Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Finansör Kampanyası

​​​​​​​​Finansör'e transfer olun, peşin alın, taksitle ödeyin!

Herkesin, her şeyin bir Finansör'ü var. Daralmayın Ferahlayın.

Finansör başvurusu için hemen "DESTEK" yaz, boşluk bırak "TC Kimlik Numaranı" 2310'a gönder!

Finansör, kâr oranı ve taksit sayısı banka ve müşteri arasında başvuru esnasında belirlenen ve müşteri için Finansör'e tanımlı (Finansör vasıtasıyla kullanılabilecek olan) finansman limitinin son geçerlilik tarihine kadar; müşterinin ihtiyaç duyduğu mal ve/veya hizmetlerin belirli sektörlerdeki işyerlerinden alımını sağlayan özel bir banka (debit) kartı ürünüdür.

Finansör'e tanımlı finansman limiti ile yurt içinde bulunan işyerlerinden alışveriş yapılabilir. Finansör ile limit geçerlilik süresince büyük miktarlı alışverişlerinizi (örneğin mobilyalarınızı yenileyebilir, evlilik harcamalarınızı yapabilirsiniz) işyerlerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Finansör ile işyerlerinden peşin fiyatına alışveriş yapılır, harcamalarınız belirlediğiniz ödeme gününde Banka tarafından taksitlendirilir. Bu sayede Finansör sahibi olarak, alışverişlerinizde, peşin fiyatına sunulan indirim avantajından yararlanırsınız.

"Başvurular Banka kredi tahsis politikalarınca değerlendirilecek olup, Türkiye Finans uygun bulmadığı başvuruları reddetme hakkına sahiptir. Gelir Belgesiz Finansör için limit maksimum 3.000TL'dir. Alışveriş tutarına, alışverişin yapıldığı tarihten ödemenin yapıldığı tarihe kadar günlük kar işletilir. Finansör limitinin kullanım süresi 6 aydır. Finansör'e ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır. Finansör; e –ticaret, mail/telefon order işlemlerine açık değildir. Finansör ile EFT/havale, döviz alış/satış işlemleri yapılamaz. Finansör; alkollü içecek ve tekel ürünleri satışı yapılan yerler, finansal olmayan kuruluşlar, borsa komisyoncuları/aracıları, kumarhaneler ve şans oyunları, kuyumcular, benzin akaryakıt istasyonları, gıda marketleri, mahkeme ve para cezaları, kontör, vergi, fatura, sigorta ödemeleri ile araç galerilerinde geçerli değildir.Türkiye Finans, Finansör'e ait paket/kampanyayı durdurma, değiştirme hakkını saklı tutar." ​
​​​