Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Türkiye Finans'tan 65 Yaş Üzeri Müşterilerimize Hizmet Kampanyası!

 
​​

​​Biz de Sizin Bir Evladınız Sayılırız!

Sevgili büyüklerimiz, siz evinizde sağlıklı kalın diye biz hep yanınızdayız.

Emekli maaşını Türkiye Finans’tan alan, 65 yaş ve üzeri müşterilerimizin maaşlarını kapılarına kadar getirip teslim ediyoruz. 

Market alışverişlerinizin evinize ücretsiz ulaşmasını sağlıyoruz. Hiç ihtiyacınız olmamasını dileyerek bir telefonunuzla acil durum danışmanlığı ve ambulans hizmeti sunuyoruz. 

Süresi dolan ve yenilenmesi gereken promosyonlarınızı hesaplarınıza yatırıyor, mevcut finansman ödemelerinizi kâr payı talep etmeden iki ay öteliyoruz.

Bu süreçte yanınızdayız.​

Biz de sizin bir evladınız sayılırız.

#EvladınızSayılırız​


65 Yaş ve Üzeri Değer Teklifleri Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?​

Kampanyamızdan emekli maaşını bankamızdan alan müşterilerimiz de dahil olmak üzere 65 yaş ve üzeri tüm müşterilerimiz yararlanabilir. 

Bankamız müşterisi olmak için Başvuru Formunu doldurarak müşterimiz olabilirsiniz. Bu işlem için anlaşmalı kuryemiz müşteri olma evraklarımızla birlikte sizi seçeceğiniz adresinizde ziyaret edecektir.

Kampanya Kapsamında Sunduğumuz Hizmetler

65 yaş üzerindeki emekli maaşı müşterilerimiz için:​

Eve Maaş Teslimi​

Emekli maaşı müşterilerimizin maaşlarını/ikramiyelerini talep etmeleri halinde evlerine götürerek ödüyoruz. 

Hesaba Promosyon Yatırılması

Promosyon süresi dolan ve yenilemesi gelen emekli maaşı müşterilerimizin yeni promosyonlarını direkt hesaplarına yatırıyoruz.

Medline Acil Ambulans ve Telefonla Tıbbi Danışmanlık Hizmeti

Türkiye’nin her yerinde geçerli Medline Acil Ambulans ve Telefonla Tıbbi Danışmanlık Hizmeti hediye ediyoruz.​

Vefa Paketi

Emekli maaş müşterilerimizin evlerine özel bir paket gönderiyoruz. 

65 yaş üzerindeki tüm müşterilerimiz için:

Kâr Payı Talep Etmeden Finansman Öteleme 

Konut, Taşıt, İhtiyaç Finansmanlarına ait mevcut ödeme planlarını talep etmeleri durumunda ek kâr payı alınmadan iki ay öteliyoruz.

Ücretsiz Kredi Kartı

Mevcut kredi kartlarından 31 Aralık 2021 tarihine kadar kart ücreti almıyoruz. 

Katılma Hesaplarına Avantajlı Kâr Paylaşım Oranı Desteği

Katılma Hesabı müşterilerimizin tasarruf hesaplarına kâr payından avantajlı havuzdan faydal​anma imkanı sunuyoruz. TL cinsinden katılma hesapları için %90/%10 havuzundan, döviz katılma hesabı olan müşterilerimize %75/%25 havuzundan kâr payı veriyoruz. 

Market Asistanlık Hizmeti

Hâlihazırda kredi kartı müşterimiz olan 65 yaş üstü müşterilerimizin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilmeleri için Remo Assist üzerinden verecekleri, günde iki market siparişinin 31 Mayıs 2020 tarihine kadar ücretsiz olarak adreslerine teslim edilmesini sağlıyoruz.

  ​Vefa Görüşmesi

  65 yaş ve üzerindeki müşterilerimizi tüm şubelerimizden arayarak ihtiyaçları olup olmadığını soruyor, böylece sunduğumuz hizmetlerden daha kolay yararlanmalarını sağlıyoruz.

  Hangi Hizmet için Nasıl Başvuru Yapabilirim?

  Eve Maaş Teslimi

  • Maaşınızın adresinize teslimi bölgenizdeki Valilik/Kaymakamlık tarafından oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından gerçekleştirilecektir. 
  • Vefa Sosyal Destek Grubuna 112, 155 ve 156 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. 
  • Talebinizin ardından Vefa Sosyal Destek Grubu, ilgili şubemiz ile iletişime geçerek koordinasyonu sağlayacaktır.

  Medline Acil Ambulans ve Telefonla Tıbbi Danışmanlık Hizmeti

  • Kampanya kapsamında 65 yaş ve üzeri emekli maaşı müşterilerimizin bankamızda kayıtlı cep telefonlarına Medline üyeliklerinin başladığına dair SMS gelecek. SMS içeriğinde Medline hizmetlerinden 31 Aralık 2020 tarihine kadar ücretsiz yararlanabilmelerini sağlayacak üyelik numarası yer alacak.
  • Telefon ile tıbbi danışmanlık ya da acil ambulans hizmetine ihtiyacınız olması durumunda, 444 12 12 Medline Alarm Merkezini arayarak Medline hizmetlerinden yararlanabilmek için isminiz ile birlikte telefonunuza önceden üyelik numarasını bildirmeniz yeterli olacaktır.
  • Medline hizmeti hakkında detaylı bilgi için tıklayınız​.

  Market Asistanlık Hizmeti 

  • Kampanya kapsamında 65 yaş ve üzeri müşterilerimizin bankamızda kayıtlı cep telefonu numaralarına SMS ile Remo Assist kullanım kodu gönderilecektir. 
  • İhtiyacınız olması durumunda 0850 480 97 62 numaralı Remo Assist Çağrı Merkezini arayarak, telefonunuza gelen kodu bildirmeniz yeterli olacaktır.

  *Hizmet talepleri ile ilgili çağrılar 7/24 karşılanır ancak siparişler Hafta içi 09:00-17:00 mesai saatleri dahilinde alınır.

  • Remo Assist, hizmetten yararlanacak müşterilerimizin market siparişlerini anlaşmalı marketler aracılığı ile konutlarından çıkmadan telefon vasıtası ile Remo Assist müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayarak market siparişlerini kapılarına kadar ulaştırılmasını minimum 5 farklı parça ürün alınması halinde günde 2 kez olmak şartı ile üyelik boyunca sınırsız olarak sağlamaktadır.
  • Hizmetten yararlanmak için hizmet kodu kullanmak gerekmektedir. Bankamız kayıtlarında 65 yaş ve üzerinde olarak kayıtlı tüm kredi kartı müşterilerimize hizmet kodları SMS ile iletilecektir.
  • Ödemeler sipariş tesliminde nakit ya da kredi kartı ödemesi ile alınmaktadır.
  • Hizmetten yararlanacak müşteri, hizmet talebini müşteri hizmetlerine belirtmesi akabinde müşteri hizmetleri sipariş alınabilmesi için anlaşmalı market yetkilisi ile telekonferans sağlar.
  • Anlaşmalı market yetkilisi müsait değil ise müşterimizi araması yönünde bilgi paylaşılır ve hizmetten yararlanacak müşteriye ulaşım sağladığında Remo Assist’e bilgi vermesi talep edilir.
  • Anlaşmalı market yetkilisi hizmetten yararlanacak müşteriye teslimatı sağladığını Remo Assist’e bildirmesi ardından müşteri ile iletişime geçilerek hizmet memnuniyet anketi yapılır.
  • Remo Assist anlaşmalı marketlerde satılan ürünler için fiyat garantisi vermemektedir.
  • Ürün fiyatları anlaşmalı olan marketlere göre değişkenlik göstermektedir.
  • Bu hizmet Remo Assist tarafından mesai saatlerinde sağlanmaktadır.
  • Remo Assist bu hizmette ödeme aşamasından sorumlu olmayacaktır ve müşteriden kart bilgileri alınarak alışverişin tamamlanması için hiçbir işlemde bulunmayacaktır.
  • Günde 2 Seferden fazla hizmetten yararlanmak ücrete tabi olup müşteri tarafından ödenir.
  • Tekel siparişleri geçerli değildir.
  • Siparişler ile ilgili taleplerden Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz. Remo Assist burada sadece yönlendirmeden sorumlu olacaktır.

  ​Kâr Payı Talep Etmeden Finansman Erteleme Desteği

  • ​Konut, Taşıt, İhtiyaç Finansmanlarına ait mevcut ödeme planlarını talep etmeleri durumunda ek kâr payı alınmadan iki ay erteliyoruz.
  • Bu talebinizi hafta içi 08:30-17:00 saatleri arasında 0850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak iletebilir, erteleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • 31 Mayıs tarihine kadar öteleme taleplerinizi iletebilirsiniz.
  • Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.​​

  Kampanya Koşulları

  • 65+ Emekli Maaş Müşterileri, emekli maaşını bankamız hesapları aracılığı ile alan 65 yaş ve üstü müşterilerimizi ifade eder.
  • Emekli maaş müşterilerine yapılacak evde ödenme hizmetleri öncelikle Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından yapılacaktır. Vefa Sosyal Destek Grubunun bulunmadığı ya da yetersiz olduğu bölgelerde maaş teslim hizmeti bankamız şube çalışanları tarafından verilecektir.
  • ​65 yaş ve üzeri müşterilerinizin Market Asistanlık Hizmetinden faydalanabilmeleri için aktif bir Türkiye Finans kredi kartına sahip olması gereklidir.​