Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Sigortacılık Hizmetleri

Sigortacılık Hizmetleri

​​​​​​​​​​​​​​KOBİ Sigortası Nedir?

KOBİ Sigortası, küçük ve orta ölçekli işletmelerin karşılaşabilecekleri çeşitli risklere karşı korunmalarını sağlayan bir sigorta türüdür. İşletmelerin faaliyetlerini sürdürebilmeleri, ekipmanlarını, çalışanlarını ve müşterilerini koruyabilmeleri ve ekonomik hayata katkıda bulunabilmeleri için güvence sa​ğlayan pek çok farklı KOBİ sigortası çeşidi vardır.

Türkiye Finans’ın sunduğu sigortacılık hizmetleri kapsamında farklı KOBİ sigortacılığı ürünlerinden yararlanabilir; iş yeri sigortası ve sorumluluk poliçeleri dahil olmak üzere ihtiyacınız olan sigortaları rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

KOBİ Sigorta Çeşitleri Nelerdir?

KOBİ’lerin iş süreçlerini, varlıklarını, sorumluluklarını ve çalışanlarını güvence altına almaları önemlidir. Bu nedenle geliştirilmiş pek çok KOBİ sigortası çözümü vardır.

İş yeri sigortaları genellikle doğal afetler, hırsızlık ve terör gibi pek çok riski tek bir poliçede teminat altına alır. Bunun yanı sıra; sorumluluk sigortaları, araç sigortaları, konut ve eşya sigortaları ve özel sağlık sigortaları gibi farklı sigorta çeşitleriyle KOBİ’nizin faaliyet alanına ve ihtiyaçlarına özel sigorta poliçeleri satın alabilirsiniz.

KOBİ’ler İçin Sigorta Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

KOBİ'ler için sigorta yaptırmanın bazı avantajları şunlardır:

  • Sigorta yaptırmak KOBİ'leri beklenmedik olayların finansal etkilerinden korur, mali güvence sağlar.
  • KOBİ’lerin olası risklerin neden olabileceği kriz durumlarından daha hızlı toparlanmalarını sağlar ve iş sürekliliğini korumalarına yardımcı olur.
  • Sorumluluk sigortaları KOBİ’leri, ürünlerinin neden olduğu zararlara karşı güvenceye alır ve hukuki süreçlerin gerektirdiği maliyetleri en aza indirmelerini sağlar.
  • Sağlık sigortası ya da kaza sigortası gibi çözümler hem KOBİ’lerin çalışanlarını olası risklere karşı güvence altına almalarını sağlar hem de işveren itibarını artırır.
  • Risk yönetme becerileri KOBİ’lerin finansman alma kabiliyetlerini artırır.

KOBİ Sigortasını Kimler Yaptırabilir?

Türkiye Finans müşterisi olan tüm KOBİ’lerimiz sigorta hizmetlerimizden yararlanabilir.

KOBİ Sigorta Ürünlerine Nasıl Başvuru Yapılır?

Türkiye Finans’ın KOBİ’lere özel sigorta çözümlerinden yararlanmak için size en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz. DASK, Konut, Eşya, Kasko, Trafik, Seyahat Sağlık ve Siber Koruma sigorta poliçelerinizi Türkiye Finans İnternet Şubesi ve Mobil Şube üzerinden satın alabilirsiniz.

 
 
​ ​

Türkiye Finans’ın KOBİ’lere Özel Sigorta Ürünleri Nelerdir?

Türkiye Finans’ın KOBİ’ler için sunduğu sigorta poliçeleri aşağıdaki gibidir:

İş Yeri Sigortalar​​ı

İşyerinizde karşılaşabileceğiniz birçok riske karşı özel olarak hazırladığımız geniş kapsamlı koruma sağlayan İşyeri Sigortalarımızı incelemenin tam zamanı!

İş Yeri Sigortaları  

Sorumluluk Sigortaları

İş yerinizde oluşabilecek kazalarda zarar gören çalışanlar için meslekî faaliyetler icra edilirken hatalar ya da ihmallerden doğabilecek maddi ve bedensel zararlar için talep edilebilecek tazminatları güvence altına alın.

  • Üçüncü Şahıs Mali Sorumluluk
  • Ürün Sorumluluk

Sorumluluk Sigortaları  

Araç Sigortaları

Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketlerinden alacağınız Kasko ve Trafik Sigorta poliçesiyle hem kendi aracınızı hem de üçüncü şahıslara verdiğiniz zararları güvence altına alın.

Ferdi Kaza Sigortaları  

Konut & Eşya Sigortaları

Huzurla yaşadığınız konutunuz ve maddi & manevi değeri olan eşyalarınız gerek doğal afetlere gerekse birçok hasar riskine karşı güvencemiz altında.

Ferdi Kaza Sigortaları  

Diğer Sigortalar

İhtiyaçlarınıza uygun diğer sigorta ürünlerimizi incelemenin tam zamanı! Türkiye Finans’ın avantajlı dijital bankacılık dünyası ile tanışın; değer verdiğiniz ne varsa hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde teminat altına alın.

Ferdi Kaza Sigortaları  


​ ​