Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Dijital Slip

Dijital Slip

​​Dijital Slip Uygulaması Katılım Bankacılığında İlk Olarak Türkiye Finans’ta!

Türkiye Finans banka ve kredi kartlarınızla yapacağınız alışverişlerde, fiziksel olarak aldığınız kâğıt slipler yerine artık Mobil Şube üzerinden dijital slip alabilirsiniz.

Siz de dijital slip tercihinizi mobil şubeden yaparak, hem sliplerinize kolayca ulaşabilir hem de doğanın korunmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Dijital Slip ile #YarınaVarız!

Dijital Slip Nedir?

Dijital slip, POS cihazlarında kullanılan kâğıt tüketiminin azaltılması amacıyla kredi kartı ve banka kartı ile yapılan alışveriş işlemlerinde kâğıt slip yerine dijital belge almanıza ve saklamanıza olanak sağlayan yenilikçi bir dijital bankacılık uygulamasıdır. Dijital slipler, bankaların mobil uygulamaları veya internet şubeleri üzerinden görüntülenebilir ve arşivlenebilir.

Dijital Slip Ne İşe Yarar?

Dijital slip uygulaması ile Türkiye Finans banka kartı ve kredi kartlarıyla Türkiye Finans POS cihazları üzerinden yaptığınız tüm alışverişlerde, harcama slipinizin dijital versiyonunu Türkiye Finans mobil uygulaması üzerinden alabilir, saklayabilir ve takip edebilirsiniz.

Dijital Slip Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Bireysel ve kurumsal ölçekte dijital slip kullanımı, çevre, toplum ve kullanıcı deneyimi açısından önemli katkılar sağlar. Dijital Slip kullanımının avantajlarını aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz.

  • Dijital slip geleneksel kağıt slip yerine kullanıldığı için kağıt israfını önler. Dijital slip kullanmayı tercih etmek karbon ayak izinizi azaltmak ve çevreye katkı sağlamak için önemli bir adımdır.
  • Çevresel açıdan daha sürdürülebilir bir seçenektir. POS slipleri içerdikleri kimyasal maddeler nedeniyle geri dönüştürülemez ve bir ton kağıt slip doğadan 17 ağacın yok olması anlamına gelir. Dijital slip kullanımı ile bu sorunun çözümüne destek olmanızı sağlar.
  • Dijital slip geleneksel kağıt slipe göre işlem sürecini daha hızlı ve kolay hale getirir. Kredi ya da banka kartınızı kullanarak yaptığınız ödemenin ardından kâğıt slip için beklemek zorunda kalmazsınız. Harcama slipiniz, kullandığınız bankanızın mobil uygulaması üzerinden anlık olarak iletilir.
  • Dijital slipler bankaların mobil uygulamaları veya internet şubeleri üzerinden görüntülenebilir, arşivlenebilir ve harcama geçmişinizi takip etmeyi kolaylaştırır.

Dijital Slip Kullanma Tercihi Nasıl Yapılır?

Banka ve kredi kartlarınızın slip tercihini belirlemek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  • Türkiye Finans Mobil Şube’ye giriş yapın.
  • Sırasıyla; Hesap/Kart> Kredi Kartlarım > Kredi Kartı/Banka Kartı > Kart ve Alışveriş Ayarları adımlarını seçin.
  • Dijital Slip Ayarları menüsüne tıklayın ve işleminizi tamamlayın

Dijital Sliplerimi Nasıl Görebilirim?

Banka ve kredi kartlarınıza ait dijital sliplerinizi görüntülemek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  • Türkiye Finans Mobil Şube’ye giriş yapın.
  • Sırasıyla; Hesap/Kart> Kartlar > Kredi Kartları/Banka Kartları​​ > Ekstre ve Hareketler adımlarını seçin.

Sürdürülebilir Bir Dünya İçin #YarınaVarız!

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak hepimizin sorumluluğu. Biz de “Sürdürülebilir Bir Dünya İçin #YarınaVarız!” diyerek atık miktarını azaltmak ve çevresel etkilerimizi en aza indirmek için çaba gösteriyoruz. Amacımız kaynaklarımızı etkin kullanmak, daha yaşanabilir bir dünya için katkıda bulunmak ve bu süreçte tüm topluluğumuzu bir araya getirmek. Siz de bu önemli amaç için bize katılabilir, karbon ayak izinizi azaltacak ve verimliliğinizi artıracak dijital hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Dijital slip tercihiniz ilk etapta yalnızca bankamız üye işyerlerinde gerçekleştireceğiniz işlemlerde geçerli olacaktır. Dijital slip tercihiniz bulunsa dahi henüz entegrasyonu bulunmayan bankamız işyerlerinden fiziki slip almaya devam edeceksiniz.