Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Sigortacılık Hizmetleri

Sigortacılık Hizmetleri

​​​​​Ticari Sigortalar Nedir?

Ticari sigorta, işletmelerin f​aaliyetlerini sürdürebilmeleri, ekipmanlarını, çalışanlarını ve müşterilerini koruyabilmeleri ve ekonomik hayata katkıda bulunabilmeleri için güvence sağlayan pek çok farklı sigorta türünün genel adıdır.

Türkiye Finans’ın sunduğu sigortacılık hizmetleri kapsamında farklı ticari sigorta ürünlerinden yararlanabilir; iş yeri, sorumluluk, mühendislik ve araç sigortaları da dahil olmak üzere ihtiyacınız olan tüm sigorta poliçelerini yaptırabilirsiniz.

Ticari Sigorta Çeşitleri Nelerdir?

Ticari işletmelerin iş süreçlerini, varlıklarını, sorumluluklarını ve çalışanlarını güvence altına almaları önemlidir. Bu nedenle işletmenizin faaliyet alanına ve ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde geliştirilmiş pek çok ticari sigorta çözümü vardır.

İş yeri sigortaları genellikle doğal afetler, hırsızlık ve terör gibi pek çok riski tek bir poliçede teminat altına alır. Bunun yanı sıra; sorumluluk sigortaları ile hukuki masraflarınızı, mühendislik sigortaları ile projelerinizi ve ekipmanlarınızı, nakliyat sigortaları ile ürünlerinizin sevkiyatında yaşanabilecek riskleri güvence altına alabilirsiniz.

Ticari İşletmeler İçin Sigorta Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

 • Sigorta en önemli risk yönetim aracıdır. Sigorta yaptırarak işletmenizi mal kaybı, hırsızlık, doğal afetler, hukuki sorumluluklar gibi pek çok riske karşı teminat altına alabilirsiniz.
 • Ticari sigortalar beklenmedik olayların finansal etkilerinden korunmanızı sağlar.
 • İşletmenizin risklerin neden olabileceği kriz durumlarından daha hızlı toparlanmasını sağlar.
 • Sorumluluk sigortaları işletmenizin hukuki sorumluluklarını karşılamak için tasarlanmıştır. Beklenmedik olaylardan doğan hukuki yükümlülükleri ve bu durumların maliyetini azaltabilir.
 • Sağlık sigortası ya da kaza sigortası gibi çözümler hem çalışanlarınızı olası risklere karşı güvence altına almanızı sağlar hem de işveren itibarını artırır.
 • İşletmeniz sigortalı olduğunda, finansman​ almak veya işletme için finansman sağlamak daha kolay olabilir.

Kimler Ticari Sigortalar Yaptırabilir?

Tüm ticari müşterilerimiz sigorta hizmetlerimizden yararlanabilir.

Ticari Sigorta Ürünlerine Nasıl Başvuru Yapılır?

Türkiye Finans’ın ticari sigorta çözümlerinden yararlanmak için size en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz. DASK, Konut, Eşya, Kasko, Trafik ve Seyahat Sağlık sigorta poliçelerinizi Türkiye Finans İnternet Şubesi ve Mobil Şube üzerinden satın alabilirsiniz.

 
 
​ ​ ​ ​

Türkiye Finans’ın Ticari Sigorta Ürünleri Nelerdir?

Türkiye Finans’ın işletmeler için sunduğu ticari sigorta poliçeleri aşağıdaki gibidir:

İş Yeri Sigortalar​​ı

İşyerinizde karşılaşabileceğiniz birçok riske karşı özel olarak hazırladığımız geniş kapsamlı koruma sağlayan İşye​ri Sigortalarımızı incelemenin tam zamanı!

 • İşyeri Yangın Sigortası
İş Yeri Sigortaları  

Mühendislik Sigortaları

Projelerinizi ve işletmelerinizi birçok riske karşı güvence altına alabilirsiniz.​​

 • Leasing All Risk
 • Montaj All Risk
 • İnşaat All Risk
 • Makina Kırılması
 • Elektronik Cihaz
Mühendislik Sigortaları  

Nakliyat Sigortaları

Deniz, hava veya kara taşıtları aracılığı ile yurt içine veya yurt dışına büyük zahmetlerle taşınan mal veya eşyaların nakliyat sırasında maruz kalabileceği hasarları güvence altına alabilirsiniz.

 • Emtia Nakliyat Sigortaları
Nakliyat Sigortaları  

Sorumluluk Sigortaları

İş yerinizde oluşabilecek kazalarda zarar gören çalışanlar için meslekî faaliyetler icra edilirken hatalar ya da ihmallerden doğabilecek maddi ve bedensel zararlar için talep edilebilecek tazminatları güvence altına alın.

 • Tehlikeli Maddeler Mali Sorumluluk
 • Özel Güvenlik Mali Sorumluluk
 • İşveren Mali Sorumluluk
Sorumluluk Sigortaları  

Araç Sigortaları

Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketlerinden alacağınız Kasko ve Trafik Sigorta poliçesiyle hem kendi aracınızı hem de üçüncü şahıslara verdiğiniz zararları güvence altına alın.

Ferdi Kaza Sigortaları  

Konut & Eşya Sigortaları

Huzurla yaşadığınız konutunuz ve maddi & manevi değeri olan eşyalarınız gerek doğal afetlere gerekse birçok hasar riskine karşı güvencemiz altında.

Ferdi Kaza Sigortaları  

Diğer Sigortalar

İhtiyaçlarınıza uygun diğer sigorta ürünlerimizi incelemenin tam zamanı! Türkiye Finans’ın avantajlı dijital bankacılık dünyası ile tanışın; değer verdiğiniz ne varsa hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde teminat altına alın.

Ferdi Kaza Sigortaları