Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Danet Kurban Bayramı Kampanyası

Türkiye Finans'tan Bayramlık Bonus!

Kurban Alışverişlerinizi ​​​​Danet’ten Yapın, Peşin Fiyatına 3 Taksitle Ödeyin! ​​​​

Kurban alışverişinizi dilerseniz hisseli büyükbaş dilerseniz küçükbaş olarak yapın, Bonus özellikli kartınızla vade farkı ödemeden 3 taksitle ödeyin.

Kurbanınız size vekâleten kesilsin, evinize teslim edilsin.

Detaylı bilgi ve sipariş için 444 1 339'u arayabilir ya da http://www.danetevimde.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Danet'te Kurban Alışverişlerinize Peşin Fiyatına 3 Taksit Kampanyası Koşulları​

  • Kampanya 10 Eylül 2015-23 Eylül 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya tarihleri arasında Türkiye Finans Happy, Garanti Bonus, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, PTT Bonus Card*'a Danet kurbanlıklarında peşin fiyatına 3 taksit kampanyası yapılacaktır.
  • ​Kampanya İstanbul ili için geçerlidir. Kurbanlık kampanyası Danet'’ten yapılan alımlarda geçerlidir. Kurbanlık kesimi ve et dağıtımı Danet tarafından gerçekleştirilmektedir.
  • Büyükbaş kurbanlıklar (hisselidir) (KDV ve tüm hizmetler dahil) 1200 TL'dir, kemiksiz 20-22 kg et dağıtımı yapılmaktadır. Küçükbaş kurbanlıklar (KDV ve tüm hizmetler dahil) 900 TL'dir, kemikli 18-20 kg et dağıtımı yapılmaktadır. Bilgi ve sipariş için: 444 1 339 ve internetten sipariş için www.danetevimde.com​​
  • Nakit avans ve Bonus/Kat Puan harcamaları kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya katılacak müşterilerimizin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibarı ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir.
  • Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir dönemden fazla borç gecikmesi olan kredi kartı hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamaz.

*Belirtilen Bonus kartlar, kart sahibi bankaların kampanya katılımına bağlı olarak değişebilecektir.