Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle
İhtiyaç Finansmanı

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanının Avantajlı Dünyasına Katılmamak Elde Değil!

İhtiyaç Finansmanı katılım bankacılığı esaslarına uygun olarak bireysel ihtiyaçlarınızı ertelemeden karşılamanız için gereken finansman desteğini sağlar.

Avantajlı Kâr Oranları, 2020’de Ödeme Fırsatı

Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı %1,42'den başlayan avantajlı kâr oranları bütçenize uygun ödeme koşulları sunar. 2020’de ödeme fırsatı ile finansman geri ödemelerinizi nakit akışınıza göre planlamanıza yardımcı olur. Üstelik Türkiye Finans’ta temel bankacılık işlemlerinden ücretsiz yararlanırsınız.

Türkiye Finans “Masrafsız Üçlü” Avantajlarını Unutmayın!

Türkiye Finans müşterileri ATM, Mobil Şube ve İnternet Şubesinden gerçekleştirdikleri EFT/Havale işlemleri için ücret ödemiyor, tam 8700 anlaşmalı ATM’den aynı ay içerisinde 250 TL’ye kadar olan 3 adet para çekme işlemini komisyonsuz yapabiliyor ve Aidatsız Happy Bonus Zero kartları ile “bonus” ve “ekstre indirim” kampanyalarına ücretsiz olarak katılabiliyor.

İhtiyaç Finansmanı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı için başvuru süreci kolay ve hızlıdır. Dilerseniz şubelerimize giderek dilerseniz web sitemiz üzerinden, mobil şubemizden ya da internet şubemizden dakikalar içinde başvurunuzu yapabilirsiniz.

EN YAKIN ŞUBE Şube ve atm listesi için tıklayın.HESAPLAMA ARAÇLARI İhtiyaç Finansmanı hesaplama aracına gitmek için tıklayın.​​
Başvuru için Gerekli Belgeler
  • Nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport,
  • Gelir belgesi/maaş bordrosu,
  • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son yıla ait vergi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, kuruluş ve en son ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi,
  • Finansmana konu ürünün proforma faturası.
  • Ücretli çalışan kişiler için, maaş bordrosu antetli kağıt ile bildiriliyor ise firmanın imza sirküleri beyanı gerekmektedir.

    Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir.

Genel İhtiyaç Finansmanı Maliyet Tablosu

​VadeKar OranıTahsis ÜcretiAylık Toplam MaliyetYıllık Toplam Maliyet
12 Ay1.42%0,501,7923,70%
24 Ay1.43%0,501,7623,31%
​36 Ay1.45%0,501,77​23,46%
​48 Ay1.45%0,501,77​23,36%
​60 Ay1.46%0,501,77​23,48%

"10.000 TL. baz alınarak oluşturulan ihtiyaç finansmanı örnek ödeme tablosunda yasal vergiler toplam komisyon tutarına dahildir. Maliyet tablosu hesaplamasında yer alan kar oranları; Yedek Hesap, Ferdi Güvence Sigortası, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı ürünlerinin tamamının finansman başvurusu ile birlikte alınması şartıyla uygulanmaktadır. İlgili ürünlere halihazırda sahip olma veya ilgili ürünlerin finansman başvurusu ile birlikte alınmaması durumlarında kar oranları değişmektedir. Finansmanın maksimum vadesi 60 ay olup, tahsis ücreti vergiler hariç finansman tutarının binde 5'i oranındadır. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına komisyon ve yasal vergiler dahil edilmiş olup, sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yukarıda yazılı ürünlere sahip olmaksızın kullanılacak finansmana uygulanan genel ücret ve masraflara ilişkin bilgiyi Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için Şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz" ​ ​

​​​
İşlem Yapabileceğiniz Kanallar