Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Küçük Birikim Yoktur Bütün Birikimler Büyüktür: Emek Paketi

​​

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Küçük Birikim Yoktur Bütün Birikimler Büyüktür

Birikimlerinizi ne şartlarda yaptığınızı çok iyi biliyor ve en avantajlı koşullarla değerlendirmeniz için tam size göre çözümler sunuyoruz.

Türkiye Finans’ta 2.500 TL ve üzeri birikiminiz ile TL hesabı* açabilir, birikimleriniz için size özel sunduğumuz avantajlardan yararlanabilir, alın terinizle ve emek vererek edindiğiniz birikimlerinize değer katmaya hemen başlayabilirsiniz. ​​

Emek Paketinin avantajlarından yararlanmak için Mobil Şube üzerinden Görüntülü Görüşme ile dakikalar içinde Türkiye Finans Müşterisi olabilir ve hesap açtırabilirsiniz.

MÜŞTERİ ​OL​

Emek Paketi Kapsamında Hangi ​Avantajlardan Yararlanabilirim?

Avantajlı Oranlarla e-Katılma Hesabı Türkiye Finans’ta!

Mobil Şube ve İnternet Şubesi üzerinden kolayca açılan, vadesi bozulmadan para çekmenize olanak sağlayan e-Katılma Hesabı açan müşterilerimiz 98/2 avantajlı kâr paylaşım oranlarından yararlanıyor. ​

Bir Faturanız Tü​rkiye Finans’tan

En az iki Otomatik Ödeme Talimatı veren Emek Paketi müşterilerimizin, maksimum 100 TL’ye kadar olan fatura ödemeleri bonus olarak hesaplarına yükleniyor.

Ücretsiz EFT / Havale / FAST

Emek Paketi müşterilerilerimizin İnternet ve Mobil Şube üzerinden gerçekleştirdikleri EFT / Havale / FAST işlemleri için komisyon ücreti ödemiyor. ​

8700 Anlaşmalı ATM’den Komisyonsuz Para Çekme

Türkiye’nin her köşesinde tam 8700 anlaşmalı Yapı Kredi ve PTT ATM’lerinden 2000 TL’ye kadar komisyon ücreti ödemeden para çekmenin kolaylığı sizi bekliyor. ​​

Acil İhtiyaçlarınız İçin Yedek Hesap Desteği

Dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz ve ATM’lerimizden çekebileceğiniz Yedek Hesap, 1000 TL’ye kadar acil ihtiyaçlarınız için kâr payı olmadan finansman desteği sağlıyor. ​​

Ücretsiz Asistanlık Hizmetleri

Yol Yardımı, Konut Yardımı, Medikal Yardım, Bilgi ve Rezervasyon Hizmetleri ve Organizasyon Hizmetlerini kapsayan ücretsiz asistanlık hizmetleri hayatınızı kolaylaştırıyor. ​​

Kimler Emek Paketinden Yararlanabilir?

Türkiye Finans’ta Cari, Bol Kepçe, Günlük, Katılma ve Kira Sertifikası Hesapları bulunan ve hesaplarındaki toplam TL* tutarı 2.500 TL ve üzeri olan tüm müşterilerimiz Emek Paketi avantajlarından yararlanabilir. ​​

​​Henüz Türkiye Finans müşterisi değilseniz Mobil Şube üzerinden ​Görüntülü Görüşme ile dakikalar içinde Türkiye Finans Müşterisi olabilir ve hesabınızı açabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Avantajlı Oranlarla e-Katılma Hesabı Açın!
 • Kampanya 30 Nisan 2022 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında e-Katılma Hesabı açan müşterilerimizin birikimleri 98/2 kâr paylaşım oranı ile değerlendirilmektedir (Mevcuttaki E-Katılma Hesabı kâr paylaşım oranımız 95/5’dir).
 • Kampanya talebi yapıldığı dönem itibarıyla Türkiye Finans hesabında bakiyenin 2.500 TL* ve üzeri olması gerekmektedir.
 • Kampanya talebi, Türkiye Finans Mobil Şube ya da İnternet Şubesi üzerindeki “Kampanyalar” sekmesi altında bulunan “Avantajlı Oranlarla e-Katılma Hesabı” kampanyasına “Katıl” butonuna basarak iletilmelidir.
 • e-Katılma Hesabı​ en az 32 gün vadeli olarak açılan ve kâr-zarar ortaklığı çerçevesinde vade sonunda getirinin paylaşıldığı bir hesap türüdür. Sadece Mobil Şube ve İnternet Şubesi üzerinden açılabilir.
 • İnternet Şubesi üzerinden e-Katılma Hesabı açmak için; Hesaplar > Katılma Hesabı Aç adımlarını izleyerek Standart Vade veya Esnek Vade seçeneklerinden sizin için uygun olanı seçebilirsiniz.
 • Mobil Şube üzerinden e-Katılma Hesabı açmak için; uygulama üzerinden Hesaplar > Katılma Hesabı Aç adımlarını izleyerek Standart Vade veya Esnek Vade seçeneklerinden sizin için uygun olanı seçebilirsiniz.
 • Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

e-Katılma Hesabı detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

Bir Faturanız Türkiye Finans’tan!
 • Kampanya 30 Nisan 2022 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında, en az iki (2) adet Otomatik Ödeme Talimatı veren müşterilerimizin maksimum 100 TL’ye kadar olan fatura ödemeleri bonus olarak Türkiye Finans kredi kartlarına yüklenecektir.
 • Kampanya talebi, Türkiye Finans Mobil Şube ya da İnternet Şubesi üzerindeki “Kampanyalar” sekmesi altında bulunan “Bir Faturanız Türkiye Finans’tan” kampanyasına “Katıl” butonuna basarak iletilmelidir.
 • Kampanya talebi yapıldığı dönem itibarıyla Türkiye Finans hesabında bakiyenin 2.500 TL* ve üzeri olması gerekmektedir.
 • Kampanyadan yararlanmak için Otomatik Ödeme Talimatının Türkiye Finans İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Türkiye Finans şubelerinden Türkiye Finans kredi kartları ile verilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan mevcutta Otomatik Ödeme Talimatı olan müşteriler yararlanamayacaktır.
 • Kampanya sadece belirtilen tarihe kadar verilen yeni fatura talimatları için geçerlidir.
 • 100 TL bonus kazanılması için talimat verilen faturanın 31 Mayıs 2022 tarihine kadar en az bir (1) kez otomatik olarak ödenmesi ve verilen talimatların 30 Eylül 2022 tarihine kadar açık olması gerekmektedir.
 • Verilen talimatların 30 Eylül 2022 tarihinden önce iptal edilmesi durumunda kredi kartına aktarılan bonus geri alınacaktır. Bonusun kullanılmış olması durumunda kullanılan bonus tutarı, ilgili kredi kartına borç olarak kaydedilecektir.
 • Verilen talimatlar için kazanılan bonus 1-5 Haziran 2022 tarihlerinde talimat verilen Türkiye Finans kredi kartına yüklenecektir.
 • Kazanılan bonusların kullanım süresi 15 gün olup bu süre sonunda kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
 • Kampanya süresi içerisinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan bonus kazanılamaz.
 • Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda en fazla 100 TL değerinde bonus kazanabilir.
 • Bonus kampanyasına dahil olan faturalar ile başka kampanyalara katılım gerçekleştirilemez.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Bu kampanya ilgili üye işyerinde devam etmekte olan bir başka Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ kampanyası ile birleştirilemez.
 • Kampanyaya katılacak ve bonus kazanan müşterilerimizin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibari ile kredi kartlarını kullanmalarını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir.
 • Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir dönemden fazla borç gecikmesi olan kredi kartı hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamaz.
 • Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Web sayfaları, e-posta ya da SMS’lerdeki yazım hataları bağlayıcı değildir. Harcama yapılan işyerlerinin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ sorumlu tutulamaz.
Tam 8700 Anlaşmalı Yapı Kredi ve PTT ATM’sinden Komisyon Ücreti Ödemeden Para Çekin
 • Türkiye Finans ATM’lerin yanı sıra Türkiye'nin her yerindeki, 8700 anlaşmalı Yapı Kredi ve PTT ATM'lerinden komisyon ücreti ödemeden para çekebilirsiniz.
 • Anlaşmalı ATM’lerimizden günlük para çekme limitiniz 2.000 TL’dir.
 • Kampanya talebi Türkiye Finans Mobil Şube ya da İnternet Şubesi üzerindeki “Kampanyalar” sekmesi altında bulunan “8700 ATM’den Ücretsiz Para Çekme” kampanyasına “Katıl” butonuna basarak iletilmelidir.
 • Kampanya talebi yapıldığı dönem itibarıyla Türkiye Finans hesabında belirtilen bakiyenin 2.500TL* ve üzeri olması gerekmektedir.

Diğer banka ATM'lerinden yapılan para çekme işlemleri kampanyaya dahil olmayıp, bu tür işlemlerde standart komisyon oranları geçerli olacaktır. Günlük işlem limiti, belirlenen diğer banka ATM günlük işlem para çekme limiti ile sınırlıdır. Tahsil edilecek ücret için işlem anında müşteriden onay alınacaktır.

Acil İhtiyaçlarınızda Yedek Hesap ile Yanınızdayız!
 • Yedek Hesap; acil ihtiyaçlarınızı finanse edebilmeniz için, hesabınızda yeterli tutar olmaması durumunda kullanılabileceğiniz Karz-ı Hasen'li Cari Hesap ürünüdür. İşlem ücreti ve 1000 TL’ye kadar kâr oranı olmadan limitiniz dahilinde fatura ödemelerinizi yapmanızı, yurt içi tüm ATM’lerden finansman desteği almanızı sağlar.
 • Kampanya talebi, Türkiye Finans Mobil Şube ya da İnternet Şubesi üzerindeki “Kampanyalar” sekmesi altında bulunan “Yedek Hesap ile Yanınızdayız” kampanyasına “Katıl” butonuna basarak iletilmelidir.
 • Kampanya talebi yapıldığı dönem itibarıyla Türkiye Finans hesabında bakiyenin 2.500TL* ve üzeri olması gerekmektedir.

Yedek Hesap başvurunuzu size en yakın Türkiye Finans şubesinden yapabilirsiniz.

Ürün detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

Ücretsiz Asistanlık Hizmetleri
 • Ücretsiz Happy Asistans hizmetlerinden yararlanmak için Türkiye Finans kredi kartı sahibi olmanız gerekmektedir.
 • Asistanlık hizmetleri kapsamında Yol Yardımı, Konut Yardımı, Medikal Yardım, Bilgi ve Rezervasyon Hizmetleri ve Organizasyon Hizmetlerinden tablolarda verilen limitler dahilinde ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
 • Kampanya talebi, Türkiye Finans Mobil Şube ya da İnternet Şubesi üzerindeki “Kampanyalar” sekmesi altında bulunan “Ücretsiz Asistanlık Hizmetleri” kampanyasına “Katıl” butonuna basarak iletilmelidir.
 • Kampanya talebi yapıldığı dönem itibarıyla Türkiye Finans hesabında bakiyenin 2.500TL* ve üzeri olması gerekmektedir.
 • Happy Asistans'a ulaşmak için 0850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi aramanız yeterlidir.

Yol Yardımı

​HizmetlerAçıklamaSilver LimitGold LimitPlatinum Limit
ÇekiciYanma, kaza, benzin bitmesi, lastik değişimi veya arıza sonucu aracın yılda 2 defa en yakın servise çekilmesi temin edilir.Olay başına 500 TLOlay başına 500 TLOlay başına 500 TL
Kurtarma HizmetiKaza sonucu yılda 2 defa kurtarma hizmeti verilir.Olay başına 500 TLOlay başına 500 TLOlay başına 500 TL
Aracın Emanet MuhafazasıTamir edilmiş ve bulunmuş aracın (azami 48 saat) emanet ve muhafazası sağlanır.DahilDahil​Dahil
Yol Kenarı YardımıArıza durumunda en yakın servisten aracın bulunduğu noktaya yılda 2 defa gezici servis yönlendirilir.Olay başına 500 TLOlay başına 500 TLOlay başına 500 TL
Yedek Parça TeminiYedek parçanın bulunması ve servise gönderilmesi organize edilir. 10 kg'ye kadar gönderim bedeli karşılanır, yedek parça dahil ücreti kart sahibine aittir.DahilDahil​Dahil
KonaklamaAracın kazada/arızada 24 saatten fazla hareketsizliği söz konusu ise, 2 geceye kadar 3-4 yıldızlı otelde konaklama masrafları karşılanır.DahilDahil​Dahil
​​

Konut Yardımı

​HizmetlerAçıklamaSilver LimitGold LimitPlatinum Limit
CamcıCamlarının dışarıdan kaynaklanan bir sebep ile kırılması veya çatlaması durumunda yılda 2 defa, yol ve işçilik masrafları dahil karşılanır.Olay başına 500 TLOlay başına 500 TLOlay başına 500 TL
Elektrik TesisatıSınırsız elektrik tesisatı arızası yılda 2 defa, yol, işçilik ve materyal masrafları dahil karşılanır.Olay başına 500 TLOlay başına 500 TLOlay başına 500 TL
Su TesisatıYılda 2 defa, dahili tesisat su vanasından başlayıp musluklara kadar olan kısmı kapsar. Yol, işçilik ve malzeme masrafları dahildir.Olay başına 500 TLOlay başına 500 TLOlay başına 500 TL
ÇilingirYılda 2 defa, yol, işçilik masrafları dahil, konuta girememe veya konuttan çıkamama.Olay başına 500 TLOlay başına 500 TLOlay başına 500 TL
​​

Medikal Yardım

​HizmetlerAçıklamaSilver LimitGold LimitPlatinum Limit
İlaç GönderimiYılda 2 defa dahil ücretsiz olarak teslimatı sağlanır. İlaç bedelleri kart sahibi tarafından karşılanır.DahilDahilDahil
Acil Mesajların İletilmesiTıbbi teminatlar kapsamındaki konularla ilgili acil ve gerekli mesajların iletilmesini sağlanır.DahilDahilDahil
Sağlık TaşımacılığıUygun bir tıbbi merkeze ulaştırılma düzenlenir ve ulaşım masrafları yılda 1 defa karşılanır.DahilDahilDahil
Eve Doktor/AmbulansKart sahibinin en yakın tıbbi merkeze ulaştırılması düzenlenir ve ulaşım masraflarını karşılanır.Yılda 1 defaYılda 1 defaYılda 1 defa
Tıbbi Danışma7/24 Bilgi ve Danışma Hizmeti.DahilDahilDahil
​​

Bilgi ve Rezervasyon Hizmetleri

​HizmetlerAçıklamaSilver LimitGold LimitPlatinum Limit
PC Telefonda DanışmaBilgi HattıDahilDahilDahil
Uçuş Bilgi ve Rez. ServisiOrganizasyonDahilDahilDahil
Restoran Rez. Bilgi ServisiOrganizasyonDahilDahilDahil
Feribot Seferleri Bilgi ve Rez. ServisiOrganizasyonDahilDahilDahil
Otel Bilgi ve Rez. ServisiBilgi HattıDahilDahilDahil
Eve CD, DVD ve Kitap Gönderim HizmetiBilgi HattıDahilDahilDahil
Nöbetçi Eczane BildirimiBilgi HattıDahilDahilDahil
Trafik-Yol Danışma HizmetiBilgi HattıDahilDahilDahil
Mali Müşavirlik Bilgi HattıBilgi HattıDahilDahilDahil
Hukuki DanışmaBilgi HattıDahilDahilDahil
Kongre ve Fuar Bilgi HattıBilgi HattıDahilDahilDahil
Sağlıklı Beslenme Bilgi HattıBilgi HattıDahilDahilDahil
Hobi KulüpleriBilgi HattıDahilDahilDahil
Kaybolan Eşyaların UlaştırılmasıBilgi HattıDahilDahilDahil
Kurye HizmetiYılda 2 kere ücretsiz (paket ağırlığı max.5 kg şekilde İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa şehir merkezlerinde hizmet verilecektir).​DahilDahilDahil
​​ ​

Organizasyon Hizmetleri

​HizmetlerAçıklamaSilver ​LimitGold LimitPlatinum Limit
PC Yerinde Müdahale Servis HizmetiOrganizasyonDahilDahil​Dahil
Hediye ve Çiçek GönderimiOrganizasyonDahilDahilDahil
Eve Yiyecek/İçecek GönderimiOrganizasyonDahilDahilDahil
Etkinlik Bilgi ve Rez. ServisiOrganizasyon.Yılda 1 defaYılda 1 defaYılda 1 defa
Davet, Organizasyon İçin Yer ÖnermeOrganizasyonDahilDahilDahil
Araç ve Lüks Araç Kiralama HizmetiOrganizasyonDahilDahilDahil
Profesyonel Sürücü HizmetiOrganizasyonDahilDahilDahil

*Cari, Bol Kepçe, Günlük, Katılma, Kira Sertifikası Hesaplarının TL toplamını kapsamaktadır.​

​​

​​