Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Türkiye Finans’tan Bayram Öncesi Harcamalarınıza Destek!

​​​​​​​

​​Türkiye Finans'la ihtiyaçlarınızı Karşılamanın #YeriZamanıYok!​ ​​​Ramazan Bayramı öncesinde ihtiyacınız olan finansman desteği %1,54’den başlayan kâr oranları, 36 aya varan vadeler ve 3 aya varan​ öteleme fırsatıyla Türkiye Finans’ta sizi bekliyor.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Ramazan Bayramına Özel Finansman başvurunuzu 3 Mayıs-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapabilirsiniz.

Ramazan Bayramına Özel Finansman Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kampanya başvurunuzu Türkiye Finans İnternet Şubesi, Mobil Şube, kurumsal web sitesi ya da size en yakın Türkiye Finans şubesi üzerinden yapabilirsiniz.

Kampanyaya Kimler Başvurabilir?

Kampanyaya halihazırda Türkiye Finans müşterisi olan ve yeni Türkiye Finans müşterisi olacak tüm bireysel müşterilerimiz başvurabilir. Yeni müşterilerimiz, Mobil Şube üzerinden Görüntülü Görüşme hizmeti ile müşteri olma işlemlerini dilediği zaman, dilediği yerde gerçekleştirebilir.​

HEMEN BAŞVURBu bağlantı yeni sekmede açılacak.MOBİL ŞUBE İLE MÜŞTERİ OLBu bağlantı yeni sekmede açılacak.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 3 Mayıs – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında başvuru yapan ve başvurusu onaylanan müşterilerimize %1,54’den başlayan kâr oranları, 36 aya varan vadelerle ihtiyaç finansmanı sunulacaktır.
  • Kampanya kapsamında müşterilerimize finansman geri ödemelerinde 3 ay öteleme fırsatı sunulacaktır.
  • Kampanyamızdan tüm bireysel mevcut ve yeni müşterilerimiz yararlanabilecektir.
  • Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, kampanyayı durdurma, değiştirme hakkını saklı tutar.

Maliyet Tablosu

​VadeKâr OranıTahsis ÜcretiAylık Toplam MaliyetYıllık Toplam Maliyet
12 Ay1.54%​​​0,50%1,93%25,85%
24 Ay1.59%0,50%1,95​%​26,15​​​%
​36 Ay1.59%0,50%1,94%​25,95​​​%
​​

10.000 TL. baz alınarak oluşturulan ihtiyaç finansmanı örnek ödeme tablosunda yasal vergiler toplam komisyon tutarına dahildir. Maliyet tablosu hesaplamasında yer alan kâr oranları; Yedek Hesap, Finansman Güvence ​Sigortası, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı ürünlerinin tamamının finansman başvurusu ile birlikte alınması şartıyla uygulanmaktadır. İlgili ürünlere halihazırda sahip olma veya ilgili ürünlerin finansman başvurusu ile birlikte alınmaması durumlarında kar oranları değişmektedir. Finansmanın maksimum vadesi 36 ay olup, tahsis ücreti finansman fiyatlamasının bir parçasıdır. Tahsis ücreti vergiler hariç finansman tutarının binde 5'i oranındadır. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına komisyon ve yasal vergiler dahil edilmiş olup, sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yukarıda yazılı ürünlere sahip olmaksızın kullanılacak finansmana uygulanan genel ücret ve masraflara ilişkin bilgiyi Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.​​​​