Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

iPhone 11 - 11 kişiye Hediye Kampanyası

​​​​​​​​​iPhone 11 - 11 kişiye Hediye Kampanyası Kazananları Belli Oldu
iPhone 11 - 11 kişiye Hediye Kampanyası kazanan müşterilerimiz belirlenmiştir.
Kazanan müşterilerimizi görüntülemek için tıklayınız.


Kampanya Katılım Koşulları

Kampanya Koşulları

 • Kampanyaya Katılabilecek Mevcut veya Yeni Müşteriler, Kampanya Geçerlilik Süresi içerisinde Türkiye Finansın ticari ve kurumsal şubeleri dışındaki şubelerine bizzat gelerek Türkiye Finansın “Bankacılık İşlemleri Sözleşmesi ve Eklerini” imzalarlarsa yahut Türkiye Finansın internet bankacılığı ve mobil bankacılık kanalları (“Dijital Kanallar”) vasıtasıyla şifrelerini girerek ve gerekli güvenlik önlemlerine de riayet ederek Türkiye Finansın “Bankacılık İşlemleri Sözleşmesi ve Eklerini” kabul ederek onaylarlarsa bir çekiliş hakkı kazanacaklardır.
 • Kampanyaya Katılacak Mevcut veya Yeni Müşteriler, Kampanya Geçerlilik Süresi içerisinde Türkiye Finansın ticari ve kurumsal şubeleri dışındaki şubelerine bizzat gelerek: (i) adreslerini, (ii) cep telefonlarını, (iii) sabit telefonlarını, (iv) e-posta adreslerini, (v) öğrenim durumu, askerlik durumu, ev durumu (malik mi kiracı mı olduğu), çocuk sayısı, tuttuğu takım, meslek bilgisinden herhangi birisini ve (vi) maliki olduğu motorlu taşıta ilişkin bilgileri (“Müşteri Bilgileri”) yazılı ve imzalı olarak veya Dijital Kanallar vasıtasıyla şifrelerini girerek ve gerekli güvenlik önlemlerine de riayet ederek güncellerlerse, yukarıda belirtilen ve (i)’den (vi)’ya kadar numaralandırılan her bir Müşteri Bilgisi için birer çekiliş hakkı daha kazanacaklardır. Bu kampanya koşulu açısından “güncelleme” yukarıda belirtilen şekilde: (i) Türkiye Finans’a Müşteri Bilgilerinin iletilmesi veya (ii) Türkiye Finans’ın sisteminde yer alan Müşteri Bilgilerinin güncel olduğunun onaylanması yahut (iii) değişen Müşteri Bilgisi’nin güncel halinin yukarıda belirtilen şekilde Türkiye Finansla paylaşılmasıdır.
 • Kampanyaya Katılabilecek Müşterilerin toplam hak edebilecekleri çekiliş hakkı 7 (yedi) ile sınırlıdır.
 • Kampanya tüm Türkiye’yi kapsamaktadır.

Çekiliş ve İkramiye

 • Çekiliş 15.06.2020 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım, Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak düzenlenecektir.
 • Çekilişte 11 (on bir) kişiye 1 (bir) adet Apple iPhone 11 64 GB Cep Telefonu (“İkramiye”) verilecektir.
 • Asil talihlilerin İkramiyeyi almaması durumuna karşı 11 (on bir) kişi yedek talihli olarak belirlenecektir.
 • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan vergiler dışındaki vergi ve diğer kanuni yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Bu kapsamda, KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
 • Kampanyaya katılmak için gerekli diğer şartları taşımayan kişiler açısından da bu kural geçerlidir.
 • Çekiliş hakkı ve çekiliş neticesinde ikramiyeyi alma hakkı devredilemez ve nakde çevrilemez.
 • Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görseli ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.
 • Çekiliş sonuçları 19.06.2020 tarihinde Akşam Gazetesi Türkiye Baskısında yayınlanacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacak ve ayrıca SMS ile de bilgilendirileceklerdir.
 • Postada ve SMS’te meydana gelen gecikme ve diğer aksaklıklardan Türkiye Finans sorumlu tutulamaz.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
 • Asil talihlilerin 04.07.2020 (saat 18:00), asil talihlilerin ikramiyeyi almaması durumunda yedek talihlilerin ise 19.07.2020 (saat 18:00) tarihine kadar kimlik fotokopileri ve adres bilgileri ile Banka’ya bildirmiş oldukları e-posta adresi aracılığı ile info@u2.com.tr e-posta adresine, Banka’ya bildirmiş oldukları faks numarası aracılığı ile 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir.
 • İstenilen belgeleri belirtilen tarihe kadar eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Bildirilen adresin Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ve kargo ile gönderim yapılabilecek bir adres olması gerekir.
 • İlgili talihlinin yukarıda belirtilen şekilde ve süresi içerisinde başvurusunu yapmış olması kaydıyla ikramiye kargo vasıtasıyla ilgili talihlinin başvurusunda belirtilmiş olduğu adrese gönderilir.
 • İkramiye 30 Temmuz 2020 tarihine kadar kargoya verilecek olup, kargodaki gecikme, aksaklılardan, zararlardan ve ilgili talihlinin başvurusunda belirtmiş olduğu adreste bulunamamasından Türkiye Finans sorumlu değildir. İkramiye teslim alınırken talihlinin veya talihlinin belirtmiş olduğu adreste bulunan kişilerin teslim tutanağını imzalaması gerekir.
 • Türkiye Finans, ikramiyeyi kargoya teslim etmekle birlikte talihlilere karşı yükümlülüklerini ifa etmiş sayılır. İkramiyenin talihlinin belirtmiş olduğu adreste, talihli dışındaki bir kişiye teslim edilmesi nedeniyle, talihlinin uğrayabileceği zararlardan Türkiye Finans sorumlu değildir.
 • Bu metnin hazırlandığı tarih itibarı (18.02.2020) ile ikramiyenin tespit edilen birim değeri 7.299,00 TL’dir. Birim değer sadece bilgilendirme amacıyla belirtilmiş olup, talihliler hiçbir şekilde Türkiye Finanstan nakdi ödeme talebinde bulunamazlar. Birim değerdeki meydana gelecek değişimlerden Türkiye Finans hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.​

Türkiye Finans "i-Phone 11 - 11 Kişiye Hediye” Kampanyası Çekiliş Sonuçları

Apple iPhone 11 64 GB Cep Telefonu Asil Talihlileri​

SIRA NO​AdıSoyadıİl
1YAKUP​SAYIŞBATMAN
2İLKNURECER GÜRDALKARABÜK
3EMRAHKILIÇBURSA
4KADERGÖLÇİÇEKADIYAMAN
5SERCANBAĞRIAÇIKİSTANBUL
6İRFANİBARİSTANBUL
7MEHMETERBATMAN
8YASİNEKİCİYOZGAT
​9BERHANŞENBURSA
10ONURŞAHİNİSTANBUL
11YUSUFŞAHİNERZURUM​

Apple iPhone 11 64 GB Cep Telefonu Yedek Talihlileri

SIRA NO​AdıSoyadıİl
SIRA NOAdıSoyadıİl
1BİLALŞİŞMANİSTANBUL
2MURATÖZCANİSTANBUL
3CANBİRDALİSTANBUL
4BURAKKESKİNİSTANBUL
5NERMİNKADAKALTRABZON
6UĞURTAKAKİSTANBUL
7KADİRÖCALİSTANBUL
8SİNANERTEKİNANKARA
9HÜSEYİNBAŞBAYDARİSTANBUL
10RAFİYEKARABAYIRKARABÜK
11İBRAHİMTAŞÇI​SAKARYA​

Bu kampanya MPİ’nin 17.02.2020 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.1546 sayılı izniyle düzenlenmiştir. 15.06.2020 tarihinde yapılan çekilişe 672.838 katılım gerçekleşmiştir. İkramiye kazanan asil talihlilerin ikramiyelerini almak için 04.07.2020 tarihine kadar; yedek talihlilerin 19.07.2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım'ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvurmayan ve kendisinden istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Adresi eksiksiz olan talihlilere taahhütlü posta ile bildirim yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. sorumlu değildir. Adres bilgileri eksik veya bilinmeyen talihliler adına bu ilan tebliğ için yeterlidir. İkramiye son teslim tarihi 31.07.2020'dir. ÖTV ve KDV hariç olmak üzere; Veraset ve İntikal Vergisi ile diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar ikramiye kazanan talihlilere aittir. Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.