Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

TFXTarget

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

​​​​TFXTarget Nedir?

TFXTarget geliştirilmiş piyasa takip araçları, kompleks emir türleri ve hesaba entegre portföy yapısı ile yatırım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmenizi sağlayan bir yatırım platformudur.
TFXTarget ile döviz, kıymetli maden, kira sertifikası, yurt içi/yurt dışı hisse senedi ve yatırım fonu işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

TFXTarget'i ek bir program yüklemenize gerek kalmadan masaüstü bilgisayarınızdan ya da IOS ve Android işletim sistemli telefonunuza TFXTarget uygulamasını indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için yenilenen web sitemiz www.tfxtarget.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz

HEMEN ​BAŞVUR

TFXTarget Platformu’nun Avantajları Nelerdir?

 • Dünya piyasalarındaki değişimi anında takip ederek döviz ve kıymetli maden işlemlerini 5/24 gerçekleştirebilirsiniz.
 • BIST ve dünya piyasalarındaki hisse senedi ve yatırım fonu işlemlerini her an her yerden takip edebilir ve ilgili borsanın açık olduğu saatlerde alım satım yapabilirsiniz.
 • TFXTarget Türkiye Finans hesaplarınız ile entegredir. Cari hesabınızdaki bakiye üzerinden yapacağınız işlemler en hızlı şekilde hesabınıza yansımaktadır.
 • Uygulamanız kapalıyken bile vereceğiniz emirler doğrultusunda uygulama, piyasa takibi yapar ve işleminizi piyasada belirlediğiniz fiyattan gerçekleştirmenizi sağlar.
 • Anlık bildirimler ve kapsamlı grafikleri ile piyasayı daha iyi takip edebilirsiniz.
 • Favoriler özelliği ile en çok ilgilendiğiniz hisse senedi ve yatırım fonlarını tek bir ekranda takip edebilirsiniz.
 • Grafik modülü ile temel ve ileri analizleri görüntüleyebilirsiniz.

Nasıl TFXTarget Kullanıcısı Olunur? 

Henüz bankamız müşterisi değilseniz, Mobil Şube üzerinden “Müşteri Ol” butonuna tıklayarak “Görüntülü Görüşme” ile dakikalar içinde müşterimiz olabilirsiniz. Ayrı bir kullanıcı kodu ve şifreye ihtiyacınız olmadan Türkiye Finans dijital şifreniz ile dilediğiniz an güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde TFXTarget kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın Türkiye Finans Şubesine giderek de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bankamız müşterisi iseniz Türkiye Finans dijital şifreniz ile TFXTarget kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

TFXTarget kullanıcısı olmanın adım adım anlatıldığı sayfamız için buraya tıklayabilirsiniz.

TFXTarget Üzerinden Döviz ve Kıymetli Maden İşlemleri Nasıl Yapılır?

 • TFXTarget Platformu döviz ve kıymetli maden işlemlerinizi en rahat şekilde yapabilmeniz için kullanıcı dostu arayüz, 5/24 (Hafta sonu kapalı olan TFXTarget, Pazartesi günü saat 01:00’da, altın ve gümüş ise 02:00’da kullanıma açılmaktadır. Kış saati/Dünya saati uygulamasına göre değişkenlik gösterilebilir.)​ erişim​, hızlı ve kolay emir yapısı gibi kolaylıklar sunar.
 • Dünya döviz ve kıymetli maden emtia piyasalarını eş zamanlı izleyebilir, 5 gün 24 saat boyunca işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Döviz ve Kıymetli Maden İşlemleriniz TFXTarget Platformu ile Bir Tık Uzağınızda!

 • TFXTarget masaüstü uygulaması üzerinden dolar piyasası, döviz piyasası ve daha fazlası hakkında hazırlanan haberleri izleyebilirsiniz. TFXTarget altın üzerinden de işlem yapmanıza olanak sağlar. Altın fiyatları ve döviz piyasaları ile ilgili analizler, piyasa yorumları ve günün yorumu sayesinde piyasalardan haberdar olabilirsiniz.
 • Güncel yorumlara göre Dolar, Euro ve altın üzerinden güvenle işlem yapabilirsiniz.
 • TFXTarget kullanarak en az risk ile piyasa kazancı elde edebilirsiniz.

TFXTarget ile Hisse Senedi ve Yatırım Fonu İşlemleri Artık Çok Kolay!

 • Bankamızda bir yatırım hesabına sahipseniz, yurt içi/yurt dışı borsaların açık olduğu işlem saatleri içerisinde anlık fiyatlarla hisse senedi takibini yapabilir, favoriler listenizde yer alan hisse senetlerini alabilir, portföyünüzdeki hisse senetlerinden satış yapabilirsiniz.
 • Katılım bankacılığı esaslarına uygun olan hisse senedi ve yatırım fonu işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir en iyi yatırım araçları ile birikimlerinize kısa vadeli getiri çözümleri sağlayabilirsiniz.
 • ​İşlem yapılabilir yurt içi hisse senetleri Türkiye Katılım Bankaları Birliği tarafından yayınlanan katılım endeksi uygunluk listesine göre her 3 ayda bir güncellenmektedir. Güncel listeyi görüntülemek için tıklayınız.

Yurt Dışı Hisse Senedi İşlemleri ve Yatırım Fonları İle Dünya Piyasalarında Söz Sahibi Olun!

 • ​TFXTarget ile yurt dışı piyasaların açık olduğu saatlerde dünyanın önde gelen şirketlerinden hisse senedi ve borsa yatırım fonu alım-satım işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.
 • Katılım bankacılığı esaslarına uygunluk kriteri taşıyan, dünyada kabul görmüş İslami endekslere uygun şirketlerin hissedarı olabilirsiniz.
 • Uluslararası piyasalarda kıymetli maden, endüstriyel metal ve enerjiye dayalı borsa yatırım fonları ile ilgili alım-satım işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 • Yabancı hisse senetleri ve borsa yatırım fonu işlemleriniz için öncelikle işlem yapmak istediğiniz yabancı para biriminde bir yatırım hesabı açmanız gerekmektedir. Yatırım hesabınızı, yatırım kuruluşu tarafından düzenlenen ek sözleşme ve risk bildirim formu onaylanarak açabilirsiniz.
 • TFXTarget üzerinden kaldıraçlı işlem yapılmadığı için yabancı para birimindeki yatırım hesabınızda bulunan bakiye kadar işlem yapabilirsiniz. İşlem öncesinde banka nezdinde bulunan cari hesabınızdan yatırım hesabınıza para aktarmanız gerekir.
 • Yurt dışı borsaların kapalı olduğu saatlerde gösterilen fiyatlar, ilgili borsanın bir önceki iş gününe ait son fiyattır. İşlem yaparken saat farklarından doğabilecek fiyat farklarının göz önünde bulundurulması önemlidir. ​

ITtrading Grafikleri ile Derinlemesine Analizler de TFXTarget’te!

 • TFXTarget’ın dünyanın önde gelen grafik uygulamalarından ITtrading ile yaptığı anlaşma sayesinde artık ürün grafiklerini izleyebilir ve grafik üzerinden TFXTarget emir verme işleminizi yapabilirsiniz.
 • TFXTarget masaüstü uygulaması üzerinden takip edebileceğiniz bu grafikler ile trendleri izleyebilir, 4 yıllık tarihsel verileri değerlendirebilir, isteğiniz zaman aralığı ve fiyat sıklık derecesinden inceleme yapabilir, karar verme sürecinizde çıkış noktası olarak kullanabilirsiniz.
 • ITtrading grafikleri üzerinde candlestick grafikler gibi profesyonel seçenekler de dahil olmak üzere piyasada kullanılan tüm analiz araçlarına ulaşabilirsiniz.
 • Detaylı bilgi almak için www.ittrading.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

TFXTarget Mobil Uygulaması ile Telefonunuz Kapalıyken Bile Döviz Alıp Satabilirsiniz!

 • TFXTarget Mobil Uygulamasını IOS veya Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonunuza yükleyerek giriş yapabilir, döviz işlemlerinizi dilediğiniz her yerden güvenle gerçekleştirebilirsiniz.
 • Mobil uygulamada TFXTarget giriş yetkisi için ayrı bir kullanıcı kodu ve şifreye ihtiyaç duymazsınız. Türkiye Finans dijital şifreniz ile dilediğiniz an güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde mobil uygulamaya giriş yapabilirsiniz.
 • TFXTarget emir verme yapısı sayesinde telefonunuz kapalıyken dahi döviz alım - satım, piyasa ve limit emirleriniz sistem tarafından kontrol edilir ve hesabınızdaki bakiye müsait ise işleminiz gerçekleştirilir.
 • TFXTarget mobil uygulamasını cep telefonunuzdaki ilgili uygulama mağazasından hemen indirebilirsiniz.

TFXTarget Nasıl Çalışır?

 • Türkiye Finans bünyesinde bulunan hesaplarınız TFXTarget ile entegre edilmiştir. Uygulamamız üzerinden yaptığınız her işlem için kendi hesaplarınızda bulunan bakiyelerinizi kullanırsınız.
 • Eğer hâlâ Türkiye Finans müşterisi değilseniz Mobil Şube üzerinden “Müşteri Ol​” butonuna tıklayarak “Görüntülü Görüşme​” ile dakikalar içinde müşterimiz olabilirsiniz.​
TFXTarget İşlem Limitleri
Parite​Mevcut Alt LimitYeni Alt Limit
AUD/USD​250100
CHF/TRY250100
CAD/TRY250100
DKK/TRY10.0001.000
EUR/CHF250100
EUR/DKK250100
EUR/GBP250100
EUR/JPY250100
EUR/NOK250100
EUR/SEK250100
EUR/TRY250100
EUR/USD250100
GBP/TRY250100
GBP/USD250100
JPY/TRY100.00020.000
NOK/TRY10.0001.000
SAR/TRY10.0001.000
SEK/TRY10.0001000
USD/AED11
USD/CAD250100
USD/CHF250100
USD/DKK250100
USD/JPY250100
USD/KWD250100
USD/NOK250100
USD/RUB250100
USD/SAR250100
USD/SEK250100
USD/TRY250100
XAG/USD11
XAU/​USD11
YAG/EUR3.0003.000
YAG/TRY3.0003.000
YAG/USD3.0003.000
YAU/EUR3210
YAU/TRY3210
YAU/USD3210​
​ ​​
TFXTarget ​Nasıl Kullanılır?

Henüz bankamız müşterisi değilseniz, Mobil Şube üzerinden “Müşteri Ol” butonuna tıklayarak “Görüntülü Görüşme” ile dakikalar içinde müşterimiz olabilirsiniz. Ayrı bir kullanıcı kodu ve şifreye ihtiyacınız olmadan Türkiye Finans dijital şifreniz ile dilediğiniz an güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde TFXTarget kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın Türkiye Finans Şubesine giderek de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bankamız müşterisi iseniz Türkiye Finans dijital şifreniz ile TFXTarget kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

TFXTarget kullanıcısı olmanın adım adım anlatıldığı sayfamız için buraya tıklayabilirsiniz.

TFXTarget kullanımıyla ilgili tanıtım videolarını izlemek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

EN YAKIN ŞUBEHEMEN BAŞVURTANITIM FİLMİ HEMEN YÜKLE

Konuyla ilgili icazet belgesine ulaşmak için​ ​​tıklayınız.