Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Mobil Şube Kampanyası

Türkiye Finans Mobil Şubesi'ni kullananlar şeffaf ekran koruyucu film kazanıyor!

21 Nisan – 30 Nisan tarihleri arasında Türkiye Finans Mobil Şubemize giriş yapın, SMS ile 2 gün içinde gönderilecek kampanya kodunuz ile MobilCadde.com’dan 15 Mayıs’a kadar yapacağınız ilk telefon kılıfı alışverişinizde telefonunuz ile uyumlu Dafoni marka şeffaf ekran koruyucusu Mobil Şube'nin hediyesi olsun!

Mobil Şube kullanımınıza ait mobil bağlantı ve tüm işlemleriniz ücretsiz!

Mobil Şube'yi kullanmak için İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız yeterli. Eğer parolanız yoksa kredi kartı veya banka kartı bilgileriniz ile parolanızı anında alabilirsiniz.

iPhone uygulamasını yüklemek için lütfen tıklayınız.

Android uygulamasını yüklemek için lütfen tıklayınız.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 21 Nisan – 30 Nisan tarihleri arasında Türkiye Finans Mobil Şube'ye; müşteri numarası, parola ve şifre ile giriş yapan, bireysel ve kurumsal müşterilere yönelik olarak yürütülecektir.
  • 21 Nisan – 30 Nisan tarihleri arasında Türkiye Finans Mobil Şubesi'ne giriş yapan müşterilerimize, kampanya kodu 2 iş günü içerisinde bankamızdaki kayıtlı cep telefonlarına SMS ile gönderilecektir
  • SMS ile gelen kampanya kodunuzu Mobilcadde.com "Sepetim" sayfasında yer alan "Promosyon Kodu" alanına girdikten sonra "KULLAN" butonuna basmanız gerekmektedir. "Sipariş Onayı" sayfasına geldiğinizde hediyeniz ibare olarak gösterilecektir.
  • www.mobilcadde.com'dan kılıf alan müşterilere aldıkları kılıfın uyumlu olduğu telefon modeli için Dafoni marka şeffaf ekran koruyucu film ücretsiz gönderilecektir
  • Telefon modeli belli olmayan siparişler için sipariş notu bölümüne istenilen telefon modeli yazılması gerekmektedir.