Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

​​​​​Türkiye Finans Bireysel İnternet Şubesi; bireysel müşterilerimizin bankacılık hizmetlerinden 7/24 kolay ve hızlı yararlanmalarını sağlayacak uygulamalara, güvenle kullanmalarını sağlayacak gelişmiş teknolojik alt yapıya sahiptir.

Türkiye Finans Bireysel İnternet Şubesi’ni kullanarak dünyanın her yerinden hızlı ve güvenli bankacılık hizmeti alabilir, şubenizi kullanım ihtiyaçlarınıza göre güncelleyebilirsiniz.​​

İnternet şubenize “Bireysel İnternet Şubesi” giriş ekranını kullanarak müşteri numaranızın yanı sıra TC Kimlik Numaranızla da rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.

Kişiselleştirebilir Ana Sayfa (Dashboard) ile İşlemler Daha Kolay, Daha Hızlı

Türkiye Finans Bireysel İnternet Şubesi ana sayfasını kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirebilirsiniz. Ayırt edici görsel tasarım özellikleri ile işlemlerinizi çok daha kolay ve basit yoldan yapabilirsiniz. Ana sayfanızdan yakın tarihli ödemeleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Hızlı para transferinden ödemelerinize, hesaplarınızdan nakit akışınıza kadar 13 farklı widget arasından dilediklerinizi sürükle-bırak özelliği ile ana sayfanıza taşıyabilir, favori işlemlerinize saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.​​

Ana sayfanızda kullanabileceğiniz widget listesi ve detayları hakkında kapsamlı bilgi almak için lütfen  ​tıklayın.​

/div>
​​

​Başvuru

Türkiye Finans Bireysel İnternet Şubesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

 • Türkiye Finans İnternet Şubesi’ne web sitemizde bulunan “Bireysel İnternet Şubesi” linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 • İnternet Şubesi’ne giriş yapabilmeniz ve bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için bir şifreniz olmalıdır.
 • Eğer şifreniz yoksa “Anında Şifre” adımını kullanarak şifrenizi alabilirsiniz. Bu hizmetten sadece Türkiye Finans banka ve kredi katlarına sahip olan müşterilerimiz yararlanabilir.
 • İnternet Şubesi şifreniz yoksa veya unuttuysanız buradan şifre alabilirsiniz.
 • Dilerseniz Müşteri İletişim Merkezimiz aracılığıyla da şifre oluşturma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bireysel İnternet Şubesi Parolamı Nasıl Alırım?

Türkiye Finans banka veya kredi kartınızın bilgileriniz ile İnternet Şubesi Giriş ekranında yer alan “Anında Şifre​” menüsünden anında parolanızı alabilirsiniz ya da 0 850 222 22 44 Müşteri İletişim Merkezini arayabilirsiniz.

Bankamıza ait bir kartınız yoksa başvuru talebinizi şubelerimizden yapabilirsiniz.

Anında Şifre Nedir?

 • Türkiye Finans İnternet Şubesi’ne giriş yapabilmeniz ve bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için bir şifreniz olmalıdır.
 • Türkiye Finans kredi kartı veya banka kartlarından herhangi birine sahipseniz ve sistemimizde kayıtlı cep telefonunuz varsa, "Anında Şifre" alabilir, Türkiye Finans İnternet Şubesi'ni hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
​ ​

Bireysel İnternet Şubesine İlk Girişte Yapmanız Gerekenler

 • Web sitemizde bulunan "Bireysel İnternet Şubesi"​ linkine tıklayın.
 • Açılan ilk ekranda ilgili alanlara müşteri numaranızı/TC Kimlik numaranızı, cep telefonunuza otomatik olarak gönderilen geçici parolanızı girin.
 • Ek kullanıcıların ek kullanıcı kodu alanına ek kullanıcı adını da girmesi gerekmektedir.
 • Bu aşamadan sonra cep telefonunuza tek kullanımlık giriş şifresi SMS olarak gönderilecektir.
 • Cep telefonunuza gönderilen tek kullanımlık şifreyi açılan ikinci ekranda ilgili alana girin.
 • Sözleşmeyi onayladıktan sonra kalıcı parolanızı ve şifrenizi belirleyin.

Bireysel İnternet Şubesine Sonraki Girişlerde Yapmanız Gerekenler

 • Web sitemizde bulunan "Bireysel İnternet Şubesi Giriş" linkine tıklayın.
 • Açılan ilk ekranda ilgili alanlara müşteri numaranızı/TC Kimlik numaranızı, parolanızı, ek kullanıcı iseniz kullanıcı kodunuzu girin.
 • Bireysel İnternet Şubesi’ne girişte kullanacağınız şifrenizi dilerseniz SMS olarak dilerseniz SMS Şifre beklemeden telefonunuza indireceğiniz Mobil Şube uygulaması üzerinden Cep Onay’ı aktifleştirerek sadece mobil cihazınıza gelen bildirimi onaylayarak giriş yapabilirsiniz.​

Mobil Şube hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

​​Hesap İşlemleri
Para Transferleri
Ödemeler
Kartlar​
Finansman
Yatırım İşlemleri
Finansal Planlama​
Başvurular
Kişiselleştirilebilir Ana Sayfa​
​İşlem Limi​tleri
İşlem Saatleri

*İşlem limitleri günlük olup İnternet Şubesi, Mobil Şube, Telefon Şubesi​ için ortak limitler kullanılmaktadır. Limit artırım talepleriniz için size en yakın Türkiye Finans Şubesi'ne başvurmanız gerekmektedir.

​​