Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Büyük Mortgage Kampanyası

​​​​​​Ev Sahibi Olmanın Hesaplı ve Kolay Yolu Türkiye Finans’ta!

Hayalinizdeki eve sahip olmak artık çok kolay. Büyük Mortgage Kampanyası ile %1,30’dan başlayan oranlarla ev sahibi olmanız için en yakın şubemize bekliyoruz.

Büyük Mortgage Kampanyası Nedir?

İster ilk kez ev sahibi olun, ister yatırım amaçlı konut satın alın Büyük Mortgage Finansmanı ile kira öder gibi konut sahibi olun.

Büyük Mortgage Kampanyası 120 aya varan vade ve uygun fiyat avantajı ile konut sahibi olmanızı sağlayan konut finansmanı desteğidir.

Büyük Mortgage Finansman Kampanyası Özellikleri Nelerdir?

  • Kampanya son başvuru tarihi 25.07.2018’dir.
  • Kampanyaya özel kar oranlarından faydalanabilmek için Konut Sigortası, DASK ve Finansman Güvence Sigortası’nın Türkiye Finans’tan yaptırılması gerekmektedir.

Büyük Mortgage Finansmanı hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için sizi de en yakın Türkiye Finans Şubesi'ne bekliyoruz.

Finansman TutarıVadeKar OranıTahsis ÜcretiYıllık Maliyet Oranı
100.000 TL361.30%500 TL17.81%
100.000TL601.30%500 TL17.44%
100.000 TL1201.56%500 TL20.48%

100.000 TL. baz alınarak oluşturulan konut finansmanı örnek ödeme tablosunda yasal vergiler toplam komisyon tutarına dahildir. Maliyet tablosu hesaplamasında yer alan kar oranları; Ferdi Güvence Sigortası, DASK ve Konut Sigortası ürünlerinin tamamının finansman başvurusu ile birlikte alınması şartıyla uygulanmaktadır. Finansmanın maksimum vadesi 120 ay olup, tahsis ücreti vergiler hariç finansman tutarının binde 5’i oranındadır. Yıllık maliyete kar oranı, tahsis ücreti, ekspertiz ücreti, ipotek tesis ücreti dahil edilmiştir. Alınacak ücretler: 500 TL tahsis ücreti, 150 TL ipotek tesis ücreti, 611 TL Ekspertiz(Değerleme) ücretidir. Ekspertiz ücreti minimum maliyetler üzerinden hesaplanmıştır. Gayrimenkulün bulunduğu lokasyona bağlı olarak ekspertiz firmasına ödenen meblağ arttığında, müşteriden tahsil edilecek ekspertiz ücreti de artacaktır. Konut sigortası ve DASK prim ücretleri lokasyona ve m2'ye göre, Finansman güvence sigortası ise müşterinin cinsiyeti, yaşı vb. kriterlere göre değişiklik göstermekte olup; yıllık maliyet hesaplamalarına dahil edilmemektedir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir. Yukarıda yazılı ürünlere sahip olmaksızın kullanılacak finansmana uygulanan genel ücret ve masraflara ilişkin bilgiyi Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için Şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz"

​​