Motosiklet Finansmanı

​​​​​​​​​​​Motosiklet Finansmanı ​​​0 km veya 2. el motosiklet almanız için ihtiyaç duyduğunuz finansman desteğini sağlar.

Uygun kâr oranlarıyla yararlanabileceğiniz finansman desteğinizi 48 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

EN YAKIN ŞUBEHESAPLAMA ARAÇLARI
Başvuru için Gerekli Belgeler
  • Nüfus cüzdanı veya ehliyet,
  • Gelir belgesi/maaş bordrosu,
  • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son yıla ait vergi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, kuruluş ve en son ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi,
  • Finansmana konu ürünün proforma faturası.
  • 0 kilometre araçlarda, alınacak aracın proforma faturası,
  • 2. El araçlarda, alınacak aracın ruhsat fotokopisi.
  • Ücretli çalışan kişiler için, maaş bordrosu antetli kağıt ile bildiriliyor ise firmanın imza sirküleri beyanı gerekmektedir.

    Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir.

Motosiklet Finansmanı Maliyet Tablosu​

VadeKar OranıTahsis ÜcretiYıllık Toplam Maliyet
12 Ay%1.42%0.50%23.29
24 Ay%1.42%0.50%22.93
36 Ay%1.43 %0.50%22.95
​48 Ay%1.43 %0.50​%22.89​​

20.000 TL baz alınarak oluşturulan katılım bankacılığı prensiplerine uygun taşıt finansmanı örnek ödeme tablosu olup, kar oranlarına BSMV ve KKDF dahil değildir. Tahsis ücretine BSMV dahil edilecektir. Yıllık toplam maliyet oranı 20.000 TL üzerinden hesaplanmıştır. Yıllık toplam maliyet oranlarına finansman için tahsil edilen tüm masraf, kâr ve yasal vergiler dahildir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. Banka finansman fiyatlamasını gerekli gördüğü durumda bilgi vermeksizin değiştirebilir veya kampanyayı durdurabilir. Detaylı bilgi için Türkiye Finans Şubeleri'ni ziyaret edebilirsiniz.​ ​​

​​