Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Kıymetli Maden Ürünleri

Kıymetli Maden Ürünleri

​​​​Türkiye Finans Altın Ürünleri, birikimlerini ve yatırımlarını kıymetli maden hesaplarında değerlendirmek isteyenler için avantajlı seçenekler sunuyor.

Altın Hesap ve Gümüş Hesap ile birikimlerinizi cari hesabınızda değerlendirebilir, Altın Katılma Hesabı ve Gümüş Katılma Hesabı ile belirli vadelerde kâr payı elde edebilirsiniz.

Altın Transfer Sistemi ile altınlarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde elektronik ortamda Bankamıza transfer edebilirsiniz. Mobil şubemizde yer alan Hızlı Döviz İşlemleri menüsünden anında altından TL ya da dövize, dövizden altına dönebilir, 5 gün 24 saat anlık kur fiyatlarından yararlanabilirsiniz.​

Her gün farklı bir şubemizde düzenlenen Altın Şubeleri'ni takip ederek evinizde sakladığınız altınlarınızı kaybolma, çalınma riski olmadan yatırıma dönüştürebilirsiniz.

Altın ve Gümüş Hesaplarınızı Türkiye Finans İnternet Şubesi üzerinden de takip edebilir, 7 gün 24 saat işlem yapabilirsiniz.

Türkiye Finans Altın Ürünleri

Altın Hesap

Birikimlerinizi altın olarak değerlendirmenize olanak sağlayan, dilediğiniz zaman gram bazında altın alım satımı yapabileceğiniz vadesiz bir hesap türüdür.

Gümüş Hesap

Birikimlerinizi gümüş olarak değerlendirmenizi sağlayan, dilediğiniz zaman gram bazında gümüş alım-satımı yapabileceğiniz vadesiz bir hesap türüdür

Altın Katılma Hesabı

Gram bazında ve belirlediğiniz vadelerle bankamıza yatırdığınız altınlarınızla hem kâr payı elde etmenizi hem de altının değer kazanmasından elde edeceğiniz kazançtan yararlanmanızı sağlayan bir katılma hesabıdır.*

Gümüş Katılma Hesabı

Gram bazında ve belirlediğiniz vadelerle bankamıza yatırdığınız gümüşlerinizle hem kâr payı elde etmenizi hem de gümüşün değer kazanmasından elde edeceğiniz kazançtan yararlanmanızı sağlayan bir katılma hesabıdır.*

Altın Şube

Altın Şubeler düzenledikleri altın günleriyle bilezikten, zincire, çeyrek altından beşibiryerdeye kadar evinizde sakladığınız altınlarınızı kaybolma, çalınma riski olmadan yatırıma dönüştürmenizi sağlar.

* Katılma hesapları açılış alt limitinin altına düşmesi durumunda kapanır ve hesap bakiyesi cari hesaba aktarılır.