Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

OTS- Okul Taksit Kampanyası

​​​​​​​​​​​​​Okul Taksit Ödemelerinde Büyük Kolaylık!

Bankamız anlaşmalı okullar için hesabınızda yeterli paranız olmasa bile okul taksitlerinizi kredi kartınıza veya finansörünüze düzenli ödeme talimatı vererek 18 ay taksitle ödeyebilirsiniz.

Okul Taksit Sistemi ile anlaşmalı okulların eğitim bedellerini Türkiye Finans’ın sunduğu hesap veya Happy ve Finansör kartınızdan düzenli ödeme talimatı vererek, 18 aya vadeye kadar eşit veya değişken taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Okul taksit bedellerini düşünmeyin, kolay ödeyin!

  • Yalnızca Hesaptan Ödeme veya
  • Hesapta Para Yoksa Kredi Kartından Ödeme veya
  • Hesapta Para Yoksa Finansör'den Ödeme seçeneklerinden biri ile 18 ay vadeye kadar ödeyebilirsiniz.

Okul Taksit Sisteminin Avantajları:

  • Okul taksitlerinizi 18 ay eşit veya değişken taksitle düzenli ve kolay ödeme imkanı,
  • Taksitlerinizi üç farklı opsiyonla ödeme seçeneği,
  • Kredi kartı limitinizin veya hesabınızdaki paranızın taksitleriniz için tek seferde bloke edilmemesi,
  • Düzenli ödeme talimatlarınız ve taksit ödemleriniz için ek bir ücret, masraf veya kâr payı ödemezsiniz*

* kredi kartı borcunun asgari ödeme tutarının son ödeme gününde ödenmemesi durumunda borcun ödenmeyen kısmına mahrum kalınan kâr payı yansıtılır. Finansör kullanımları için kullanım tutarı üzerinden günlük kâ​r payı ugulanır.

Anlaşmalı okullar için tıklayınız.

Okul taksit bedelleri her taksitin vadesinde tercih ettiğiniz ödeme aracına göre hesabınızdan ve/veya kredi kartınızdan ve/veya finansörünüzden tahsil edilir. Taksit ödemeleri için taksit tarihinde saat 19:00’a kadar hesabınızdan sorgulama yapılır, hesabınızda yeterli para bulunmadığı durumda ödeme planındaki ödeme aracı tercihinize göre kredi kartınızdan veya finansörünüzden 23:30 kadar sorgulama yapılarak tahsil edilir. Taksit ödemeleri için hesabınızın ve/veya kredi kartınızın ve/veya finansörünüzün taksit tutarı kadar müsait olması durumunda tahsilat gerçekleştirilir yoksa kısmi tahsilat gerçekleştirilmemektedir.