Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Eğitim Finansörü

Eğitim harcamalarına yol verin! Okul kayıt ücretinden servis ücretine, dershane ücretinden yemekhane ücretine kadar tüm eğitim masraflarınızın finansmanı: Eğitim Finansörü

Finansör başvurusu için hemen "DESTEK" yaz, boşluk bırak "TC Kimlik Numaranı" 2310'a gönder!

Finansör, kâr oranı ve taksit sayısı banka ve müşteri arasında başvuru esnasında belirlenen ve müşteri için Finansör'e tanımlı (Finansör vasıtasıyla kullanılabilecek olan) finansman limitinin son geçerlilik tarihine kadar; müşterinin ihtiyaç duyduğu mal ve/veya hizmetlerin belirli sektörlerdeki işyerlerinden alımını sağlayan özel bir banka (debit) kartı ürünüdür. Finansör'e tanımlı finansman limiti ile yurt içinde bulunan işyerlerinden alışveriş yapılabilir. Finansör ile limit geçerlilik süresince büyük miktarlı alışverişlerinizi (örneğin mobilyalarınızı yenileyebilir, eğitim harcamalarınızı yapabilirsiniz) işyerlerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Finansör ile işyerlerinden peşin fiyatına alışveriş yapılır, harcamalarınız belirlediğiniz ödeme gününde Banka tarafından taksitlendirilir. Bu sayede Finansör sahibi olarak, alışverişlerinizde, peşin fiyatına sunulan indirim avantajından yararlanırsınız.

Eğitim Finansörü Özellikleri:

  • Paket özelinde 6, 10, 12, 18 ay vadeler sunulmaktadır.
  • Minimum taksitlendirme tutarı 50 TL'dir. Hesap özeti toplamının 50 TL altında kalması durumunda, tutar hesap özetine peşin işlem olarak yansıtılacaktır.
  • Eğitim Finansörü, eğitim, kırtasiye, ofis malzemeleri, fotokopi ve çoğaltım hizmetleri, okul ve dershaneler, taşımacılık hizmetleri, spor salonları ve kampları, kırtasiye, ofis malzemeleri, kitapçılar, çeşitli yayın ve matbaa hizmetleri, elektrik- elektronik eşya, bilgisayar, elektronik tamir servisleri, hastaneler, giyim ve aksesuar, ayakkabı tamir dükkanları, terzi, kuru temizleme, fotoğraf stüdyoları harcamalarında geçerlidir.