Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

İşinizi Değil, Taksitleri Erteleyin!

​​​​​​​​Hemen Başvurun, KOBİ’lerimiz için Şimdi Al, 2020'de Öde Fırsatını Kaçırmayın!

​KOBİ’lerimizin İhtiyaçları için Bütün Finansman Çözümleri Türkiye Finans’ta!

İşletmenizin yeni ürün, hizmet alımlarını ve diğer tüm ihtiyaçlarını zorlanmadan karşılamanız için dilerseniz avantajlı kâr oranları ve 3 aya varan taksit erteleme avantajıyla Kurumsal Finansman desteğinden dilerseniz sabit kâr oranları ve vade sonunda anapara ödeme avantajıyla Esnek Destek Finansmanından yararlanabilirsiniz.

Siz de işinizi değil taksitlerinizi erteleyin, işletmenizin finansman ihtiyaçlarını zorlanmadan karşılayın.

Detaylı bilgi ve başvuru için en yakın şubemize bekliyoruz.​

Esnek Destek Finansmanı Nedir?

Esnek Destek Finansmanı​ firmaların kısa vadeli işletme sermayesi ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri, nakit yönetimini sağlıklı ve verimli şekilde gerçekleştirebilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Esnek ödeme ve tekrar kullanma imkânı sağlayan ve vade sonuna kadar kâr oranı sabit olan bir finansman desteğidir.

Avantajları Nelerdir?

  • Esnek Destek Finansmanında erken kapama cezası olmadan dilediğiniz zaman kapatabilir ve tekrar kredi kullanım esnekliğinden yararlanabilirsiniz
  • Piyasa koşulları değişse de kâr oranı sabit kalır.
  • 3 ayda 1 kar ödemesi ile anapara ödemesini 6 ay içinde veya vade sonunda yaparak nakit yönetiminizi rahatça planlamanızı planlayabilirsiniz.

Esnek Destek Finansmanı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İşletmenize rahat bir nefes aldıracak olan Esnek Destek Finansmanı başvurunuzu bütün Türkiye Finans şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.