Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Eğitim Finansmanı Kampanyası

​​Okul Ücreti, Servis, Forma, Kalem, Defter…
Eğitim Harcamalarınız İçin Dert Çözen Finansman Yeter!

31 Ekim’e kadar size en yakın Türkiye Finans şubesine uğrayın, okul ücretinden servis ücretine, giyimden kırtasiye harcamalarınıza bütün eğitim masraflarınızı Dert Çözen Finansman’ın avantajlı koşulları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle kolayca karşılayın.

Dert Çözen Finansman Okula Dönüş Kampanyasına Nasıl Başvururum?

  • Okul ihtiyaçlarınıza özel Dert Çözen Finansman başvurunuzu size en yakın Türkiye Finans şubesine giderek yapabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 3 Eylül – 31 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, kampanyayı durdurma, değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Banka kampanya fiyatını gerekli gördüğü durumda bilgi vermeksizin değiştirebilir veya kampanyayı durdurabilir.

Dert Çözen Finansman Okula Dönüş Kampanyası Maliyet Tablosu

VadeKar OranıTahsis ÜcretiYıllık Toplam Maliyet
12 Ay2.48%%0,5043.58%
24 Ay2.52%%0,5043.75%
36 Ay2.54%%0,5043.54%​

"10.000 TL. baz alınarak oluşturulan ihtiyaç finansmanı örnek ödeme tablosunda yasal vergiler toplam komisyon tutarına dahildir. Maliyet tablosu hesaplamasında yer alan kar oranları; Yedek Hesap, Kredi Kartı, Ferdi Güvence Sigortası, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı ürünlerinin tamamının finansman başvurusu ile birlikte alınması şartıyla uygulanmaktadır. İlgili ürünlere halihazırda sahip olma veya ilgili ürünlerin finansman başvurusu ile birlikte alınmaması durumlarında kar oranları değişmektedir. Finansmanın maksimum vadesi 36 ay olup, tahsis ücreti vergiler hariç finansman tutarının binde 5'i oranındadır. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına komisyon ve yasal vergiler dahil edilmiş olup, sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yukarıda yazılı ürünlere sahip olmaksızın kullanılacak finansmana uygulanan genel ücret ve masraflara ilişkin bilgiyi Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz"