Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Finansör Bayram Kampanyası

​​Bayram Finansör’ü ile Bayramda da
​Daralmayın Ferahlayın.

Kampanya Bitiş Tarihi: 25/07/2016

Ramazan Bayramında ihtiyaçlarınızı ertelemeyin.

3 Ay boyunca dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz finansman desteğiniz Finansör ile Türkiye Finans Şubelerinde, 36 ay vadeye kadar taksit imkanı ve %1,35 Kar Oranı ile Bayram ihtiyaçlarınızı ertelemeyin!

Finansör başvurusu için hemen "DESTEK" yaz, boşluk bırak "TC Kimlik Numaranı" 2310'a gönder!

Finansör, kâr oranı ve taksit sayısı banka ve müşteri arasında başvuru esnasında belirlenen ve müşteri için Finansör’e tanımlı (Finansör vasıtasıyla kullanılabilecek olan) finansman limitinin son geçerlilik tarihine kadar; müşterinin ihtiyaç duyduğu mal ve/veya hizmetlerin belirli sektörlerdeki işyerlerinden alımını sağlayan özel bir banka (debit) kartı ürünüdür. Finansör'e tanımlı finansman limiti ile yurt içinde bulunan işyerlerinden alışveriş yapılabilir. Finansör ile limit geçerlilik süresince büyük miktarlı alışverişlerinizi (örneğin mobilyalarınızı yenileyebilir, bayram harcamalarınızı yapabilirsiniz.) işyerlerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Finansör ile işyerlerinden peşin fiyatına alışveriş yapılır, harcamalarınız belirlediğiniz ödeme gününde Banka tarafından taksitlendirilir. Bu sayede Finansör sahibi olarak, alışverişlerinizde, peşin fiyatına sunulan indirim avantajından yararlanırsınız

Bayram Finansörü Özellikleri:

  • Paket özelinde 6, 9, 12, 18, 24, 36 ay vadeler sunulmaktadır.
  • Minimum taksitlendirme tutarı 50 TL'dir. Hesap özeti toplamının 50 TL altında kalması durumunda, tutar hesap özetine peşin işlem olarak yansıtılacaktır.
  • Bayram Finansörü; giyim, aksesuar, araç kiralama, araç servis ve yedek parça, eğitim, kırtasiye, ofis malzemeleri, hastaneler, diş ve göz muayeneleri, ambulans hizmetleri, kozmetik dükkanları, eczaneler, gözlükçüler, tıbbi laboratuvarlar ve malzeme satış yerleri, ortopedik malzeme satış yerleri, elektrik-elektronik eşya, bilgisayar, elektronik tamir servisleri, mobilya ve dekorasyon, havayolları, konaklama, peyzaj ve bahçe düzenleme hizmetleri, depolama hizmetleri, mimarlık, mühendislik ve kadastro hizmetleri, yapı malzemeleri, mobilya döşeme ve tamir, ev mefruşat ve gereçleri, cam ve kristal eşya dükkanları, fotoğraf stüdyoları, odun&kömür satıcıları, sağlık kaplıcaları, kuaför, kuru temizleme, çiçekçiler, ilaçlama ve dezenfekte hizmetleri, seyahat acenteleri, doğrudan pazarlama hizmetleri, terzi, spor kulüpleri ve kampları, fotoğrafçı harcamalarında geçerlidir.

Finansör'ü daha yakından tanımak için tıklayın.