Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

KOBİ Anında Finansman

Şirketinizin İhtiyaçları İçin KOBİ Anında Finansman Türkiye Finans’ta!

Aradığınız finansmana ulaşmanın en hızlı ve en kolay yolu KOBİ Anında Finansman ile ihtiyaçlarınız beklemesin, işleriniz aksamasın.

KOBİ Anında Finansman ile ön onaylı finansman limitinizi dijital kanallarımızdan anında öğrenebilir, tek tıkla başvuru yaparak finansmanınızı en yakın şubemizden kullanabilirsiniz.

KOBİ Anında Finansman Nedir?

KOBİ Anında Finansman, ihtiyacınız olan ön onaylı finansman limitini saniyeler içinde öğrenmenize, başvurunuzu dijital kanallardan yapmanıza ve tahsis edilen finansman limitini şubelerimizden hemen kullanmanıza olanak sağlayan dijital değerlendirme altyapısıdır.

KOBİ Anında Finansman, KOBİ’lerin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılayabilmeleri için gerek duydukları finansman limitinin en hızlı şekilde oluşturulmasını sağlar. Tahsis edilen finansman limiti katılım bankacılığı prensipleri çerçevesinde karşılanır.

KOBİ Anında Finansman Özellikleri Nelerdir?

  • Katılım bankacılığında bir ilk olan KOBİ Anında Finansman, KOBİ’lerin ihtiyaç duydukları finansman limitine, hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlar.
  • Ön onaylı finansman limitinizi şubeye gelmenize gerek kalmadan dijital kanallarımız üzerinden anında öğrenebilir ve başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
  • Onaylanan finansman limitinizi size en yakın Türkiye Finans şubesinden kullanabilirsiniz. ​​​​
  • KOBİ Anında Finansman kapsamında tahsis edilebilecek maksimum kredi limiti tutarı 300.000 TL'dir.
  • KOBİ Anında Finansman ile TL cinsinden finansman limiti oluşturabilirsiniz.
  • Tahsis edilen finansman limiti çerçevesinde Kurumsal Finansman Desteği, Bonus Business Kart, Çek Karnesi ve Teminat Mektubu ürünlerini kullanabilirsiniz. Diğer finansal ürünler için tahsis talebinizi şubelerimize iletebilirsiniz.
  • Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma ve işlem limitlerini değişiklik yapma hakkına sahiptir. Günlük, haftalık ve aylık işlem limitleri bulunmakta olup bu limitler müşterilerin sektörüne göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi için şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kimler KOBİ Anında Finansman Başvurusu Yapabilir?

KOBİ Anında Finansman hizmetinden Türkiye’de faaliyet gösteren, son kesin dönem yıllık cirosu 15 milyon TL’nin altında olan tüm KOBİ’ler yararlanabilir. Bu koşulu sağlayan tüm müşterilerimiz nakdi ve gayri nakdi finansman limitini hızlıca görebilir, finansman ihtiyacına yönelik taleplerini online kanallardan anında iletebilir.

KOBİ Anında Finansman Başvurusu Nasıl Yapılır?

KOBİ Anında Finansman ile limit önerisi oluşturma işleminizi web sitemizden, internet bankacılığından, mobil şubeden, internet şubesinden ya da şubelerimizden saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz.

HEMEN BAŞVUR Bu bağlantı yeni sekmede açılacak.EN YAKIN ŞUBE

Henüz Türkiye Finans müşterisi değilseniz, başvurunuz sonrasında ön onay aldıktan sonra müşteri sürecinin ve evraklarınızın tamamlanması için başvuru yaptığınız şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

KOBİ Anında Finansman Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

  • KOBİ Anında Finansman Başvurusu ve ön onaylı limit oluşturulması için belge gerekli değildir.
  • Ön onayı verilen finansman limitinin kullanılması için gerekli olan evraklar şubeniz tarafından bildirilir. Evrakların tamamlanmasının ardından finansman limitiniz kullanıma açılır.
Detaylı Bilgiler

Web kanalından yapılan başvuruların ardından alınan ön onaylı limit kararı, şubede evrak tamamlama sürecinde başvurunun yeniden değerlendirilmesi ve değişen koşullar kapsamında değişiklik gösterebilir.


Başvuru Yapabileceğiniz Kanallar