Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

E-Hatırlat

E-Hatırlat

​e-Hatırlat ile hesap hareketlerinizi, kredi kartı bilgilerinizi, emirlerinizi ve ödemelerinizi takip etmek çok kolay!

Bankacılık işlemlerinizi kolayca takip edebilmenizi sağlayan e-posta ve SMS servisi e-Hatırlat’ı İnternet Şubesi, 0850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz ve şubelerimizden hemen tanımlayabilirsiniz.

e-Hatırlat’ın Hayatınızı Kolaylaştıran Özellikleri

Para Transferleri

Hesaba havale ve EFT geldiğinde, hesaptan para transferi yapıldığında anında bildirir.

Emirler

Ödeme emirlerinin gerçekleşme tarihinden bir gün öncesinde, gerçekleştiğinde ve bakiye yetersizliği gibi bir durumda gerçekleşmediğinde bilgi verir.

Kredi Kartları

Kredi kartı hesap kesim tarihinde kredi kartı ekstresini e-posta olarak gönderir. Kredi kartının son ödeme tarihinden iki gün önce ödeme hatırlatması ve gerçekleşen otomatik ödemeler için bilgilendirme yapar.

Faturalar

Otomatik ödeme talimatlı faturaların son ödeme tarihinden bir gün önce, fatura ödemesi gerçekleştiğinde ve bakiye yetersizliği gibi bir durumda ödeme gerçekleşmediğinde bilgi verir.

Hesaplar

Hesap listesini, bir gün önce oluşan hesap hareketlerini, vade süresine 2 gün kalan katılım hesapları ve vadesi dolan katılım hesaplarının kâr payı bilgisini verir.

Güvenlik

Tanımlı olan müşteri e-posta adresinin dijital kanallardan güncellenmesi ya da yeni e-posta adresi kayıt edilmesi durumda bilgi verir.

Finansman

Finansman taksiti ödeme tarihinde ve ödenmeyen taksitler için ödeme tarihinden iki gün sonra bilgi verir.

Bilgilendirme

Türkiye Finans döviz kuru bilgilerini istenilen zamanlarda e–posta ile bildirir.

​ ​