Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

SMS Şubesi

SMS Şubesi

Türkiye Finans SMS Şubesi; telefonunuzun kısa mesaj (SMS) özelliğini kullanarak bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmenizi, hesaplarınız ve ödemeleriniz hakkında bilgi almanızı sağlayan hızlı ve güvenli bir işlem noktasıdır.

Basit bir bankacılık hizmeti için şubeye gitmenize gerek yok. Türkiye Finans SMS Şubesi hizmetlerinden yararlanmak için 2442’ye kısa mesaj atmanız yeterlidir. Bilgi alma işlemleriniz için sistem otomatik olarak size dönüş sağlayacaktır. Sadece bir SMS gönderin hesap, kart, kur gibi birçok konu hakkında bilgi cep telefonunuza gelsin. ​

​​
  • Türkiye Finans SMS Şubesi’nden yararlanmak için cep telefonunuzun sistemimize kayıtlı olması ve Türkiye Finans İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız yeterlidir.
  • SMS Şubesi kullanımınızı, Türkiye Finans İnternet Şubesi üzerinden ya da 0850 222 22 44 Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri’ni arayarak aktif hale getirebilirsiniz.
  • SMS Şubesi’nde işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne yapmak istediğiniz işleme ait komutu girerek 2442’ye göndermeniz yeterlidir.
  • Sorgulama ve bilgi alma taleplerinize ait mesajlarınız yine SMS olarak yanıtlanır.
SMS Şube Nedir?

SMS Şube ile yurtiçi ve yurtdışından 7 gün 24 saat boyunca aşağıdaki konularda SMS bilgilendirmesi alabilirsiniz.

  • TL/USD/EUR cari hesap bilgileriniz
  • Katılma hesabınız
  • Kredi kartı ekstreniz
  • Dönem içi harcama bilgileriniz
  • Bankamız döviz kurları
  • POS bloke hesap bilgileri
Kimler Kullanabilir?

SMS Şubesi özelliğinden yararlanmak için güncel ve geçerli cep telefonunuzun sistemimize kayıtlı olması ve Türkiye Finans İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gereklidir. 0850 222 22 44 Müşteri İletişim Merkezi’mizi arayarak yada şubelerimizi ziyaret ederek özelliği aktif hale getirebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

SMS Şubesi bilgilendirmesi almak için 2442’ye ilgili konuyla ilgili anahtar kelimeyi kısa mesaj atabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler Nelerdir? Nasıl Kullanılır?

Sorgulamalarınızda HESAP, KART, KUR kelimelerini kullanabilirsiniz. Anahtar kelimeleri hatırlayamadığınızda, YARDIM, BILGI ve ? komutlarından herhangi biriyle 0532 444 2 444’e SMS gönderdiğinizde, anahtar kelimeler size SMS ile gönderilecektir. Hatırlatma hizmet ücreti, gönderilen SMS’ in niteliğine göre Bankamız ya da kullanıcı onayı ile müşteri tarafından ödenir.

SMS Şubesi sorgulamaları anahtar kelime örnekleri;
·”HESAP 123456-1001” (HESAP Müşteri No-Ek No)
·“KART 1234” (KART Kredi Kartı Son Dört Rakamı)
·”KUR”

Ürünlerinize ait bilgilerle, yukarıdaki örnekler gibi SMS oluşturarak ve 2442’ye atarak bilgilendirme alabilirsiniz.​

Hesap Sorgulama

Tüm vades​iz, katılma (vadeli) ve üye işyeri bloke hesap bilgileriniz için SMS göndererek 7 gün 24 saat sorgulama yap​abilir ve hesap bilgilerinizin cep telefonunuza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kart Sorgulama
Kur Sorgulama
SMS Hatırlat
Gizliliği ve İşlemlerinizin Kayıt Altına Alınması

(*) İnternet, Mobil, SMS, ATM ve Telefon Bankacılığı vb. kanallar.

SMS Şube ile 7 gün 24 saat sorgulama yapabilir, hesap, kart ve kur bilgilerinin cep telefonunuza gelmesini sağlayabilirsiniz.​

İşlem limitleri günlük olup İnternet Şubesi, Mobil Şube​ Müşteri İletişim Merkezi ve SMS Şubesi için ortak limitler kullanılmaktadır.​
Limit artırım talepleriniz için size en yakın Türkiye Finans Şubesine başvurmanız gerekmektedir.