Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

e-Katılma Hesabı Kampanyası

​​​​Kolay ve Hızlı Şubesiz Bankacılık Türkiye Finans’ta Avantajlar e-Katılım Hesabında!

e-Katılma Hesabınızı Hemen Açın, Şubesiz Bankacılık Hizmetlerimizi Avantajlarla Kullanın!

Türkiye Finans İnternet Şubesi, Mobil Şube veya Müşteri İletişim Merkezi Üzerinden e-Katılma Hesabı Açın, Avantajlı Kâr Paylaşım Oranlarından Siz de Yararlanın.

31 Aralık 2016 tarihine kadar e-Katılma Hesabı açan herkes, Türk Lirası e-Katılma hesaplarında 85/15, USD ve Euro hesaplarında ise 65/35 avantajlı kâr paylaşım oranlarından yararlanıyor. Üstelik her ay internet bankacılığından ​3 EFT ve 3 havale işlemini ücretsiz gerçekleştiriyor.​

E-Katılma Hesabınızı Türkiye Finans İnternet Şubesi, Mobil Şube veya Müşteri İletişim Merkezi üzerinden dakikalar içinde açabilirsiniz.

Bankamıza ait standart kâr paylaşım oranları için tıklayınız.

e-Katılma Hesabı Kampanya Şartları

  • Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.
  • Türkiye Finans İnternet Şubesi, Mobil Şube veya Müşteri İletişim Merkezi üzerinden 1-3 ay vadeli en az 250 TL/USD/EUR ile açılan e-Katılma hesapları TL’de 85/15, YP’de ise 65/35 kâr paylaşım oranından faydalanacaktır.
  • Yukarıda belirtilen kampanya şartlarını gerçekleştiren müşterilerimiz kampanya dönemi boyunca ve e-Katılma hesaplarının açık kaldığı sürece aylık 3 EFT ve 3 Havale işlemini ücretsiz gerçekleştirebilir.
  • e-Katılma Hesabı Kampanyası’nın açılış üst sınırı 500.000 TL/USD/EUR’dir. Kampanya üst sınırı üzerinde açılan hesaplar standart e-Katılma Hesabı kâr paylaşım oranlarıyla açılmaya devam edecek olup kampanya kapsamı dışındadır.
  • Bireysel ve kurumsal müşterilerimiz kampanya kapsamındadır. Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. çalışanları kampanya kapsamı dışındadır.

e-Katılma Hesabı Nasıl Açılır?

e-Katılma Hesabınızı Türkiye Finans İnternet Şubesi ve Mobil Şube ve Müşteri İletişim Merkezi üzerinden dakikalar içinde açabilirsiniz.

İnternet Şubesi’nden;
Hesaplar>Yeni Hesap Açılışı adımından e-Katılma hesabınızın vadesini belirterek açabilirsiniz.

Mobil Şube’den;
Hesaplar>Katılma Hesabı Aç adımından e-Katılma hesabınızın vadesini belirterek açabilirsiniz.

Müşteri İletişim Merkezinden;
​2.Bankacılık > 1.Hesap Bilgisi > 2.Hesapla İlgili İşlem yapma adımından Telefon Bankacılığı Şifrenizle müşteri temsilcisine bağlanarak e-Katılma hesabınızı açabilirsiniz.