Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Evlilik Finansörü

Mutlu gününüze Finansör'den tam destek!

Fi
nansör başvurusu için hemen "DESTEK" yaz, boşluk bırak "TC Kimlik Numaranı" 2310'a gönder! 

​Finansör, kâr oranı ve taksit sayısı banka ve müşteri arasında başvuru esnasında belirlenen ve müşteri için Finansör'e tanımlı (Finansör vasıtasıyla kullanılabilecek olan) finansman limitinin son geçerlilik tarihine kadar; müşterinin ihtiyaç duyduğu mal ve/veya hizmetlerin belirli sektörlerdeki işyerlerinden alımını sağlayan özel bir banka (debit) kartı ürünüdür. Finansör'e tanımlı finansman limiti ile yurt içinde bulunan işyerlerinden alışveriş yapılabilir. Finansör ile limit geçerlilik süresince büyük miktarlı alışverişlerinizi (örneğin mobilyalarınızı yenileyebilir, evlilik harcamalarınızı yapabilirsiniz) işyerlerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Finansör ile işyerlerinden peşin fiyatına alışveriş yapılır, harcamalarınız belirlediğiniz ödeme gününde Banka tarafından taksitlendirilir. Bu sayede Finansör sahibi olarak, alışverişlerinizde, peşin fiyatına sunulan indirim avantajından yararlanırsınız.

Evlilik Finansörü Özellikleri:

  • Paket özelinde 6, 9, 12, 18, 24, 36 aya varan taksit imkanı sunulmaktadır.
  • Minimum taksitlendirme tutarı 50 TL'dir. Hesap özeti toplamının 50 TL altında kalması durumunda, tutar hesap özetine peşin işlem olarak yansıtılacaktır.
  • Evlilik Finansörü, giyim ve aksesuar, elektrik - elektronik eşya, bilgisayar, elektronik tamir servisleri, mobilya ve dekorasyon, mobilya döşeme ve tamir, müteahhit işleri, araç kiralama, araç servis ve yedek parça, bisiklet, havayolları, konaklama, yapı malzemeleri, odun ve kömür alımı, fotoğraf stüdyoları, fotokopi ve çoğaltım hizmetleri, hastaneler, diş ve göz muayeneleri, ambulans hizmetleri, kozmetik dükkanları, eczaneler, gözlükçüler, tıbbi laboratuvarlar ve malzeme satış yerleri, ortopedik malzeme satış yerleri, seyahat acenteleri, fırınlar, emlakçılar, telekomünikasyon, mimarlık, mühendislik ve kadastro hizmetleri, doğrudan pazarlama hizmetleri, terzi, çiçekçilik, peyzaj, bahçe düzenleme hizmetleri, giysi kiralama, eşya depolama, halı ve döşeme temizleme, kaplıcalar, ayakkabı tamir dükkanları, spor salonları, ilaçlama ve dezenfekte hizmetleri harcamalarında geçerlidir.