Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Türkiye Finans’tan Kışa Özel Taşıt Finansmanı

​​​​​​Hayalinizdeki Aracı Şimdi Alın, Dilerseniz 3 ay Sonra Ödemeye Başlayın!

Hayalinizdeki araca sahip olmak için Türkiye Finans Taşıt Finansmanı fırsatını kaçırmayın. Hayalinizdeki aracı şimdi alın, dilerseniz 3 ay sonra ödemeye başlayın!

31 Mart 2019’a kadar başvurun, sıfır araba ya da ikinci el araba modelleri arasından dilediğiniz araca 3 aya varan taksit erteleme ve kışa özel avantajlı koşullarla sahip olun.

Uygun ödeme koşulları sunan Kışa Özel Taşıt Finansmanı fırsatından yararlanmanız için sizi en yakın Türkiye Finans şubesine bekliyoruz.

Kışa Özel Taşıt Finansmanı Kampanyası Avantajları

  • Taşıt finansmanınızı dilerseniz sıfır dilerseniz ikinci el araç satın almak için kullanabilirsiniz.
  • Taşıt Kampanyası kapsamında 3 aya varan taksit erteleme ve kışa özel avantajlı koşullardan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

  • Kışa Özel Taşıt Finansmanı Kampanyası 9 Ocak - 31 Mart 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir.
  • Banka kampanya fiyatını gerekli gördüğü durumda bilgi vermeksizin değiştirebilir veya kampanyayı durdurabilir.
  • Detaylı bilgi için Türkiye Finans Şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Kışa Özel Taşıt Finansmanı Örnek Ödeme Tablosu

VadeKâr OranıTahsis ÜcretiYıllık Toplam Maliyet
12 Ay1.66%0.50%27.99%
24 Ay1.68%0.50%27.76%
36 Ay1.70%0.50%27.92%
48 Ay1.74%0.50%​​27.81%
​​

40.000 TL. baz alınarak oluşturulan örnek ödeme tablosunda yasal vergiler toplam komisyon tutarına dahildir. Maliyet tablosu hesaplamasında yer alan kar oranları; Yedek Hesap, Finansör, Kasko, Kredi Kartı, Ferdi Güvence Sigortası, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı ürünlerinin tamamının finansman başvurusu ile birlikte alınması şartıyla uygulanmaktadır. İlgili ürünlere halihazırda sahip olma veya ilgili ürünlerin finansman başvurusu ile birlikte alınmaması durumlarında kar oranları değişmektedir. Finansmanın maksimum vadesi 48 ay olup, tahsis ücreti vergiler hariç finansman tutarının binde 5'i oranındadır. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına komisyon ve yasal vergiler dahil edilmiş olup, sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir. Detaylı bilgi Şubelerimizi​ ziyaret edebilirsiniz