Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Mobil Şubede Ücretsiz İşlem Keyfini Yaşayın

Mobil Şube’ye bedava bağlanın, ücretsiz işlem keyfini yaşayın!

Hattınız ne olursa olsun Mobil Şube’ye ücretsiz bağlanın, bankacılık işlemlerini dilediğiniz yerden ücretsiz yapmanın rahatlığını yaşayın.

Mobil Şube’den yapacağınız tüm işlemler ücretsiz. Avea, Turkcell ve Vodafone hat sahipleri Mobil Şube’ye bağlantı için de ücret ödemiyor.

İnternet Şubesi parolanızla Mobil Şube’ye dilediğiniz an giriş yapar, bankacılık işlemlerinizi istediğiniz yerden yapmanın keyfini yaşarsınız.

Cep telefonunuzdan, Blackberry ve iPhone’nuzdan Mobil Şube’ye 3G hızında bağlanabilir, hiçbir ek üyelik gerekmeden uygulama indirmeden tüm bankacılık işlemlerinizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Mobil Şube’den yapılabilen işlemler için tıklayın.

Kampanya Detayları
  • Bu kampanya Avea, Turkcell ve Vodafone hat sahipleri için 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • mobil.turkiyefinans.com.tr alanında gerçekleşecek bağlantının cihaz tipi, bağlantı noktası ve benzeri herhangi bir sebepten dolayı ücretlendirilmesi durumunda 0850 222 22 44 Müşteri İletişim Merkezi’nden 5’i tuşlayarak bildirimde bulunulmalıdır.
  • Bağlantının sağlandığı cep telefonu veya cihazın özellikleri, bağlantı tipi, kullanıcı ayarları ve Avea, Turkcell ve Vodafone'un elinde olmayan diğer benzeri bir sebepten dolayı ücret yansıtılması halinde, müşterinin bildirimi ve ilgili operatörün kayıtlarına göre bağlantının mobil.turkiyefinans.com.tr adresine gerçekleştiğinin tespiti neticesinde, ilgili tutar faturalı hat sahipleri için müşterinin ilk faturasında, ön ödemeli hat sahipleri için ise 30 gün içerisinde iade edilir. Söz konusu ücretlendirme sebebiyle Avea, Turkcell ve Vodafone'un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme ve bu kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.