygulamayı dünyanın her yerinden kurabilir ve kullanabilirsiniz.​

Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasına girmek için kullandığım parolayı unuttum. Ne yapmalıyım?
  • ​​​​Eğer parolanızı unuttuysanız kredi kartı veya banka kartı bilgileriniz ile parolanızı “Anında Şifre” adımından hemen alabilirsiniz.*
  • Kredi kartınız ya da banka kartınız yoksa 0850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak parolanızı alabilirsiniz.
*Bu hizmetten sadece Bireysel müşterilerimiz yararlanabilmektedir.​
Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasında karşılaştığım bir sorunu nereye iletmeliyim?

​​Her türlü bilgi talebiniz için 7 gün 24 saat, 0850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilirsiniz.​

Türkiye Finans Mobil Şube uygulaması için yapılan internet bağlantısı ücretli mi?

​Ücretsiz bağlantı kampanyamız 31/12/2014 tarihi itibariyle sona ermiştir. Türkiye Finans Mobil Şube kullanımından kaynaklı oluşacak data bağlantısı ücreti, operatörünüz tarafından mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirelecektir.

QR Kod ile Para Çekme Nasıl Yapılır?

​​Mobil Şube uygulamasına müşteri bilgilerinizle giriş yaparak, işlem menüsünden "QR İşlemleri" menüsü "Para Çekme" adımından ekran yönlendirmelerini takip ederek ATM'lerimizden kartsız para çekebilirsiniz.​

QR Kod ile Para Yatırma Nasıl Yapılır?

​​​Bankamız müşterileri,

Mobil Şube uygulamasına müşteri bilgileriyle giriş yaparak, işlem menüsünden "QR İşlemleri" menüsü "Para Yatırma" adımından ekran yönlendirmelerini takip ederek ATM'lerimizden kartsız para yatırabilir.

Bankamız müşterisi değilseniz,

Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasını yukle.turkiyefinans.com.tr​ adresinden ya da uygulama marketlerinden akıllı telefonunuza yükleyerek, açılan ekranın sol alt  köşesinde yer alan "ATM Asistanı" menüsüne giriş yaparak," TC Kimlik No ve Cep Telefonu" bilgilerinizi girdikten sonra " Hesap Numarasına Havale" adımından para yatırmak istediğiniz hesap numarasına, istediğiniz açıklama ile paranızı yatırabilirsiniz.​

​​
Sıkça Sorulan Sorular İkon

Sıkça Sorulan Sorular

​​​​
​​

​​Bu bağlantı yeni sekmede açılacak.​​

Başvuru

App​ Store / Google Play marketlerinden veya yukle.turkiyefinans.com.tr adresinden yükleyerek, İnternet Şube üyesi olan tüm müşterilerimiz mevcut parola ve şifre bilgileriyle Mobil Şubemize hemen giriş yapabilirler. Eğer parolanız yoksa ya da unuttuysanız kredi kartı veya banka kartı b​ilgileriniz ile Mobil Şube girişinde yer alan Anında Şifre adımından geçici parolanızı alarak anında giriş yapabilirsiniz.

Kullanım Adımları

Cep telefonunuza ve iPad’inize özel mobil bankacılık uygulamasını yüklemek için tıklayın.

​​ Mobil Şube Uygulamasıyla Yapabileceğiniz İşlemler

Hesap İşlemleri
Kart İşlemleri

Para Transferleri
Ödemeler
Yatırım İşlemleri
​Finansman
Emirler
QR Kodlu İşlemler
Başvuru ve Sözleşmeler
Ayarlar
​​​İşlem Limitleri
İşlem Saatleri
QR Kodlu İşlemler​

İşlem limitleri günlük olup Mobil Şube, İnternet Şubesi ve Müşteri İletişim Merkezi kanalları için ortak limitler kullanılmaktadır. Limit artırım talepleriniz için size en yakın Türkiye Finans Şubesi'ne başvurmanız gerekmektedir.

​​