Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle
Bol Kepçe Hesap

​​​Bolluk ​Bereket Bu Hesapta, Bol Kepçe Hesap

​​​​​​​​​​​Birikimlerinizi iki farklı yatırım aracında değerlendirebileceğiniz Bol Kepçe Hesap Türkiye Finans’ta!

Türkiye Finans, kâr zarar ortaklığı çerçevesinde vade sonunda getirinin paylaşıldığı Katılma Hesabı ile güvenli bir kira geliri sunan Kira Sertifikası’nı (Sukuk) Bol Kepçe Hesap altında bir araya getirdi.

Bol Kepçe Hesap Nedir?

Katılım bankacılığında bir ilk olan Bol Kepçe Hesap, birikimlerinizi hem Türkiye Finans Kira Sertifikası hem de ​Katılma Hesabı olmak üzere iki farklı yatırım aracında değerlendirerek yüksek kâr payı getirisinden faydalanma olanağı sağlayan bir hesap türüdür.

Bolluk, Bereket Bu Hesapta

Bol Kepçe Hesap ile birikimlerinizin %15’i yatırım hesabınızda; Türkiye Finans kira sertifikalarında; %85’i ise tercihinize göre 31 - 181 gün vade aralığında olacak şekilde katılma hesabında değerlendirilir. Doğru ve güvenilir alternatif yatırım araçlarıyla çalışarak avantajlı kâr payı getirisi elde etmenizi sağlar.

Bol Kepçe Hesabın Özellikleri

  • Bol Kepçe Hesabı sadece TL  para biriminde açabilirsiniz.
  • Hesabınızı 31-181 gün aralığında olmak üzere aylık, 3 aylık ve 6 aylık vadeli ya da kırık vadeli olarak açtırabilirsiniz.
  • Hesap açılış alt limiti (Katılma Hesabı + Kira Sertifikası) toplam 25.000, üst limit 500.000 TL’dir.​​
  • Birikimlerinizin %15’i Türkiye Finans kira sertifikalarında, %85’i ise %80-%20 kâr paylaşım oranı ile katılma hesaplarımızda değerlendirilir.

Bol Kepçe Hesap Nasıl Açılır?

Faizsiz bankacılık prensiplerine uygun getiri elde etmenizi sağlayan Bol Kepçe Hesabınızı açtırmak için hem yatırım hem de Katılma Hesabı açılması gerekmektedir. Bol Kepçe Hesabınızı size en yakın Türkiye Finans şubemizi ziyaret ederek ya da İnternet/Mobil Şubelerimiz aracılığıyla açabilirsiniz.

Bol Kepçe Hesabın Avantajları

  • Bol Kepçe Hesap, birikimlerinizi birden fazla yatırım aracı ile değerlendirerek standart katılma hesaplarından daha yüksek kâr payı getirisi sağlar.​
  • Yatırım hesabınızda kira sertifikası alım satımından ve kira ödemesinde oluşan getiriler %10 gelir vergisi stopajına tabidir. Bu nedenle standart katılma hesabına göre stopaj avantajı sunar.

Türkiye Finans Kira Sertifikası hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

EN YAKIN ŞUBE Şube ve atm listesi için tıklayın.​​​