Öğretmenler Günü Finansör Kampanyası

​Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
Bizim Öğretmene Hediyemiz Avantajlı Finansör Olsun!

Sadece eğitimcilerimize özel komisyonsuz işlem imkânı sunan, ihtiyaçlarını en uygun koşullarla karşılamaları için destek olan avantajlı “Eğitimcinin Finansörü” ile tüm değerli eğitimcilerimizin yanındayız.

Finansör ile teknolojiden gıdaya, beyaz eşyadan mobilyaya kadar katılım bankacılığı çerçevesindeki tüm ihtiyaçlarınızı peşin fiyat avantajıyla alabilir, 48 aya varan vade avantajı ile kolayca ödeyebilirsiniz.

Öğretmenler Gününe özel indirimli fiyat avantajı ve komisyonsuz işlem imkânı sunan Eğitimcinin Finansörü Türkiye Finans’ta. Sevgili eğitimcilerimizin ihtiyaçlarını uygun ve avantajlı koşullarda karşılamaları için ay sonuna kadar devam edecek olan Öğretmenler Gününe özel Finansör kampanyasını kaçırmayın.

Finansör Ne İşe Yarar?

Finansör temel ihtiyaçlarınızın gerektirdiği masrafları kolaylıkla karşılamanız, harcamalarınızı avantajlı koşullarla yapmanız için ihtiyaç duyduğunuz finansman desteğini sağlar. Kullanabileceğiniz limiti, kâr oranı ve harcamalarınızı kaç taksitte ödeyeceğiniz başvurunuz sırasında belirlenir. Finansör ile harcamalarınızı peşin fiyat avantajını kullanarak yapabilirsiniz.

Öğretmenlere Özel Finansör Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansör başvurunuzu İnternet Şubesi üzerinden, Türkiye Finans web sitesinden, 2310’a SMS göndererek veya en yakın Türkiye Finans Şubesi’nden yapabilirsiniz. Finansör’ünüzü başvurunuz onaylandıktan sonra şubenizden teslim alabilirsiniz.

Eğitimcinin Finansörü Kampanyası Koşulları

  • Eğitimcinin Finansörü kampanyası 6 Kasım 2017- 30 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Finansör işlemlerinizden komisyon ve işlem ücreti alınmamaktadır.
  • Limit geçerlilik süresi 3 aydır.
  • Limit geçerlilik süresi boyunca, ödediğiniz borç tutarı kadar limitiniz yeniden kullanıma açılır.
  • Minimum taksitlendirme tutarı 100 TL olup, dönem borcunun 100 TL’nin altında kalması durumunda, tutar hesap özetine peşin işlem olarak yansıtılır.
  • Kampanya kapsamındaki başvurusu değerlendirilecek meslek grupları; akademisyen, öğretmen, öğretim görevlisi ve eğitmenlerdir.

Öğretmenler Günü Finansör Kampanyası Oran Tablosu​

Finansman Tutarı (TL)VadeKâr Oranı (%)Toplam Komisyon(*)Aylık Toplam MaliyetYıllık Toplam Maliyet
5000121.3501,6221,26
5000241.3501,6221,26
5000361.3901,6621,95
5000481.39​01,6621,95

5.000 TL baz alınarak oluşturulan Eğitimcinin Finansörü örnek ödeme tablosu olup komisyon tutarı ve yasal vergiler toplam maliyet oranına dahil edilmiştir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. Finansör limit kullanımında günlük kar oranı işlemekte olup, ilgili ödeme planı sadece ekstre döneminde düzenli ödeme yapılan kullandırım bilgilerini örneklemektedir. Kampanya için son başvuru tarihi 30.11.2017 olup, Banka kampanya fiyatını gerekli gördüğü durumda bilgi vermeksizin değiştirebilir veya kampanyayı durdurabilir.

HEMEN BAŞVUR ​ ​