Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Ticari Kartlar

Ticari Kartlar - Kredi Kartları

​​​​​​​​​​​​​​​Ticari Kart Nedir?

Ticari kredi kartı, şirket harcamalarınızı çek-senet gibi borçlanma araçlarını kullanmadan yapabileceğiniz, harcamalarınızı taksitlendirebileceğiniz, nakit akışınızı daha etkin yönetmek için harcamalarınızı takip edebileceğiniz, ticari mal ve hizmet alımlarınızda özel avantajlardan yararlanabileceğiniz bir finansman ürünüdür.

Kimler Ticari Kredi Kartı Alabilir?

Bankamızda ticari hesabı bulunan bütün müşterilerimiz ticari kredi kartı başvurusu yapabilir. Türkiye Finans’ta farklı ihtiyaçlara yönelik olarak oluşturulmuş ticari kredi kartı ürünleri bulunmaktadır. Sizin için en uygun ticari kredi kartını şubenizle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Türkiye Finans Ticari Kredi Kartları

Türkiye Finans Ticari Kart​

Türkiye Finans Ticari Kart, firmanızdan mal alışverişinde bulunan bayi ve perakendecilerin ödeme ve kredilendirme işlemlerini güvence altına almanızı sağlayan bir kredi kartıdır. Şirketinizin logosunu taşıyan Türkiye Finans Ticari Kart ile bayi ve müşterilerinize kolayca ulaşabilir, esnek ve vadeli yapısıyla satın alma güçlerini artırabilirsiniz.

Happy Business Card

Happy Business Card, dilediğiniz sayıda çalışanınıza dağıtabileceğiniz, çalışanlarınızın şirket adına yaptıkları tüm harcamaları takip etmenizi ve ödemelerinizi tek bir ekstre üzerinden yapmanızı sağlayan ticari bir karttır. Bonus özelliklerine sahip olduğu için harcamalarınızdan puan kazandırır, taksit avantajlarından ve kampanyalardan yararlanmanızı sağlar.

Siftah Kart

Siftah Kart, yurt içindeki POS cihazlarından yapacağınız tüm ticari mal ve hizmet alımlarınızda tedarikçinizin taksitli satış olanaklarından bağımsız olarak taksitlendirme yapmanızı sağlayan bir kredi kartıdır. Çalışanlarınıza da ek kart olarak verebilir, taksit sayışınızı başvurunuz sırasında nakit akışınıza göre kendiniz belirleyebilirsiniz.

Paratik Ticari Kart

Paratik Ticari Kart​, dilediğiniz gün ve saatte şirketinize ait her türlü bankacılık işlemini gerçekleştirebileceğiniz, nakit taşıma zorunluluğunuzu ortadan kaldıran ticari banka kartıdır.

Türkiye Finans Ticari Kartların Avantajları Nelerdir?

  • Türkiye Finans Ticari Kart bayileriniz ve müşterileriniz için ödeme kolaylığı sağlar, sadakati artırır.
  • Happy Business Card ile şirketiniz adına yapılan bütün harcamaları rahatlıkla takip edebilir, şahsi harcamaları ticari harcamalardan ayırabilir, bonus avantajlarından yararlanırsınız.
  • Siftah Kart ile yurt içindeki POS cihazlarından yapacağınız tüm ticari mal ve hizmet alımlarınızı tedarikçinizin taksitli satış olanaklarından bağımsız olarak taksitlendirebilirsiniz.
  • Çek veya senet gibi alternatif ödeme araçlarını kullanmadan harcamalarınızı taksitlendirebilir, firma harcamalarını tek bir noktadan takip edebilirsiniz.
  • Ticari kartınızı kullanarak yıllık vergilerinizi, sigorta primlerinizi ödeyebilirsiniz.
  • Faturalarınızı ödeyebilir, otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Ticari Kartlara Nasıl Başvuru Yapılır?

Türkiye Finans Ticari Kartları için başvurunuzu size en yakın Türkiye Finans şubesine giderek yapabilirsiniz.​​

Sıkça Sorulan Sorular​

Ticari kredi kartı kimlere verilir?

Ticari kredi kartı başvurusu yapabilmeniz için tüzel bir kişilik olmanız ve bankamızda ticari bir hesabınızın olması gerekmektedir.​

Ticari kredi kartı ile bireysel kredi kartı arasında ne fark vardır?

Bireysel kredi kartlarında ödeme yükümlülüğü kart sahibine aittir. Ticari kredi kartlarında ise şahıslar değil şirket sorumludur. Bireysel kredi kartlarının limitleri aylık gelir durumları ile orantılıyken ticari kredi kartlarının limitleri şirketin iş hacmi ve kredi siciline göre belirlenir. Dolayısıyla daha yüksek limitle çalışma olanağı sağlar. ​

Ticari kredi kartı kullanmanın avantajları nelerdir?

  • Çek ya da senet gibi farklı ödeme araçlarına gerek kalmadan satın alma işlemlerinizi yapabilir, harcamalarınızı taksitlendirebilirsiniz.
  • Şirketiniz adına yapacağınız harcamaları daha rahat takip edebilirsiniz.
  • Çalışanlarınızın yaptıkları harcamaların nerelerde yapıldığından emin olabilir, etkin bir tasarruf sağlayabilirsiniz. ​
Şirketim için en uygun ticari kartı nasıl seçebilirim?

Size en yakın Türkiye Finans şubesine gelerek ihtiyacınız olan bütün bilgiyi alabilirsiniz.​

Ticari kart limiti ne kadardır?

Ticari kredi kartı limitiniz ihtiyacınıza, şirketinizin iş hacmine ve kredi siciline göre belirlenir.​

Business kredi kartı nedir?

Happy Business Card; Türkiye Finans'ın ticari müşterileri için geliştirdiği, dilediğiniz sayıda çalışanınıza dağıtabileceğiniz, şirket adına yapılan tüm harcamaları takip etmenizi sağlayan bonus özelliklerine sahip ticari kredi kartıdır. ​

Esnaf için en uygun ticari kart hangisidir?

Türkiye Finans Siftah Kart esnafımızın nakit sorunu yaşamadan mal tedariki yapmasını ve ödemelerini taksitlendirmesini sağlar. ​​