Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Mobilyanın Finansörü

Ömürlük mobilya için doğru Finansör!

Finansör başvurusu için hemen "DESTEK" yaz, boşluk bırak "TC Kimlik Numaranı" 2310'a gönder!

​Finansör, kâr oranı ve taksit sayısı banka ve müşteri arasında başvuru esnasında belirlenen ve müşteri için Finansör'e tanımlı (Finansör vasıtasıyla kullanılabilecek olan) finansman limitinin son geçerlilik tarihine kadar; müşterinin ihtiyaç duyduğu mal ve/veya hizmetlerin belirli sektörlerdeki işyerlerinden alımını sağlayan özel bir banka (debit) kartı ürünüdür. Finansör'e tanımlı finansman limiti ile yurt içinde bulunan işyerlerinden alışveriş yapılabilir. Finansör ile limit geçerlilik süresince büyük miktarlı alışverişlerinizi (örneğin mobilyalarınızı yenileyebilir, evlilik harcamalarınızı yapabilirsiniz) işyerlerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Finansör ile işyerlerinden peşin fiyatına alışveriş yapılır, harcamalarınız belirlediğiniz ödeme gününde Banka tarafından taksitlendirilir. Bu sayede Finansör sahibi olarak, alışverişlerinizde, peşin fiyatına sunulan indirim avantajından yararlanırsınız.

Mobilyanın Finansörü Özellikleri:

  • Paket özelinde 6, 9, 12, 18, 24, 36 ay vadelerde taksit imkânı sunulmaktadır.
  • Minimum taksitlendirme tutarı 50 TL'dir. Hesap özeti toplamının 50 TL altında kalması durumunda, tutar hesap özetine peşin işlem olarak yansıtılacaktır.
  • Mobilyanın Finansörü, mobilya ve dekorasyon, taşımacılık ve depolama hizmetleri, elektrik-elektronik eşya, bilgisayar, elektronik tamir servisleri, peyzaj, bahçe düzenleme hizmetleri, bahçe malzemeleri, mobilya döşeme ve tamir, müteahit işleri, telekomünikasyon, yapı malzemeleri, cam ve kristal eşya dükkanları, doğrudan pazarlama hizmetleri, özel temizleme ve cilalama hizmetleri, halı ve döşeme temizleme, ilaçlama ve dezenfekte hizmetleri harcamalarında geçerlidir.