Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Dert Çözen Kurban Bayramı Kampanyası

​​​​Bayram İhtiyaçlarınız İçin Destek Olan Finansman; Dert Çözen Finansman

Kurban Bayramı döneminde ihtiyacınız olan finansman desteği, uygun kâr oranları ve 36 aya varan vadelerle Türkiye Finans’ta sizi bekliyor.

Kurban Bayramı’na Özel Dert Çözen Finansman Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • Buradan Dert Çözen Finansman başvuru formumuzu doldurabilir,
  • “ÇÖZÜM” yazıp bir boşluk bırakarak T.C. Kimlik numaranızı 2310’a SMS olarak gönderebilir,
  • Dilerseniz size en yakın Türkiye Finans şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 15 Ağustos - ​28 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, kampanyayı durdurma, değiştirme hakkını saklı tutar.

Örnek Ödeme Tablosu

VadeKâr OranıTahsis ÜcretiYıllık Toplam Maliyet
​12 Ay2.48%%0,5043.58%
24 Ay2.52%%0,5043.75%
​36 Ay2.54%%0,5043.54%

"10.000 TL. baz alınarak oluşturulan ihtiyaç finansmanı örnek ödeme tablosunda yasal vergiler toplam komisyon tutarına dahildir. Maliyet tablosu hesaplamasında yer alan kar oranları; Yedek Hesap, Kredi Kartı, Ferdi Güvence Sigortası, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı ürünlerinin tamamının finansman başvurusu ile birlikte alınması şartıyla uygulanmaktadır. İlgili ürünlere halihazırda sahip olma veya ilgili ürünlerin finansman başvurusu ile birlikte alınmaması durumlarında kar oranları değişmektedir. Finansmanın maksimum vadesi 36 ay olup, tahsis ücreti vergiler hariç finansman tutarının binde 5'i oranındadır. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına komisyon ve yasal vergiler dahil edilmiş olup, sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yukarıda yazılı ürünlere sahip olmaksızın kullanılacak finansmana uygulanan genel ücret ve masraflara ilişkin bilgiyi Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. ​Detaylı bilgi için şubelerimizi​ ziyaret edebilirsiniz.

​​