Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Kaldığınız Yerden Devam Edin

​​​​​​​​​KOBİ’lere Gereken D​estek Türkiye Finans’tan

Türkiye Finans işinize kaldığınız yerden devam etmeniz ve daha çok üreterek daha çok kazanacağınız yeni bir döneme başlamanız için tüm KOBİ’lerimizin yanında. 

Esnaf ve KOBİ’lerimiz Normale Dönüş Destek Paketi kapsamında 24 aya varan vadelerde aylık %0.74 oranından* başlayan özel kâr oranı ile finansman kullanabilir,  paketten faydalanan müşterilerimiz ayrıca avantajlı POS’tan yararlanabilir, ücretsiz 10 yaprak çek karnesi* ile giderlerini zorlanmadan karşılayabilir! Üstelik paketten faydalanan müşterilerimiz için mobil ve internet şubemizden EFT ile Havaleler* ücretsiz!

Bu süreçte de yanınızdayız.​

KOBİ Normale Dönüş Destek Paketinin Avantajları Nelerdir?

  • Finansman desteğinden %0,74 dan başlayan avantajlı kâr oranları ile yararlanabilirsiniz.
  • Finansman desteğinizi maksimum 24 ay vadeli olarak kullanabilirsiniz.
  • Finansman kullanan müşterilerimize avantajlı POS desteği sunar.
  • Finansman kullanan müşterilerimize 10 yaprak “Çek Karnesi” ücretsiz* verilmektedir
  • Kampanyadan faydalanan müşterilerimize Mobil ve İnternet Şubemizden EFT ile Havaleler* ücretsizdir.

KOBİ Normale Dönüş Destek Paketi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvurunuzu tüm Türkiye Finans şubelerinden yapabilirsiniz.

EN YAKIN ŞUBE

Kampanya Koşulları

  • Kampanyadan Türkiye Finans müşterisi olan veya yeni müşterimiz olan tüm Esnaf ve KOBİ’lerimiz yararlanabilir.
  • Finansman talepleri, gerekli tüm evrakların şubelere teslimini takiben ilgili tahsis birimlerinin değerlendirmeleri sonucunda olumlu bulunduğu takdirde karşılanır.
  • Kâr oranları, indirim ve avantajlı fiyatlamalar; KOBİ Normale Dönüş Destek Paketi ürünlerinin tamamının finansman başvurusu ile birlikte alınması şartıyla uygulanmaktadır. İlgili koşullar sağlanmadığı takdirde kâr oranları değişmektedir.
  • Banka kampanyayı dilediği zaman herhangi bir bildirim yapmadan sona erdirme hakkını saklı tutar.
  • Türkiye Finans kampanya fiyatını gerekli gördüğü durumda bilgi vermeksizin değiştirebilir veya kampanyayı durdurabilir.​​

* “Kaldığınız Yerden Devam Edin” kampanyası ile sunulan finansman bir taksitli ticari finansman olup, “KOBİ” statüsüne haiz işletmeler taraf​ından kullanılabilir. Finansman %0.74 oranından başlayan kâr payı ile en fazla 24 ay vadeli olarak kullanılabilir. Kullandırılan finansman tutarından fiyatlamanın bir parçası olarak maksimum %1 komisyon ve %0.25 oranında limit tahsis ücreti tahsil edilecektir. Sigorta masrafları hariç, komisyon ve limit tahsis ücreti dahil, bu finansmanın belirtilen oranlardan aylık maliyeti %0.84, yıllık maliyeti %10.13’tür. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına komisyon ve limit tahsis ücreti dahil edilmiş olup, sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Kampanya kapsamında minimum 0.50% tutarında sigorta bedeli tahsil edilecektir. Belirtilen aylık kâr payı ve masraf/komisyon oranlarına BSMV ve KKDF dahil değildir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir. Detaylı bilgi için Türkiye Finans Şubeleri veya turkiyefinans.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz çek karnesine vergi dahil değildir. Mobil ve internet şubemizden EFT & Havale ilk 3 ay için geçerlidir.​​